Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen Civil Szakszervetek támogatják a munkanélküliek háztartási gépcsere programját? fórum

Milyen Civil Szakszervetek támogatják a munkanélküliek háztartási gépcsere programját? (beszélgetős fórum)


12. zsanci79 (válaszként erre: 11. - Gyöngyike30)
2010. ápr. 13. 16:00
Célszerű lenne a munkügyi központot megkérdezni, hátha.....De tényleg nagy a homály, pedig jó pályázat lenne
2010. ápr. 13. 15:56
A regisztrált munkanélkülieket milyen szervezetek támogatják a Háztartási Gépcsere programban?Nagy szükségem lenne egy új mosógépre.Ki tud segíteni?
2010. ápr. 8. 21:35
Bocs. meoszinfo.hu
2010. ápr. 8. 21:34

A mesoszinfo.hu-t keressétek fel, ez a mozgáskorlátozottak egyesületeinek országos szövetsége, úgy látom ők benne vannak. Egy próbát megér az érdeklődés, ha mozgáskorlátozottról van szó sztem.

Sok sikert Nektek!

2010. ápr. 8. 21:27

Hát nagyon sokan keresnek ilyen szervezetet.

Sztem akik ilyen családok, biztos, h kapcsolatban állnak valami szervezettel, akár állami is, aki tudna segíteni nekik.

Ennek kell megfelelni a szervezetnek a kiírás szerint:


"A pályázat benyújtására jogosultak köre


Jelen pályázati forrásból támogatást kaphatnak a Magyarországon 2008. január 1. napja előtt bejegyzett az alapszabályukban/alapító okiratukban nevesítetten

- a nagycsaládosok érdekvédelmét, segítését, támogatását megvalósító,

- az időskorúak gondozását, segítését és érdekvédelmét megvalósító,

- a fogyatékossággal élő személyek érdekvédelmét, segítését és támogatását megvalósító,

- a regisztrált munkanélküliek érdekvédelmét, segítését és támogatását megvalósító

alapítványok, egyesületek."


Megint egy jó pályázat, ami tényleg sz emberekről szólna, erre kivitelezhetetlen, vagy csak nagyon nehezen.

Lehet nem is akarják ezt a pénzt odaadni, azért ilyen körülményes

2010. ápr. 8. 21:15
Zala
2010. ápr. 8. 21:14

Melyik megyéről lenne szó?

Eddig Szabolcs megyeit találtam csak. Sokan keresnek.

2010. ápr. 8. 21:07
De igazad van, hogy kik az alapítványok, egyesületek, az nincs odaírva, csak hogy minek kell megfelelniük. További keresgélést igényel
2010. ápr. 8. 21:05

Szia!

Ha beírod a gugliba a háztartási gépcsere programot, egy csomó oldalt dob ki.

Pl. az első a pályázat leírása, letölthatő dokumentumok, stb.

Link:

[link]

2010. ápr. 8. 21:02

[link]


Sajna ennél többet nem tudok segíteni.

2010. ápr. 8. 20:57

Erről én is hallottam, de én is csak annyit, hogy valamelyik Civil szervezet, ott, ahol a családban munkanélküli van, vagy idős ember, vagy fogyatékkal élő...


Állítólag erre is EU-s pénz lett fordítva...

2010. ápr. 8. 20:55
Ki tud erről valamit?Mindig falba ütközök senki nem tud semmit pedig már megy a pályázat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook