Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a TESCO-ban az árufeltöltő állás? fórum

Milyen a TESCO-ban az árufeltöltő állás? (beszélgetős fórum)

2014. máj. 27. 18:39
Az Interspárba milyen???
9. andy0207 (válaszként erre: 8. - Andy0207)
2012. okt. 10. 16:07
én *ma :) bocsi
2012. okt. 10. 16:07

Sziasztok.

Már elég régi a téma,de azért megpróbálom :)


Én majd jelentkeztem árufeltöltőnek a Tesco-hoz.

Hétfőtől vasárnapig reggel 5-től 9ig (napi 4 óra)

nem sok,de ez is valami 1 év munkanélküliség után.

Újság feltöltő leszek. én veszem át reggel,...stb.

Eladói végzettségem van,1 évig gyakorlaton árufeltöltő (is) voltam... de újságokat sosem pakolgattam,ill. soha nem írtam össze a "lejártakat"...

Tudtok mondani róla vmit??

Köszi!

2011. ápr. 11. 09:43

Én 8 éve dolgoztam az egyik vidéki áruházban,állandó éjszakásként.

Ott akkor nem volt raktárosunk,nekünk kellett a teli raklapokat kihúzgálnunk,és ugye az állandó emelgetés,hajolgatás,talpalás hosszú távon elég fárasztó!

Dolgozni mindenhol kell,de nem mindegy milyen körülmények között!:)))

2011. ápr. 9. 15:06

Köszi!

Én is ilyennek gondolom!Kaptam most máshová is hívást állásinterjúra, lehet inkább azt választom.

2011. ápr. 8. 18:46
Szia én most hétfőtől vagyok a Tescóba a munkaügy küldött ki mivel átalakítás folyik hát van dolog bőven egy perc megállás sincs csak a fél óra szünet a dolgozóknak is hát le a kalappal előttük rengeteget talpalnak nekem a lábam le van szakadva alig bírok lépni de most van ez csak kedden befejezzük de pakolni való az mindíg van és lessz.Dolgozni meg mindenhol kell.De azért fárasztó de mindent ki lehet bírni próbáld meg.Sok siker és jó munkát neked.
2011. ápr. 8. 14:28
Köszi!Még nagyon rosszat nem halottam,biztos függ a kollégáktól is nagyban.
2011. ápr. 8. 10:08
Szia, én árufeltöltő voltam nyáron néhányszor. Diákmunka keretében. Nem annyira nehéz, néha az árut kell összeszámolni, az pontosságot igényel, és van hogy pakolni kell, "feltölteni". Nekem néha eléggé fájt a derekam, mert volt, hogy nehezet is pakoltunk, de ez az áru jellegétől is függ :) 4-en voltunk egy csapatban, egy csapatvezetővel, ő dirigált nekünk, hogy mit hogyan csináljunk. Ki lehetett bírni :)
2011. ápr. 8. 09:58
Vagy az árellenőr?
2011. ápr. 8. 09:57
Ha valaki dolgozik/-zott/ közületek ilyen munkakörben, kérlek írjon pár tapasztalatot róla!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook