Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen ágymatracot tudnátok ajánlani? fórum

Milyen ágymatracot tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 10. 21:22
A gyerekét IKEÁ-ban vettem meg sem élem a garancia végét
2014. aug. 10. 21:14
Már évekkel ezelőtt eldöntöttem, hogyha matracot Yisk-be veszünk. Még előtte állunk, de már párszor voltunk bent, ki lehet próbálni, garanciális, nagy választék, kedvező ár.
2014. aug. 10. 18:25
Hát ez érdekes nekem két különálló 80cm-es matracom van a francia ágyba nincs kifeküdve sem középen sem máshol.Régen az epedás,rugós matracoknál történt ilyesmi.
2014. aug. 7. 15:44
Köszönöm az információkat. Hála Istennek még nincs semmilyen mozgásszervi vagy egyéb problémánk, én 30, a párom 34 éves. Nálunk is készséges volt a hölgy, adott katalógusokat, ami a boltban volt, ki lehetett próbálni természetesen, és mondta,hogy érdeklődjünk bátran azoktól,akiknek ágymatracuk van. Egyébként én is egy dupla matracra gondoltam, nem két különállóra. Még egyszer köszönöm.
2014. aug. 7. 11:41

Ezt így nem lehet megválaszolni! Nem tudjuk, hány éves vagy, van-e valamilyen gerinc- és mozgásszervi problémád!

Mi éppen tegnap előtt rendeltük meg a gyönyörű hálószobabútort, a franciaágyba egybematraccal. Szerintem a külön matrac nem jó, mert óhatatlanul középre fészkelődtök, és ott be fog nyomódni mindkét matrac, később már "bele is estek" a mélyedésbe.

Nekünk a memória-matrac eleve kiesett a lehetőségek közül, mert nagyon forgolódósak vagyunk, így mi már más pozícióba vagyunk, a matrac meg őrzi az előzőt!

A bútorboltban nem akartak semmi flancos, drága matracot ránkbeszélni! Egy egyszerűbb, de kemény matracot rendeltünk, mert mi már nem a legfiatalabb korosztályba tartozunk, jobb, ha a matrac tartja a vázunkat, nem a vázunk és az izmaink terhelődnek alváskor.

2014. aug. 6. 10:20
Én mielőtt megvettük az új matracokat, állandó hátfájással feküdtem és keltem. Elegem lett a ialvatlanságból, forgolódásból. Beruháztam néhány éve új matracokra és tényleg sokkal jobb alvást biztosít. Amit én választottam az Materasso egy keményebb matrac,de nem csalódtam.
2014. aug. 6. 09:38

Sziasztok! Tegnap voltam ágymatrac nézőben. A következő típusokról mi a véleményetek:

Siglo, Wool's,Memory Bamboo, valamint Rottex(BSC)

Előre is köszi. Párat kipróbáltam, de még mindig nem tudom...

2014. júl. 31. 17:36
Köszi.
2014. júl. 31. 12:06
Mi a vákuumcsomagolt, mindkét oldalán memóriahabosat választottuk anno, de nagyon jól döntöttünk.
7. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - Bágota)
2014. júl. 31. 11:57

nálunk a babaágyban volt kókuszmatrac, de az kőkemény... kicsi gyereknek jobb, és bizonyos felnőtteknek is gondolom, de én speciel egy percig se bírnám rajta :D


Neked kell elsősorban tudnod, milyenre van szükséged, mit bír/szeret a hátad. Az is egy támpont, hogy milyeneken aludtál eddig. Melyik volt kényelmes és melyik nem.

Nagyon nagy a választék, szerintem kérj tanácsot egy szakboltban, biztosan segítenek a választásban.


Az egy vagy a kétszemélyes témában pedig az a fő szempont, hogy egyforma tulajdonságú matracra vágytok mindketten, vagy eltérőek az igények. Mi pl ott rontottuk el, hogy férjem alapból dupla súlyú, mint én... ergo neki keményebb matrac kell, míg én csak a puhábbon tudok aludni. De ezt akkor ennyire nem tudtuk, mert előtte (tönkrement) rugós ágyunk volt, ami egyikünknek se volt jó :D


A matrac keménységén, illetve azon, hogy hol, melyik pontján legyen keményebb/puhább lehet segíteni azzal is, ha állítható ágyrácsot vesztek alá. Ezen sínek vannak, amikkel állítani lehet egyes részin, hogy mennyire hajoljon be, azaz mennyire legyen puha. A férjem súly miatt nekünk ezt nagyon javasolta az eladó és valóban sokat jelent, óvja a matrac azon részét is, mert ott nem engedi annyira besüllyedni a súly alatt.

2014. júl. 31. 11:47
Pont ezen is vetyengünk,hogy egy kétszemélyest, vagy két különállót válasszunk. Mivel egyáltalán nem értek hozzá,a kókuszmatracon kívül milyen van még? Az egyébként jó?
2014. júl. 31. 11:40
Mondjuk én az egybe matracot támogatom, de hát ki mit akar.
2014. júl. 31. 11:23
ja még egy jó tanács, ha két személynek veszed - pont a mi példánk alapján - érdemes két különálló matracot venni, nem egy nagy kétszemélyeset, mert így lehet az a két matrac teljesen eltérő keménységű pl, mindenkinek amilyen kell
2014. júl. 31. 11:21

csak hogy elbizonytalanítsalak :D

mi direkt drága Cardo-t vettünk, nekem tökéletes, azóta nem fáj a hátam, jól alszom, férjem viszont csak forgolódik, neki nem jött be...


szóval kb annyit tudok tanácsolni, hogy sajnos puding próbája az evés...

2014. júl. 31. 11:18
Levegőset
2014. júl. 31. 11:18
Milyen ágymatracot tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook