Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen hajvasalót vásároljak? fórum

Milyen hajvasalót vásároljak? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 20. 10:40

Babyliss ST30E Pro230 Wetdry hajsimító

Nekem már több, mint egy éve ilyenem van, és nagyon szeretem! 5 fokozatú hőmérséklet-állító gomb, párologtató rendszer és nedves hajon is használható. Én 11.000 Ft-ért vettem, de nagyon megérte!

2011. jún. 19. 22:23
Imetec belissima!!!Nekem volt már vagy... össze se tudom számolni mennyi és ez a tuti!!!Nem töri és szárítja a hajat ami nagyon fontos.Az összes többitől egy idő után szálkás töredezett lett a hajam.Ezt megéri megvenni!
20. 3fcc53e39c (válaszként erre: 18. - Cbdc213aab)
2011. jún. 19. 22:05
Jó döntés volt, nem is drága. :) Én csak azért járok a MM-ba, hogy megnézzek dolgokat, aztán megveszem máshol.
19. miel77 (válaszként erre: 18. - Cbdc213aab)
2011. jún. 19. 19:20
Remélem Neked is be fog vállni ez a márka :)) hát igen a média marktban mindig minden drágább.. én ott nagyon ritkán veszek bármit is, inkább csak azért szoktunk odamenni, hogy megnézzük élőben, ha esetleg neten rendelnénk :)))
18. cbdc213aab (válaszként erre: 17. - 3fcc53e39c)
2011. jún. 19. 18:59

Szia, köszönöm a válaszod. Remigton mellett döntöttünk mi is s6500 a típusa. 3 év garanciát adnak rá, nincs javítás csak azonnali csere. Ami megdöbbentett ma minket, hogy a Media Márktban ez a készülék 14.900 Ft volt de a Tesco-ban akciósan 8.900 Ft-ért megvehettük. Ekkora mértékű eltérése mi sem számítottunk.

A készüléket a következő hivatkozáson megnézheted:

[link]

2011. jún. 18. 22:18

Remingtont használok már 5 éve. Hőfokszabályzós, 3 féle bevonatos. Nem égeti szét a hajam, és ez a lényeg.

A párod hajához érdemes lenne olyat venni ami szélesebb.

(S5520 Remington)

2011. jún. 18. 18:28
most kipróbálhattam egy Babyliss-t fix hőfokos + turbó kapcsolóval, de a használata nélkül is szépen kivasalta a hajamat. Hallomásból értesültem én is róla, hogy körülbelül már 6000 ezer forintért megvehető.
15. miel77 (válaszként erre: 13. - Cbdc213aab)
2011. jún. 18. 18:25
jaja az új dolgokat én sem ismerem, a fodrászom kérdeztem, ő azt mondta ezek az újítások azért kellenek, mert a hajvasaló terén is fejlődni kell... azt mondta a lényeg, hogy kerámia legyen, ami nem roncsolja már a hajat. Az ionos dolog sztem nem lehet rossz, jobban védi elvileg a hajat... a többi cucc már csak extra rajta.
2011. jún. 18. 18:23
Véleményem szerint ugyan ilyent már nem vennék újra, 200 fokig melegedett de nem tudtam olyan jól befogni velem a hajam és megformázni ahogyan szerettem volna. "tolmácsoltam a páromat aki közben porszívózik :-) )
2011. jún. 18. 18:21

Az a hihetetlen számomra, hogy annyira széles műszaki paraméterek vannak már egy hajvasalónál a teljesítményen kívül.

Ionos vagy nem, kerámiás, stb.

12. miel77 (válaszként erre: 11. - Cbdc213aab)
2011. jún. 18. 18:21
És Neked az bevált? Vennél újra ilyen márkájút?
11. cbdc213aab (válaszként erre: 9. - Miel77)
2011. jún. 18. 18:19
imetec bellisima volt.
10. miel77
2011. jún. 18. 18:18

Hát nem tudom ez mennyire segít, mert én sem ismerem ezeket, csak terveztem, hogy lassan én is vennék újat, és akkor nem kell cipelnem haza, hanem lenne mind2 helyen..

Szóval ezeket a típusokat néztem ki: Remington S2014, S1051, S6500. Nem mondom, hogy ez a márka húú de szuper, és csak ilyet vegyél de nekem ez jött be. Barátnőmnek is ilyen van, neki is nagyon tetszik. Míg egy másik barátnőmnek Babyliss van, és amikor kipróbálta az enyémet azt mondta ez sokkal jobb. Azóta én nem vettem újat, hanem vettem egy minit, azzal sokkal nehezebb vasalni mert pici, és nem olyan jó befogni a hajat... szóval az csak utazáshoz használom.

9. miel77 (válaszként erre: 8. - Cbdc213aab)
2011. jún. 18. 18:11
Nektem milyen márkájú volt eddig?
2011. jún. 18. 18:10
Köszönöm a gyors hozzászólásokat! Írjatok még ezzel kapcsolatban érdekelnek minket a további véleméynek is.
7. miel77 (válaszként erre: 6. - Jossie)
2011. jún. 18. 18:09
hmm akkor nem érdemes ilyent venni, nekem nem volt, csak láttam hogy van ilyen is...
6. Jossie (válaszként erre: 5. - Miel77)
2011. jún. 18. 18:07
:) Nekem volt olyan, és tönkretette a hajam, amikor vizes hajon használtam. :(
2011. jún. 18. 18:05
Mondjuk az egyém nem vet and dry, szóval csak száraz hajon használható, lehet érdemes inkább olyanra beruházni, amit már vizes hajon is használhatsz :))
2011. jún. 18. 18:05

Szia!


Nekem már többféle is volt. Márkát mondanék; én igazából az Imetec-Belissima termékekkel vagyok a megelégedve. Az előző és a mostani is ilyen volt. Hosszú ideig tart és magas hőmérsékletig hevül fel. Az előző három évig bírta, de én naponta kétszer is használom, szóval tényleg megbízható, és szerintem javítható is lett volna, mivel csak a kábelével lett baj.


Előtte BabyLiss márkájú hajvasalóm volt...az is egész jó volt. :)


Szerintem mindenképp figyeljetek arra, hogy garanciális legyen (általában két év garanciát adnak rá).


Mostanában már a 7-10 ezer forint közötti árú hajvasalók mind megbízhatók, és jók. :)

2011. jún. 18. 18:03
Nekem remington márkájú van imádom, és a fodrászom is ezt ajánlotta. A lényeg hogy kerámia bevonatú legyen, ha ionos vagy mi az sem rossz, ezek már az új fajták... nekem nem ilyen, de a remingtonom kb 4 éve tökéletesen működik :))
2. homokóra (válaszként erre: 1. - Cbdc213aab)
2011. jún. 18. 18:00
Ha még 5000-et rászánnátok, akkor kapnátok egy Ga.Ma hajvasalót....fodrászok forgalmazzák:)nekünk ilyen van...imádjuk:)
2011. jún. 18. 17:55

Sziasztok!


A napokban tönkrement a hajvasalója a páromnak.

Most vásárlás előtt állunk, és a hatalmas választékból nem tudjuk megfelelő képpen eldönteni, hogy milyen szempontokra tegyük a hangsúlyt a vásárlás során. Az árat már betudtuk határolni, legfeljebb 10 ezer forint értékig megyünk el a vásárlás során. Páromnak erős vastag haja van, egyenes hajszálú. Holnap szeretnénk valamelyik műszaki áruházban megvásrolni ezért is volna fontos a véleményetek, tapasztalatok ezzel kapcsolatban. Mindenki válaszát szívesen várom és természetesen azt is, hogy milyen hajvasaló készüléket ajál számunkra.Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook