Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MIlyen "hétköznapi" ételeket, élelmiszereket, gyümölcsöket...stb. nem szeretsz? fórum

MIlyen "hétköznapi" ételeket, élelmiszereket, gyümölcsöket...stb. nem szeretsz? (beszélgetős fórum)

1 2
2008. júl. 27. 18:39
A tatár bifsztek és a spenót szóba se jöhet.
2008. júl. 27. 14:19
En a krumplit csak koretkent szeretem, tehat fozelek, leves, rakott krumpli, ilyesmit nem eszek meg. Es a zoldbabot, karfiolt is kerulom.
2008. júl. 27. 14:14
tatár bifsztek (nem tudom jól írtam-e) :(
2008. júl. 27. 14:05
Nekem is időközben eszebe jutott,hogy mit nem szeretek:a tökből készült ételeket,zöldbabfőzeléket,disznósajtot.
2008. júl. 27. 12:05

Szia! Én sem érzem magam válogatósnak,de van pár étel amit nem szeretek. Gyümölcsből a sárgabarack ilyen.

Aztán bableves/főzi (röviden amiben bab van az nálam nem nyerő),sóska,tojásleves nálam sem..

Pacal,körömpörkölt..nyúl hús,vadak csak bizonyos formában.

Hát nemtom lehet mégis válogatós vagyok?:)

2008. júl. 26. 22:32
Nálam a spenót nem megy. Pedig talán abban van a legtöbb vitamin. Lehet hogy tovább kellene vele próbálkoznom?
2008. júl. 26. 22:28

Szia! :)


Én sem vagyok túlzottan válogatós, ami most hirtelen eszembe jut és nem szeretem, az a tojásleves és az a leves, amibe pirított kenyeret tesznek. :(

2008. júl. 26. 21:10
Én nem vagyok túl válogatós,de nézve a "Hal a tortán"c. műsort,néha annyira megdöbbenek embereken...:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook