Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen bőrfeszesítő krémeket ismertek, amik hatásosak? fórum

Milyen bőrfeszesítő krémeket ismertek, amik hatásosak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. márc. 29. 12:39

Sziasztok!

Engem ez a Dr. Kelle érdekelne! Már hallottam róla!

Vki nem tudja hogy kb. mennyibe kerül és hol lehet kapni? Patikába vagy vhol?

Előre is köszi a választ! Esetleg stríákra jó?

24. adri25
2008. júl. 31. 08:34
algás testápoló
23. d'or (válaszként erre: 20. - Prillangó)
2008. júl. 19. 14:42
szio ,megirnad melyik ILcsi neni kremje jo a kotoszovet feszesitesere?koszike.
2008. júl. 18. 21:28
Sziasztok! Az avonos krém mennyi idő után használt pl a mellre /de máshova is/? :) Mert nekem is van és jó lenne tudni,mi a cél! :)) Kösziii
2008. máj. 18. 20:40
Légyszi írjátok meg mi az az Ilcsi néni féle krém!Köszi
2008. ápr. 5. 22:19
Én is az Avonra no meg Ilcsi nénire esküszöm! :) A kötőszövet-regerenáló tekercseléssel és hypoxi tréninggel/spinninggel kombináva csodákra képes!
19. Anita123 (válaszként erre: 16. - Jemma)
2008. márc. 26. 14:54

Hello!


Nekem is megirnad a nevet legyszi!koszi!

2007. szept. 25. 09:45
Az Avon mellápoló zseléje nekem nagyon bevált.Barátnőimnek is ajánlottam, és nem győznek hálálkodni érte. Rendszeres használat esetén látványos az eredmény,szinte nagyobbnak látszik a mell.
2007. aug. 21. 17:55
Én öt évvel ezelőtt egy Lipofactor nevű krémet használtam, inkább emulzió volt, nem is krém. Akkor fogytam 20 kilót három hónap alatt, és nagyon szépen összehúzta a bőrt, egy csíkom sem volt. Nem tudom, kapható-e még.
16. jemma (válaszként erre: 15. - Sneer)
2007. aug. 21. 17:18

szia!


légyszí áruld már el pontosan a nevét, mert épp nemsokára fogok avont rendelni és lehet, hogy kipróbálnám!!! az avon egyébként nagyon jó, én is szoktam rendelni tőlük rendszeresen anti-cellulit krémzselét.


privát üzenetben küldd el szerintem a nevét!


előre is köszi:)

15. sneer
2007. aug. 21. 16:48
Sziasztok! Ami nekem nagyon bejött bőrfeszesítő, az nem kimondottan krém, hanem egy pakolás. Az AVON-ba lehet kapni ilyen tégelybe, és ilyen iszapos pakolás. Nem hiszitek el, hogy mennyire jó. Én a fenekemre, hasamra, combomra, cicimre kenem jó vastagon, és csak másnap reggel mosom le. Hát már 1 alkalom után látszik a hatás! Nagyon elégedett vagyok vele!
14. inkognito (válaszként erre: 2. - Cicamica)
2007. aug. 17. 15:11
en is lefogytam 10 kg t de egyfolytaban hasznalom a dove 1+2+3, es segitat, nem log a borom pedig 33 eves vagyok.megerdemli probalni
2007. aug. 17. 15:05
En a dove -t hasznalom.valami dove firming lotion, de meg van egy dove firming intensiv. Nekem hasznalt foleg hogy fogytam, szukseem volt borfeszitore
12. rituka23 (válaszként erre: 11. - Jemma)
2007. jún. 21. 08:51
Hát én a simát vettem, de tényleg jó!A golyóst még nem próbáltam! Olyan 2000 körül volt a boltban!
11. jemma (válaszként erre: 10. - Rituka23)
2007. jún. 20. 21:58

de melyik pontosan?

a golyós vagy a sima??? mert úgy láttam, hogy ebből is van kétféle.

2007. jún. 20. 20:37
Garnier narancsbőr elleni krém nagyon jó, tényleg, 2 hét után tök jól látszik!
2007. jún. 20. 19:55

a dr. kelen gél edzés előtt, tusolás után pedig az avon solutions anti-cellulite gél. hatásos.

az ilcsi néni féle paprikás vérpezsdítő testápoló is jó volt.

a lényeg, hogy rendszeresen kell használni.

8. zupo
2007. ápr. 3. 21:42
Dr. Kelen Fitness Figure 2in1 karcsúsító és anticellulit gél.Nagyon jó. Ha torna előtt bekened magad, esetleg egy kis fóliával is rásegítessz, még jobb lesz az eredmény.
2007. jan. 19. 10:16
Nekem az Ilcsi néni kozmetikuma jött be leginkább! A terhességi csíkok ellen pedig a Vichy. Kicsit drága, de megéri!
2006. okt. 1. 23:06
Mindenkinek köszi a tanácsokat!!!
2006. szept. 27. 14:31
Amúgy használtam már anewet is meg vichyt is, de rájöttem hogy nem érdemes sok pénzt rááldozni,mert hasonlóak!Ha igazán érdekel a téma, a legjobb egy szakemberhez elmenni, és kevertetni vele a megfelelő alapanyagokból, anyukámnak a barátnője ezt tette , bevált-még a terhességi csíkjai is halványodtak!Ja, és azt ajánlotta , hogy ha boltban is vesszünk a krémet, előtte egy érdesebb szivaccsal dörzsöljük át a bekenni kívánt területet és aztán menjünk rá száraz testfelületre a krémmel, sokkal hatásosabb!Sok szerencsét hozzá!
2006. szept. 27. 14:25

Hahó!

Senki nem használ ilyen terméekeket? Az oriflames algás tényleg jó, használtam én is de az avonos cellulitis elleni sem rossz, feszesít is egyben, nekem mindkettő bevált tóbbé-kevésbé, de egyik sem tökéletes, még a legjobb krém sem!A hangsúly a tornán van feszesítés esetén, a cellulis esetén pedig nem kéne kávét inni, és sok-sok folyadékot kéne inni, plusz sok gyümölcsöt és zöldséget enni, ezen kéne nekem is változtatni!!!

2006. szept. 26. 11:07
Ez itt nem reklám akar lenni, de ami nekem nagyon bevállt, az a következő: combra, csípőre az Oriflame-től az Ocean Algae Slender Gel, hasra pedig, szintén ebből a márkából a Tone Tummy Firming Gel. Nem mondom, hogy ez mindenkinek megoldás, hiszen nem vagyunk egyformák, de talán egy próbát megér.
2006. aug. 30. 15:13
Ahogy fogyni kezd az ember, lógósabb és ráncosabb lesz a bőre. Ehez kellene segítség, hogy mit ajánlotok. Tornázni is tornázom, de gyorsítani szeretném a folyamatokat. Hasizom erősítéshez is szívesen fogadnám ötleteiteket! Köszi!
2006. aug. 30. 14:39
Milyen bőrfeszesítő krémeket ismertek, amik hatásosak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook