Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen érdekes karácsonyi ajándékot adhatnék egy férfinak? fórum

Milyen érdekes karácsonyi ajándékot adhatnék egy férfinak? (tudásbázis kérdés)


10. kristo_f (válaszként erre: 1. - Rescue)
2012. nov. 21. 13:44

Barátot/férjet vagy apát?

Nézz körül a Vatera gyűjtemények vagy elektronika részben

Ha bütyköl apró dolgokat, forrasztgat, pl. egy állványos nagyítós lámpás csipeszes szerkentyű

Rögziti az alkatrészt és megvilágitva nagyitva látszik mit csinál


VAgy barkácsszerszám, egy kellemes középkategóriás fúrógép, akkumulátoros csavarbehajtó, Kinzó vagy BlackandDecker


Te ismered mi a hobbyja

9. Kangaroo Island (válaszként erre: 8. - A6bc29c843)
2012. nov. 21. 12:20
há' nem is ítem mé' mondod :-D
8. a6bc29c843 (válaszként erre: 7. - Kangaroo Island)
2012. nov. 21. 11:44
sokan így írják. hagy. olyan tájszólásos. :)
2012. nov. 21. 11:32
elnézést a helyesírási hibáért :-P
6. a6bc29c843 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. nov. 21. 11:22

Vissza a kamaszkorba? Kupon nélkül miért ne mehetne el sörözni, vagy koncertre, vagy akárhová? :)


hagy=had ;)

5. Rescue (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2012. nov. 21. 11:21
Ezt megkapja anyámtól, annyiszor mehet el a haverjaival ahányszor csak akar. :))
2012. nov. 21. 11:10
írd egy kis cetlire, hogy "sörözős/horgászós/focit nézős, stb... hétvége kupon 2 nap 1 éjszakára, felhasználható X időn belül"...hagy menjen el a haverjaival...szerintem egy férfi egy nőtől ennél jobb ajándékot nem kaphat :-D
3. Rescue (válaszként erre: 2. - Szafaripók)
2012. nov. 21. 11:02

Számítógépen belül mindent kimerítettünk, usbs kütyük stb.

Édesapám műszerész. Mindenféle érdekes, elgondolkodtató találmány érdekli.

2012. nov. 21. 11:00

Szerintem a legtöbb férfi ilyen beállítottságú, legalább részben. Mire gondolsz??? Mármint az elektronikán belül mi érdekli??

A férjem villamosmérnök, de a számítógép a hobbija, szóval ezért kérdezem...

2012. nov. 21. 10:56
Tudtok olyan vicces, érdekes technikai, elektronikai eszközt, gépet, ami érdekelhet egy ilyen beállítottságú férfit? Elsősorban újdonságok, érdekességek, szórakoztató dolgokra gondoltam. Gugliztam, de sajnos mivel konkrét elképzelésem nincs, mindenféle hasztalan dolog jött elő. Előre is köszi a segítséget!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook