Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fajta hajvasalót érdemes használni, milyen sűrűn használhatom, hogy ne károsodjon a hajam? fórum

Milyen fajta hajvasalót érdemes használni, milyen sűrűn használhatom, hogy ne károsodjon a hajam? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 5. 13:08
A hővédő folyadékot, krémet ne felejtsétek el!
2009. júl. 5. 12:06
nekem Rowenta-m van,az a vastag,széles lapos.Kiváló.2fokozat van rajta,és nagyon szeretem.Azért jó avastaglapos,mert azzal elég egyszer áthuzni a hajat,és nem 5ször végig menni rajta.Ráadásul tovább is tart mint a vékony lapú vasalók.Én a vastag,széles lapút ajánlom:)
13. Fannii
2009. júl. 4. 23:13

tudnátok segíteni hogy szerintetek melyik hajvasalót vegyem meg?

Ga.Ma tourmalin laser ion 1036-220EU

vagy Remington s1051-et?

12. emagdi (válaszként erre: 11. - Kmonique)
2008. nov. 26. 12:33
szia! a másik hajvasalós topikban válaszoltam neked
2008. nov. 26. 12:29

Szeretném a segítségeteket kérni.

Hajvasalót szeretnék venni, de mivel naponta vasalom a hajam - ami természetesen hullámos - így valami nagyon jó vasalót szeretnék, ha már egyszer kiadok rá (sok) pénzt.


1. Belissima imetec creativity

2. Gama tourmalin laser ion 1036-220EU


Ezen a kettőn gondolkodom, szerintetek melyik a jobb, és miért?

Ha mást típust ajánlanátok ezek helyett, akkor azt is megköszönöm.

2008. szept. 19. 01:59
Kérlek benneteket ,valaki,aki ismeri véleményezze a Babyliss ST25CRE típusú,nanokerámiás,titániumos hajsimítót!Fontos lenne.Köszönöm!
2008. júl. 2. 14:46
Nekem remington S2002 -es hajvasalom van ami jó is volt addig míg nem kezdett el kopni. Kb másfél éves, nem sajnáltam rá a pénzt mondván, hogy biztos jó és tessék. Az lenne a kérdésem, hogy milyen típusú vasalót érdemes venni ami nem kopik le? Létezik olyan ami nem teflonbevonatú hanem az egész lap teflon?
8. McKenzi (válaszként erre: 5. - Pozsonyivicky)
2008. ápr. 4. 13:06
igen én is rászántam a pénzt és vettem egyet - nagyon megérte, sokkal puhább tapintású a hajam és ha nem vasalom ki akkor is szép az esése, ami nagy szó mert nagyon vékonyszálú hajam van.
2008. ápr. 4. 12:31
igen, nekem is kerámiás van. Sőt ahogy olvastam nekem se töredezik a hajam, sőt, ha vasalt elég 1 héten 1-szer hajat mosnom és vasalni. Nekem egészségesebb tőle a hajam. Mig nem hasznéltam 2 naponta kellett hajat mosnom. Hogy miért van igy , nem tudom.
2008. márc. 25. 10:52
én a bellissimát tudom ajánlani,mert nem rongálja a hajat! anyunak nem h töredezett lett tőle a haja,hanem azt mondta neki a fodrásza hogy jobb lett mióta használja :D mert előtte töredezettebb volt :D
2008. márc. 19. 11:49
mindenképp kerámialaposat ajánlok, nekem is az vált be! de lehet kapni fodrászkellékesbe olyan hajspayt, ami direkt hajvasaláshoz való, és akkor még annyira se károsítja a hajad
2008. márc. 19. 11:21

Én a Babyliss-t és a Bellisimma-t ajánlom.

Mindenképpen olyan vegyél, amelyiken van kerámia bevonat.

Napi 1xi használattal semmi gond nem lehet.

2008. márc. 19. 11:19
Kerámialapos,gőzölős. Semmi más,bár sajnos a hajat ez is károsítja,de talán nem annyira,mint a simák.
2008. márc. 19. 11:18
Nekem azt mondta a fodrász, hogy igazából minden hajvasalótól károsodik a haj. De a kerámialaposat ajánlotta. Nekem az van, bevált.
2008. márc. 19. 11:11
Milyen fajta hajvasalót érdemes használni, milyen sűrűn használhatom, hogy ne károsodjon a hajam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook