Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen búcsúbeszédet mondanál a szülők nevében a tanító néninek 4. osztály végén? fórum

Milyen búcsúbeszédet mondanál a szülők nevében a tanító néninek 4. osztály végén? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 15. 16:33
Nincs valakinak valami jól megfogalmazott szövege? Bár bajlódok a szövegemmel épp, de hátha tudok ötletet meríteni.
6. Icus
2007. jún. 18. 08:11
Én azt mondtam, amit hirtelen gondoltam. Párpercel előbb kértek meg a szülők, hogy mondjak néhány szót a nevükben. Így ugyan muszájból, szóltam, de a saját véleményemet mondtam el. Voltak jó dolgok is benne, voltak rosszak is. Szerintem ez aígy jó. 4 év alatt sok jó és sok rossz dolog történt. Nem kezdtem el vádaskodni, igyekeztem a szép emlékeket és a pozitív dolgokat kiemelni.
5. Loni
2007. jún. 18. 07:02
Muszájból mondanád, mert az illem stb megkívánja vagy valóban kedvetletd/kedveltétek a tanítónénit?
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - Pintyo)
2007. jún. 18. 06:13
Nincs mit, idaig jutottam, mert nem tudom, akarsz-e nekik kellemes nyarat kivanni, szeptemberben ujra a kezeikbe adni a csemeteket... remelem sikerul valami jot osszehoznod!
3. pintyo (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 17. 22:49
kószi a válaszodat
2007. jún. 16. 16:53

Tisztelt Tanarok, Nevelok!

A tobbi szulo neveben megragadom az alkalmat, hogy megkoszonjem az elmult ev soran a gyermekeink irant tanusitott turelmuket, segitokeszseguket, aldozatos munkajukat...

2007. jún. 16. 16:09
Milyen búcsúbeszédet mondanál a szülök nevében a tanitónéninek negyedik oszt. végén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook