Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen fogyókúrát ajánlotok? Sajnos semmi rendszert nem tudok az étkezéseimbe vinni a munkám miatt fórum

Milyen fogyókúrát ajánlotok? Sajnos semmi rendszert nem tudok az étkezéseimbe vinni a munkám miatt (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - 7ac18b9dfa)
2011. aug. 17. 19:54
erre ilyenkor az szokott lenni a válasz, hogy hát a váltott műszak miatt nincs idő vásárolni, válogatni, meg megcsinálni a kaját...
2011. aug. 17. 19:54

életmódodon változtass

munka után egy kis plusz sport,

és muszáj beállítanod magad rendszeres étkezésre...

zöldségek és gyümölcsök

kevés tésztaféle, de ne hagyd el...

és fehérje, tskg/g

2011. aug. 17. 19:53
Szia! én halat, roston csirkét és salátát,párolt zöldséget valamint gyümölcsöt eszem, reggel otthon fitness gabonapehely vacsira meg joghurt...reggel mozgok.rengeteg vizet iszom, naponta legalább 3 litert
2011. aug. 17. 19:52
Pontosan, és a fele se üres kalória legyen, hanem többnyire fehérje. Amikor otthon vagy, akkor meg igyál, ott ráérsz szaladni:D
3. 07c4794583 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. aug. 17. 19:51
ez bizony a helyes válasz :)
2011. aug. 17. 19:50

EDD A FELÉT diéta


bármit ehetsz, de csak a szokásos kajamennyiség felét.

2011. aug. 17. 19:49

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!

Munkám miatt sajnos nem tudok rendszeresen táplálkozni általában /kivéve amikor nem / naponta változik a műszak , délelőtt ill. délután.

Ha reggel vagyok akkor 6 és 7 között eszünk aztán meg változó , de 3 óra általában.

A délután picit jobb...

Inni se nagyon tudok mert nincs idő folyamatosan wc-re járni , mert én ha sokat iszok akkor sokat is pipilek :)

Szóval nagyon szar ,de nagyon fogynom kell , sajnos már 83 kiló vagyok ! :(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook