Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? fórum

Milyen a házasságod? Megbántad-e a döntésed? Van-e valami, ami hiányzik? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 14. 13:38

Sziasztok csajok!Kivel mizújs?

Biológus!!hogy érzed magad??

A lovagoddal minden rendben???

169. mgagi (válaszként erre: 165. - C8012ab2c6)
2009. jún. 13. 16:48
Igen a beszélgetések fontosak bármi legyen is az. Próbálj meg utalni rá hátha veszi a lapot.
168. becseiagi (válaszként erre: 166. - Katácskák)
2009. jún. 13. 15:44
S sőt az mit takar?
167. becseiagi (válaszként erre: 161. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 13. 15:43
Az első házasságomnál nekem is mondták, hogy egy jó feleség mindent kibír a férje mellett, és mindenhova követi, és hogy ezért nem helyes elválnom tőle. De megtettem! ÉS CSAK EGYET BÁNOK!HOGY EGYÁLTALÁN HOZZÁMENTEM!
2009. jún. 13. 15:38
NEM, SŐT:))
165. c8012ab2c6 (válaszként erre: 164. - Mgagi)
2009. jún. 13. 15:35
ja,ja,biztos azt érzi...de én neked is elmondom,hogy szeretem a férjemet--csak vmi hiányzik a kapcsolatunkból.vmi,amit nem tudnék konkrétan megmagyarázni..de talán igen,az a szerelem,szenvedély,az az érdeklődés,őszínte kiváncsiság,a beszélgetések stb..ami egy kapcsi elején olyan természetes
164. mgagi (válaszként erre: 163. - C8012ab2c6)
2009. jún. 13. 12:24
Biztos érez vmit. Talán azt hogy elveszít ha nem foglalkozik veled többet. Ki tudja lehet hogy jobbra fordul minden. Bár lehet hogy kicsi az esélye. Én nem tudhatom.
2009. jún. 13. 12:16

Sziasztok!Hát neked,biológus,tök jó lehet..egész életemben vmi ilyen romantikára vártam-várok én is.Attól,hogy öregszünk,még ugyanúgy szükségünk van rá...


Hát tegnap kamóztunk...Ő akarta..tökre zavarban voltam.Tiszta hülye vok,mint egy kis dedós,mi???Jó volt látni..és ettől az egész napom jó lett!!Csak ez a fránya hétvége ne lenne..meg az itthoni gondok-bár a férjem most tök kedves velem--mi ütött belé???

162. mgagi (válaszként erre: 161. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 13. 09:02

Nekem is a párom a leghosszabb kapcsolatom. A miénk érdekes kezdet volt. Én nem cserélném le senkire.

Ha párodat nem érdekli akkor mire vársz? Hiába vagy középkorú ha egyszer haldoklik a házasságod.

Ennél jobban ne tedd tönkre az életed!

161. ddadf0eb14 (válaszként erre: 160. - Mgagi)
2009. jún. 13. 08:50
Ó, ezen már túl vagyunk! Nem érdekli. Ezért sem értem magam, hogy miért vártam eddig. Azt hittem, hogy attól leszek jó feleség, házastárs, ha azt akarom, amit ő. Talán azért van mindez, mert az első hosszabb kapcsolatom volt és igazából csak az otthoni példát láttam. Szinte lemásoltam anyukámék életét. Azzal a különbséggel, hogy anyukám nem élte át a lázadó korszakát.
160. mgagi (válaszként erre: 159. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 13. 08:40
Akkor csak azt próbáld meg hogy felhívod a figyelmét arra hogy foglalkozzon veled is. Minden téren. Járj el szórakozni hagyd magára egy kisidőre mindig hogy talán észre veszi magát.
159. ddadf0eb14 (válaszként erre: 158. - Mgagi)
2009. jún. 13. 08:30
Köszi, próbálkozom. Nehezen megy, mert ha beleszokik az ember egy életformába, abból elég nehéz kitörni, de talán lesz segítségem. Talán.....
158. mgagi (válaszként erre: 157. - Ddadf0eb14)
2009. jún. 13. 08:16
A párodat már nem fogod tudni megváltoztatni, de te tehetsz vmit azért hogy neked jobb legyen. Ne maradj tovább ebben a " ketrecben" mert nem tesz jót. Most éld a te életed ne az övét. Fogalalkozz magaddal.
2009. jún. 13. 08:01

Az én házasságom a "langyos víz" kategóriába tartozik. Nagyon sok éve élünk együtt, 19 évesen mentem férjhez. Egészen egy évvel ezelőttig nem bántam meg, bár sok problémánk van. Ezeket a problémákat nem tudom egyedül megoldani, ő pedig legyint rá. Többek között az alkoholizmusa, a szexmentesség. Ettől függetlenül elcsücsültünk volna egymás mellett, mint két befőtt, ha.....

Sajnos az összekerülésünkkel sok mindenről le kellett mondanom a kedvéért, mert ő nem szerette. (Pl: tánc, színház, kirándulás, barátok). Ha újra kezdhetném, nem tenném, de akkor úgy gondoltam, ezek nélkül is lehet élni, csak szeressük egymást. Hát, igen. Lehet nélküle élni, de minek? Elmegy az ember mellett az élet és rádöbben arra középkorúan, hogy mennyi minden kimaradt az életéből. Ezeket bepótolni nem lehet, de a hiányt csökkenteni igen. Most ébredtem rá, hogy eddig az ő életét éltem és nem a közöset (ami mindkettőnknek jó lett volna), illetve a sajátomat. ....Ami késik, talán nem múlik.

156. biológus (válaszként erre: 155. - Niki1)
2009. jún. 13. 07:33
Jó utazást Niki! :)
155. Niki1 (válaszként erre: 141. - Biológus)
2009. jún. 12. 22:43

Hú de sokat írtatok. Most nincs már erőm végigolvasni. Majd hétfőn, holnap elutazunk a mamához. Ott lesz Ákos keresztelője vasárnap. Így hétvégén nem leszek. Jók legyetek. Mindenkinek jó hétvégét kívánok.

Sajnos a térdeim elég rosszak gyengék a szalagok és kiugrálnak. Az egyiket meg is műtötték pár éve mert a térdszalagom nem jó helyen volt így átpakolták a másik oldalra, de nem lett jobb. Így nem igazán birok tornázni velük. A futás abszolut kizárva, és az ugra-bugra is.

Jó éjszakát mindenkinek!

154. becseiagi (válaszként erre: 153. - Biológus)
2009. jún. 12. 19:46

Jaj, de aranyos tőle! És milyen figyelmes! :) Akkor most boldog vagy, ugye?


Hát én ma megnéztem "Az angyalok városa" és a "Ház a tónál" című filmet. Szeretem a romantikus filmeket, de csak az olyat, aminek mondanivalója is van. A felesleges csepegőset útálom! :D


A helyzet az, hogy vettem kb. 1 hónapja egy papucsot nyárra, olyan műbőrszerű, kersztpántos a lábfeje. Egyszer néha fel-feltörte a lábamat kicsit, de nem volt vészes. Aztán hétfőn sietve mentem el, és jöttem haza. És oly annyira feltörte, hogy mire hazaértem, csupa seb volt a lábam. Volt egy nagyobb a jobb lábamon, az begyulladt, és bedagadt a lábam. Sajnos nem tudok rálépni, nagyon fáj.


Igen végre fel tudtam tenni egy képet az én gyönyörű fiamról! :)

153. biológus (válaszként erre: 152. - Becseiagi)
2009. jún. 12. 16:42

Szia!


Hát megvan köszönöm szépen, múltkor jól meglepett, mondtam neki hogy fel szeretném mérni az egyik patakot, van-e szitakötő és ha igen, milyen /mert ilyesmivel foglalatoskodom :)/. De ezt csak úgy megemlítettem. Nah, nem telik el negyed óra és hív, hogy kint áll a patakparton, igen van, ilyen meg ilyen, és fogjon-e a kifejlett példányokból, vagy engem csak a lárvák érdekelnel. Megjegyzem ő laikus a témában, tehát majd elolvadtam a gyönyörűségtől :)

Milyen filmet nézel? És hogyhogy nem tudsz járni, mi történt? :O Láttam sikerült feltenned képet! Annyira édes!!! :))))))))))

152. becseiagi (válaszként erre: 142. - Biológus)
2009. jún. 12. 14:36

Szia!


Bocs, csak közben leállt a gépem, nem tudom mi jött rá. Meg máshova is írtam, és most nagyon mérges vagyok. De ez nem erre a fórumra való: Hogy vagytok? Mesélj, mi van a romantikus feérlovon száguldozó lovagoddal? Én egyedül vok most itthon, úgy hogy filmezek. A többi elment sétálni, én nem tudok járni... :(

151. biológus (válaszként erre: 150. - C8012ab2c6)
2009. jún. 12. 14:28
Bizony hogy érzi... de nem nagyon izgatja. Úgy van vele, hogy úgyis megbocsátok mindent és úgysem hagyom el. Mert eddig is mindent elnéztem neki. De most koppanni fog.
150. c8012ab2c6 (válaszként erre: 149. - Biológus)
2009. jún. 12. 13:53

pedig elhiheted mostmár..azok után!

Már csak a szakítás lesz nehéz..ha az lesz..

szerinted érzi már a vesztét??

149. biológus (válaszként erre: 148. - C8012ab2c6)
2009. jún. 12. 13:36

Pfff...

Ezt aztán megértem. Csakhogy egy példát mondjak: ha a pasim hazajön a melóból, kajál és ledől aludni egész délutánra. Aztán este felkel pötyög kicsit a gépen, szökőévben egyszer mást is teszünk, de már ő se nagyon forszírozza. Szóval mi is az az egészséges erotika? :D

Mert én már nem emlékszem rá!

Még jó hogy van valaki aki eszembe juttatta :).

Komolyra fordítva: nekem nincs gyerekem, így még csak törődni sem tudtam senkivel az elmúlt időszakban. És szerintem ez egy olyan nőnek, aki rettentően családcentrikus, kész csapás. Úgy éreztem, hogy nem vagyok semmi. Hál' Istennek ennek vége. De még alig bírom elhinni...

148. c8012ab2c6 (válaszként erre: 146. - Biológus)
2009. jún. 12. 13:22
Erre én vok a tipikus példa:VALAKI MELLETT ÉS MÉGIS MAGÁNYOSAN
147. c8012ab2c6 (válaszként erre: 144. - Biológus)
2009. jún. 12. 13:20

Ő volt az első szerelmem!Én egy visszahúzódó,kicsit kiközösített fruska vtam,és ő felfigyelt rám.Mindig őszínte volt,és nagyon sok önbizalmat adott nekem!Kedves,figyelmes..megbabonázott teljesen..aztán elkezdett inni a haverokkal..elég durván.Tul.képpen ezért lett vége--ma már tudom miért ivott,de akkor ez nem érdekelt..undorodok a részegségtől



Most ami megfogott benne??Hát ugyanaz szinte.Érdeklődő,figyelmes.Kedves,otthon is sokat segít a feleségének,és rengeteget foglalkozik a gyerekeivel..Igazi jó férj,és apa..Csak egy a baj:HOGY NEM AZ ENYÉM!!

146. biológus (válaszként erre: 145. - C8012ab2c6)
2009. jún. 12. 13:17

Ez már valami :)

Ezek szerint tetszik a kiismerhetetlensége? Vagy az hogy magába zárkózik, mint az igazán jó pasik többsége, a "magányos farkasok"? Ezt nem szó szerint gondoltam. Valakivel együtt is lehet magányosnak lenni.

2009. jún. 12. 13:13
Tegnap üzengettünk..sose vallaná be,hogy miattam van a messen..Tegnap is kitalált vmit,hogy otthonról miért van bejelentkezve.Én meg mtam,hogy akkor nem zavarom..persze egyből mondta rá,h.nem zavarsz..Ki érti ezt??ma direkt nem voltam a messen,hát jött az sms,hogy mi van,megbántottalak vmivel??hogy nem vagy a messen??-----És még a nőkre mondják,hogy nem lehet kiismerni őket!!Hát a hapsikat se..
144. biológus (válaszként erre: 143. - C8012ab2c6)
2009. jún. 12. 13:12
Mindkettő érdekel.
143. c8012ab2c6 (válaszként erre: 140. - Biológus)
2009. jún. 12. 13:08
annak idején,vagy most??
142. biológus (válaszként erre: 139. - Becseiagi)
2009. jún. 12. 13:04

Szia Ági! Én most is itt vagyok... :)

És Veled mizujság?

141. biológus (válaszként erre: 134. - Niki1)
2009. jún. 12. 13:04

Szerintem biztos hogy fogsz utána fogyni, ha nem is az össz plussz kilót.

Azt látom, hogy figyelsz a kajára, de nekem az a tapsztalatom, hogy csak a mozgás segít a súlyfeleslegen. Legalábbis nálam. Az viszont biztos, hogy egy kisgyerekes anyukának ritkán van ideje tornázni. Hát még energiája... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook