Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen bevált hajnövesztő szerek vannak? fórum

Milyen bevált hajnövesztő szerek vannak? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 19. 11:49
Sör!
2012. ápr. 19. 11:46
egy hónap alatt 10centit nőni még sose hallottam!!Gratulálok!!Szerintem te itt a fórumozók között kategóriagyőztes vagy:-)2-3centit már hallotam de 10még nem..nekem egy év alatt nő annyit:-(
2012. ápr. 7. 01:21

Egy hónappal ezelőtt voltam a fodrásznál, nem az ő hiája, hülye a hajam nem állt jól a rövid így eldöntöttem megnövesztem (elfoadható korona: 5-6 cm-nél)

5naponta ricinusolaj órákig rajtahagyva, utána bánfi sampon és balzsam használata... emellett mindennap bevettem 1-2 Biovanne vitamint is... nagyon durván megnőtt! 1 hónapja és egy hete volt pont a hajvágás és 10 cm-t nőtt!!!

addig állandóan vasaltam, hogy valahogy kinézzek, és nem ártott meg neki a vasalás...gondolom a ricinus gondoskodott róla! :)


és ráadásul göndör hajam van.. a rövid hajjl úgy néztem ki mint egy részeg rocker vag ymint egy nagymama.. de most a régi..:)


ricinusra, bánfira, biovannéra esküszök!

14. Anda39 (válaszként erre: 13. - Edina Sprouse)
2011. júl. 23. 18:26
Ahhoz csoda kell! :) A haj kb. 1 centit nő havonta, de tegyük fel, hogy kettőt. (ilyen azért nincs szerintem) Az azt jelenti, hogy két hónap alatt 4 centivel lesz hosszabb a hajad.
2011. júl. 18. 22:38
Nekem nem hullik a hajam , csak az a baj hogy rövid. És nekem valami olyasmi kellene amitől megnő hosszúra olyan 1-2 hónap alatt.
2010. nov. 12. 17:48
Ricinus, nekem bejött:)
2010. nov. 12. 17:42

[link]


Bocsi.Ezt akartam.Tudom,nem hullik,de azért hajnövesztős:)

2010. nov. 12. 17:41
2010. nov. 12. 17:38
Szia.Van már egy pár ilyen fórum..:)Ráadásul elég interaktív is,tehát szerintem inkább oda írj!
2010. nov. 12. 17:37

Sziasztok!:))


Egy héttel ezelőtt jártam fodrásznál aki a szokásos eltöredezett hajvégek levágása helyett 15 cmtert vágott le a hajamból - és még meg is ritkitotta. Nagyon bánt a dolog, szeretném minél előbb visszakapni a szép hosszú hajamat:(

Összegyűjtöttem a legtöbb dolgot amit ismerek, és alkalmas a hajnövesztésre arra szeretnélek kérni titeket hogy ha ismertek még más módeszereket vagy ha van tapasztalatotok a leírt módszerek hatékonyságával szemben akkor légyszíves irjatok róla néhány sort:).


Én ezekről hallotam:


- Bánfi sampon & hajszesz

- Varga hajcseppek hajhullás ellen és Varga csaláncseppek

- Panthenol hab (égési sérülésre)

- Ricinusolaj :)

- Köles

- Búzacsíra, Hagymacsíra és minden ami csírára végzödik

- Ginseng olaj és Ginseng tea

- Dercos Aminexil ( nagyon drága :( )

- Hagyma pakolás ( a világos hajat besötétíti ezért nekem nem alkalmas )

- Búzafűlé

- Vitaminok : Revalid, Biovanne, Béres szépségvitamin, kovaföld kapszula


Melyeket érdemes használni? Van még más lehetőség is?


Előre is köszönet a választ adóknak:)

7. lackó-zsanett (válaszként erre: 2. - 0b2a56c42b)
2009. szept. 19. 16:45

Szia!


Hogy-hogy elrontotta? Túl rövid lett?

Én 5 hete szedek Biovanne-t, mert növesztem én is. Sajnos még nem tapasztaltam a növekedést, de még várok, mindenhez idő kell.

2009. szept. 19. 15:23
Revalid, Forcapil, Hairclinic, Biován, E vitamin, A vitammin, Cink, Szelén... ezek mind jók.
5. 'szti (válaszként erre: 2. - 0b2a56c42b)
2009. szept. 19. 14:46
nekem a revalidtól gyorsabban nőtt
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - 38da83de25)
2009. szept. 19. 14:02
Az pedig jó a mcskánk beteg volt és fakó lett a szőre. at állatorvos mondta használjuk neki az általad említett habot. :) szebb lett tőle, de a bőrnek is jót tesz. Ártani nem árt az biztos
3. 38da83de25 (válaszként erre: 2. - 0b2a56c42b)
2009. szept. 19. 13:59

Szia!

Ez engem is érdekelne. Egy másik oldalon a panthenol habot írták sokan, hogy az nagyon jó...én nem mertem eddig még megpróbálni, elég bizarr...


A ricinusolajas hajpakolás viszont jó lehet.

2009. szept. 19. 13:55
A fodrász nagyon elrontotta a hajam és szeretném ha minél gyorsabban nőne meg fele. Milyen hajnövesztőt tudtok ajánlani?
2009. szept. 19. 13:54
Milyen bevált hajnövesztő szerek vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook