Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen heppjeid, fura szokásaid vannak? fórum

Milyen heppjeid, fura szokásaid vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2015. febr. 10. 07:04
semi nincs.
2015. jan. 3. 19:19
az a heppem,hogy sokszor töröltetetm magam,hogy nevet válthassak.
262. selena78 (válaszként erre: 259. - Angelic smile)
2014. aug. 30. 11:56

Igen, lopja, és behordja az ágy alá.:)

Én is a zoknikat hatosával veszem, egyformákat. Legalábbis a felnőtteknek.

261. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 260. - Angelic smile)
2014. aug. 29. 20:57
Én sokáig azt mondtam,hogy éjjel tuti átjárnak a szomszédok és hagynak kupit reggelre a konyhámban. De hát még jó,hogy ennyi reklám van és most már tudom,hogy a láthatatlan ember az!! :DD
260. angelic smile (válaszként erre: 258. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 29. 20:55
:D Igen, nálunk is előfordul, de nem csak a koszolás terén. Nemrég szerettem volna meglocsolni a leandereket és a garázsban lévő csapról engedtem (volna!!!) a vizet, de a szabályozó forgott rajta. Nem zártam el erősen soha, nem erőltetem, de valaki csak csinált vele valamit. Szóval nálunk is járt a láthatatlan ember. :D
259. angelic smile (válaszként erre: 252. - Selena78)
2014. aug. 29. 20:51
Macska lopja? :D Egyet tehetsz! Vedd lazán! :D Valaki írta, hogy több egyforma zoknit vásárol. Talán ez a megoldás. :)
258. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 251. - Angelic smile)
2014. aug. 29. 20:33
Na most ezen a zoknimanón megint jót nevettem,de eszembe is jutott az a hülye reklám,hogy nálunk a a láthatatlan ember koszol! vagy mi...na és hány háztartásban kiálthatnak fel a nők,h jééé nálunk is!! :DDD
257. eb85e22a13 (válaszként erre: 256. - M0ncsa)
2014. aug. 29. 20:26

A full muszalasat en sem birom. En kenyelmes pamut streccset hordok foleg, de azt sem lehet vasalni.

Laktam 1 evig kisvarosban, akkor is ugyanilyen volt a hajam.

256. M0ncsa (válaszként erre: 255. - Eb85e22a13)
2014. aug. 29. 18:12

Hu, tenyleg irtad, beneztem, bocsi. Igen, a muszalasat nem lehet vasalni, ez eszembe sem jutott, en nem viselem el magamon... Azokat persze, hogy nem lehet tobbszor felvenni, mar par ora hordas utan is budosek, fuj, egyetertek :) Ferjemnek van nehany muszalas poloja, futashoz szokta hordani. Borzasztoak, meg mosas utan sem megy ki beloluk az izzadsagszag.


A hajam anno, amikor meg Budapesten eltem, nekem is borzalmasan zsirosodott, es ha nem mostam meg minden nap, max. masnap, nem csak zsiros, hanem budos is volt. Most falun elek, es lass csodat, a hajamat hetente-tiznaponta eleg mosni, es a borom sem zsirosodik, meg pattanasos :)

Sajnos ez a nagyvarosban eles egyik atka.

255. eb85e22a13 (válaszként erre: 254. - M0ncsa)
2014. aug. 29. 17:22

Ahogy irtam, a ruhaim nagyreszet nem lehet vasalni.

Felsokben foleg szuket hordok, ami streccs, v.lycra, ilyesmi. Miniruhakban, szoknyakban szinten hasonlo anyaguakat. Otthoni dolgokat minek eleve, idegesitene is, h.vasalt, parom sem szereti, ha vasaltak a poloi. Inget sosem hord, en sem bluz félét, sem szovet nadragot, v.ilyesmit. Nadragot evente parszor veszek fel, az is farmer, o is azt hord.Egyikunk sem szereti az ilyen cuccokat vasaltan.Mindent megfelelo hofokon mosok.

Nalam a frissen mosott ruha " szaga", a kellemesen oblitos, friss illat.


Hajat is mindennap mosok, szeretem, ha finom illatu a hajam, es mindig friss. Ritkan 2 naponta mosom meg, ha rogton kell vhova menni, de akkor mar sz.rul erzem magam a boromben tole. De mondjuk ez a haj minosegetol is fugg. Nekem vekonyszalu, gyorsan zsirosodo hajam van. Magamon kivul meg 2 novel talalkoztam eletemben akinek ilyen haja volt, mindketto szinten mindennap mosta. Ezt csak az tudja milyen, akinek ilyen van. Mosas utan masnap mar lelapul, es enyhen zsiros, fujj.

Probaltam sokszor, hogy direkt nem mostam meg, hatha hozzaszokik a hajam a ritkabb mosashoz, osszecopfoztam, es 3 napig kibirtam,h.ne mossam meg, es ezt csinaltam honapokig. Semmi nem valtozott, es meg szenvedtem is tole, rossz volt a kozeezetem.

Inkabb akkor mosom gyakran, ez van.

Igazabol mosas manias vagyok. Sokszor atoltozom naponta, es sosem veszek fel 2 szer egy ruhat.

Nem csak topot nem, kardigan félét sem.

Volt, h.egyen munkapoloban kellett dolgoznom. Iszonyat borultam, hogy masok hogy vettek fel tobbszor ugyanazt a polot, mosas nelkul.

254. M0ncsa (válaszként erre: 253. - Eb85e22a13)
2014. aug. 29. 16:52

Nahat, ez viszont tok furcsa, szamomra legalabbis :) En se szeretem a csikot a ruhan, ezert vasalok ki mindent. Te nem vasalsz?

Viszont az "illatos" ruhat annyira utalom, hogy ha kapunk valami gyerekcuccot ajandekba, addig mosom, amig ki nem megy belole a vegyszerszag. Ugy vagyok vele, hogy a frissen mosott ruhanak legyen frissen mosott ruha-szaga, es ne mondjuk levendula, vagy akarmi.

2014. aug. 29. 14:52

Nalam is gáz a teregetes, masok szerint. De nem szin, v.csipesz miatt.

En arra vagyok allergias, ha nyomot hagy a ruhan a szarito . Ezert csak otthoni nadragot,ferfi nadragot, zoknit, alsonadragot teritek a szaritora, minden mas logatok vallfan, de nem siman, hanem pl.a felsoknel a kis akasztojukon.Igy nem lesz a valluknal nyoma a szaritonak. De ha pl.olyan felsorol van szo aminek nincs akasztoja, akkor azt a szarito tetejere rakom, szepen kisimitva, es mikor mar legalabb 3/4 reszt szaraz, akkor rakom a vallfara.A polokat is a szarito tetejere rakom. Tobb szaritom van. Imadom az uj, akasztos, muanyag vallfakat, nagyon sok van. Ha mas tereget, es nyom marad a ruhan, ujra kimosom, nem veszem ugy fel. A ruhaim nagy reszet nem lehet vasalni, es egyebkent is utalok vasalni. Ellentetben ferre-vel, idegesit, ha élt látok egy ruhan. Ezert is lógatni szeretem oket,de elotte gondosan kihuzgalom mindet. Ha a ruhanak szekrenybol kiszedve mar nincs oblito illata,mert nem vettem fel mar egy ideje, akkor tisztan is ujra mosom.

Zoknit keptelen vagyok parban kiteriteni. Nincs olyan eset eleve, h.mindegyiknek legyen parja, es nincs is hozza turelmem, inkabb akkor pároztatom, mikor mar szarazak.Ha a ruhan vallnal latszik a vallfa nyoma, az idegesit legjobban, ujra mosom.Ez akkor van, ha mas tereget, es csak keson latom meg.

Azt sem birom, ha vki.nem nyul bele a nadragok, szoknyak zsebebe meg vizesen, hogy kiegyengesse a zsebet, es ugy szaradjon meg.

Sok embernel latom,h.alsonemut osszemos egyeb ruhakkal, pl.szennyezettebb ruhat alsonemukkel, vagy ami szerintem a leggazabb, hogy a zoknikat nem kulon mossa. Azt is utalom, ha vki.tul alacsony hofokon mos zoknit.A torokozok 40 fokon mosasan is borulok.

252. selena78 (válaszként erre: 251. - Angelic smile)
2014. aug. 29. 12:16

Nálunk néha a macska lopja a zoknit. De ő már a szárítóról. Így olyan is van, hogy páratlanul terítek ki, és párosan szedem össze.:)


Áhh...sok bajom van a zoknikkal...

251. angelic smile (válaszként erre: 250. - Tündér74)
2014. aug. 29. 11:22

Nekem az egyik fiam zoknimanó. Az ágya és a fal közé tünteti el a zoknijait. Nem értem, miért csinálja és másik fiam (ikrek) miért nem? :D

Ha elfelejtem megnézni, akkor bizony előfordul, hogy fél párak kerülnek a mosógépbe.

250. tündér74 (válaszként erre: 249. - Selena78)
2014. aug. 29. 08:50
Nálunk is van zoknieltűnés, olvastam azt a topikot, jó kis elméletek születtek:DD
249. selena78 (válaszként erre: 247. - M0ncsa)
2014. aug. 29. 07:27

Tulajdonképpen nem ellenőrzöm a berakáskor, de mindig a szennyeskosárba rakom a zoknikat a nap végén, és mosáskor mindig kiürítem a kosarat.


Tehát a fél pár zoknik vagy a kosárban tűnnek el, vagy a mosógépben. Megfoghatatlan, de egy másik fórumon van egy olyan topik, hogy "hova tűnnek a zoknik?"


Így hát megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül a problemámmal.:)

248. Dodi44
2014. aug. 29. 05:27
Mosas elott a zoknijaimat mielott a gepbe dobnam, mindegyiket a parjaval biztostuvel osszetuzom. [soha sincs paratlan zoknim]
247. M0ncsa (válaszként erre: 243. - Selena78)
2014. aug. 28. 21:46
Nem ellenorzod berakaskor? En mindig :)
246. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 241. - Timmy0520)
2014. aug. 28. 21:07
Azt én is utálom. És a teregetésnél is megvan a magam rendje. Szinek szerint szoktam. Csakis mindent kiforditva a rendes oldalára. Kivéve a takaró huzatokat. Soha nem engedném át másnak a teregetést. Fiam ha eléri azt a kort akkor megtanulhatja avagy odaadom neki a titkok kulcsát :)) Na mondjuk...ő sem egyszerü eset mostanában. Már látom rajta is,hogy olyasmi mint én :)
245. angelic smile (válaszként erre: 241. - Timmy0520)
2014. aug. 28. 20:48
És a doboz alja felé hogy csinálod? :D Mert ott már nem tudsz egyenletesen szépen kivenni/kikenni. :D
244. Nyamitörp (válaszként erre: 234. - M0ncsa)
2014. aug. 28. 14:26
A csipesz meg a zokni nálam is csak párban lehet. Illetve a csipesz már nem téma, mióta átváltottam fa csipeszre.
243. selena78 (válaszként erre: 234. - M0ncsa)
2014. aug. 28. 14:19
Ez a párban zokni nekem nehéz lenne, mert én valahogy mindig páratlan számú zoknit szedek ki a mosógépből.:)
242. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Anya4005)
2014. aug. 27. 23:46
:)
2014. aug. 27. 23:35

Nem birom elviselni ha a margarinos dobozbol valaki nem kenokessel vesz es nem egyenletesen, szepen elsimitva, hogy egyenes maradjon a felulet.

Oszinten szolva mar a reces kenokestol is tikkelek.

240. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - JustFree)
2014. aug. 27. 23:33
Nálunk mindenkinek vannak saját bögréi poharai :)
2014. aug. 27. 23:21

Na engemet a teregetés, és a csipeszelés, nem zörget.

De utána, hu húúúú! Minden ruha csipesznek külön szárító kötélen kell lennie típus, és szín szerint kategorizálva! :D

238. grizus
2014. aug. 27. 23:15
Nálam a teregetésnél az van, hogy a zsepiket félig egymásra rakom, de nem mindegy, milyen sorrendben.
237. Érdekes73 (válaszként erre: 231. - Manó62)
2014. aug. 27. 23:15
Alvás előtt is :)
236. Érdekes73 (válaszként erre: 233. - Virgi45)
2014. aug. 27. 23:14
:D
235. grizus (válaszként erre: 230. - Syria)
2014. aug. 27. 23:13
Na, én is ezt csináltam. De művelni kell, különben lanyhul a képesség, én se vagyok már olyan penge.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook