Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tippjeitek vannak hajnövesztéshez, hajápoláshoz? fórum

Milyen tippjeitek vannak hajnövesztéshez, hajápoláshoz? (tudásbázis kérdés)


12. ildi992 (válaszként erre: 10. - Globus)
2022. jún. 6. 12:41
Én azonos színűvel festem, mint a hajam, így a lenövés nem nagyon látszik. Inkább az ősz hajszálak miatt festem.
2022. jún. 5. 12:52
Az utóbbi években olyan hajsampont használok, amelyikben balzsam is van. Télen heti 1x-i, nyáron heti 2-3 hajmosást is bír. A mosást követően még nedvesen dúsító hajbalzsam, ezt kiöblítem majd hajzselé, ami rajta marad. Kb 5-8 hetente festem. Télen ha muszáj száraz sampont is használok. Egyes eseményekre hajlakk de ettől gyorsabban zsírosodik, sűrűbben kell mosni. Minden nap eszek 200mg C-vitamint és magnéziumot, kalciumot D-vitaminnal. Nekem így nagyon gyorsan nő, pedig én már nem növeszteném hosszúra/ régen volt derékig érő, egy-másfél év alatt megnőtt/
10. globus (válaszként erre: 8. - Ildi992)
2022. jún. 5. 12:49
Szerintem csak jobban feltűnik. Mármint a lenövés miatt. Elvileg 1 cm-t nő havonta, nekem többet. Ez választéknál duplájának látszik.
9. Érdekes73 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 12:38
Vasalás , helytelen festés, sütögetés ,dauer szárítják és gyorsan letöredezhet.A hajtípusodnak megfelelő sampont és balzsamot keressél. Látatlanba száraz töredezett igénybe vett hajra.
2022. jún. 5. 10:49
Amikor elkezdtem festeni a hajamat úgy vettem észre, hogy gyorsabban nől. Biztos van benne hajnővesztő. Ha a kereskedelmi részér nézzük, akkor, vegyél minnél gyakrabban, hiszen ez a cél. Ha gyorsabban nől, akkor sürübben veszel! :) Én a festés után tudtam megnöveszteni a hajam.
2022. jún. 5. 08:25
A hajcsat jobb mint a hajgummi?
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 08:15

Vannak a Kérastase termékek,igaz drága,de rengeteget javítanak a haj állapotán.

Van sampon,maszk,szérum stb.

Szerintem 100%ban egészségesen tartani a hajat eléggé költséges.


Hajmosás után ne dörzsölt törölközővel,hanem simán hagyd a fejeden és 15-20perc múlva csak leveszed és kifésülöd,így nincs dörzsölés,mert az is töri,illetve mellőzd a hajgumikat.🙃

2022. jún. 5. 08:09
Egyépként tetszik most főleg az,hogy fésülködés után nem kell porszivoznom és végig tudom huzni a hajamban a kezem akadozas nélkül.
2022. jún. 5. 08:07
Igen sokat vasaltam most csak be szárítom ritkábban mosok hajat régebben 3 naponta most csak 1 héten 1* az nem tudom rossz e neki.
2022. jún. 5. 07:56

Szia fi!


A megfelelő táplálkozás sokat segít.


Ne görcsölj, mert azzal nem segítesz.


Élvezd az életed, szeresd azt, ami van.


Nem tudom, vasaltad-e, és ha igen, ezek után olyat ne csinálj.

2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 5. 05:51
Itt a jo ido, ha nem muszaj, ne szaritsd! Felejtsd el a vasalast, de festd... Mert nincs az a hajpakokas, ami visszaepitene a karosodast. Es generikailag adott, milyen hosszusagot tud elerni a hajad, ami idovel valtozhat.
2022. jún. 4. 23:50

Sziasztok nagy elhatározás után le vágattam a hajam nagyon el volt már töredezve egyáltalán nem látszott, hogy nőt mivel azt a hoszt le is tört amiket most csinálok, hogy több vizet iszok napi 2-3 liter mindig meg van és haj vitamint szedek probálok olyan dolgokat enni amik az egészségre és a hajra is jotékony hatással van.

Most nagyon szeretném újra derékig meg nőveszteni 😔 tudom, hogy sok idő ebből a hajból 2 év alatt nőtt le egyszer újra derékig de el rontottam nagyon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook