Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen fogyást segítő tablettát ajánlanátok? fórum

Milyen fogyást segítő tablettát ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


1 2
10. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2010. jan. 13. 12:45
Ugye sportolsz mellette?
2010. jan. 13. 12:37
Az L-carnitin hatásos, ha rendszeresen fogyasztod:) Én is iszogatom por formájában:)
2010. jan. 13. 12:02

Én még nem kezdtem el szedni, hiszen csak a tegnap este leltem rá a cikkre...de szerintem ezeknek a tablettáknak csak előnyük lehet:

-Króm, L-karnitin, Lecitin

• Lebontja a zsírsejteket;

• Serkenti a cukoranyagcserét;

• Kiegyenlíti a vércukorháztartását;

• Megakadályozza a zsír lerakódását;

• Energiává alakítja a zsírokat;

• Hozzájárul a zsíranyagcseréhez;

• Mérsékeli az étvágyat;

• Csökkenti az éhségérzetet.

A króm klinikailag bizonyított módon, minden káros mellékhatás nélkül segíti elő a fogyást! Egy hathetes kísérlet folyamán, akik króm táplálékkiegészítőt kaptak, 3,2 kg testzsírt vesztettek, szemben az 1 kg-os súlyvesztéssel azoknál, akik nem kaptak krómot.


Az L-karnitin felbecsülhetetlen szerepet játszik a zsírégetésben. Hozzájárul továbbá ahhoz, hogy szervezetünk gyorsabban át tudjon állni a szénhidrátégető üzemmódból a zsírégető üzemmódba!


Egyéb létfontosságú feladataik mellett, a lecitin két fő összetevőjét zsírégető és zsírbontó anyagként tartják számon, mert lebontják a zsírsejteket, s hozzájárulnak az optimális zsíranyagcseréhez.


Ezek mellé ha még Omega 3 és Omega 6 tablettát is szedsz az már zsírolvasztás.

A többszörösen telítetlen esszenciális zsírsavak,

mint az omega-3 halolaj és az omega-6 ligetszépe olaj, megsokszorozzák a zsírégetés hatékonyságát!

Bármilyen hihetetlenül hangzik is a zsírégetéshez jó minőségű zsírokra van szükség!


Az omega-3 halolaj nagy mértékben képes lekötni a savakat, és hozzájárul a zsírégetéshez. Az omega-6 ligetszépe olaj esetén pedig a Welsh Nemzeti Orvostudományi Egyetem tanulmánya kimutatta, hogy fokozza az anyagcserét és a zsírok égetését. Egy 6 hetes kísérlet során, átlag 5 kg-ot fogytak, akik ilyen kiegészítőt szedtek!


Mindemellett ha még 1000mg-os C vitamint is szedsz, akkor biztos a fogyás (persze diétás étrend és egy kis mozgás mellett)!

A C vitamin megszünteti az édesség vagy szénhidrátok utáni vágyat, ami egy fogyókúránál ugye nem hátrány!

7. ancsika72 (válaszként erre: 1. - 0b551b9866)
2010. jan. 13. 11:59

Sokat kell leadnod??

Állítólag van egy Mezei Katáng tea /kórótea/az elveszi az étvágyat.

A tabiknak sokszor vannak mellékhatásai,vigyázz azért vele ha azt választanád.

2010. jan. 13. 11:58
bocs akkor
2010. jan. 13. 11:58

nem írhatunk márka nevet,mert reklámnak minősülne.


Vegyél L-carnitint valamilyen formában és ha az nem elég akor lépj tovább a fogyasztó tablettákra.

2010. jan. 13. 11:57
mozgás
3. agis
2010. jan. 13. 11:57
C vitamin
2010. jan. 13. 11:57
Pyg kapszula és por. Van róla egy fórum is. Gyere, nézz be hozzánk.
2010. jan. 13. 11:55
Kérlek ne azt írjátok miért ne szedjek. Arra vagyok kíváncsi kinek mi segített az elején.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook