Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól lehet ténylegesen tudni, hogy terhes-e valaki? fórum

Mikortól lehet ténylegesen tudni, hogy terhes-e valaki? (tudásbázis kérdés)


24. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Strangel)
2013. aug. 31. 20:31

Amikor a kis lyukon bújik ki a feje, akkor tuti, hogy terhes vagy.


mi az, hogy félig pco?

23. Syl1
2013. aug. 31. 16:59
Azért írd, meg ha már biztos :)
22. strangel (válaszként erre: 17. - Syl1)
2013. aug. 31. 16:54
Köszi :) Legalább valaki végre érti,hogy mennyire nem tud ki igazodni az ember a saját szervezetén ettől a kórságtól...Amúgy csak jólenne tudni mi a helyzet,mert nyilván másképp éli az életét az ember,ha tud valamit biztosra....Majd lesz valami:)
21. strangel (válaszként erre: 18. - Patapucs)
2013. aug. 31. 16:49
Hát én már nemtudom mi a jó,igazából a diane 35 leirása is első naptól irja a védettséget...az müködött is,és tök jól beállt tőle minden,de a meghaltak tőle emberek cimű para miatt erőltette a dokim a váltást.
20. strangel (válaszként erre: 16. - Fa96ed4cf8)
2013. aug. 31. 16:45
Jó lenne helikopternek lenni most XD,amúgy nem mindenki hülye rajtam kivül,csak lehet a dokim se érti mi van most,és ő találti ki,hogy váltsak fogamzásgátlót....amúgy meg nem egyszerű az élet Pco szindromával. De legalább jót nevettem a hozzászólásodon:)
19. strangel (válaszként erre: 15. - Fa96ed4cf8)
2013. aug. 31. 16:41
Miért? Te nem szoktál???:)
18. patapucs (válaszként erre: 10. - Strangel)
2013. aug. 31. 16:31
Akkor az jobb fajta mint amiket én kaptam. :-)
17. Syl1
2013. aug. 31. 16:25
Kedves Strangel! Ismerem a helyzetet (PCO meg minden). Adj magadnak és a testednek egy kis időt, hogy "eldöntse" hogy terhes vagy-e vagy sem. PCO-m van és az első terhességem a 6. hét után mutatta csak ki a teszt... Nyilván ez nem törvényszerű, csak egy példa. Elméletileg nem lesz gond, ha szeded tovább a gyógyszert és mégis babát vársz - van ismerősöm, aki fogamzásgátló szedése mellett lett anyuka...De mindenképp konzultálj akár másik orvossal is, emberek ők is - tévedhetnek :) Kitartást!
16. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 7. - Strangel)
2013. aug. 31. 16:17
hozzad kepest mindenki hule - csak te vagy a helikopter
2013. aug. 31. 16:15
medve anyam - de zavaros... akkor mi a francnak szexeltetek??
2013. aug. 31. 15:43
AZÉRT KÖSZ A SEGITSÉGET!!!!!!:)
13. strangel (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2013. aug. 31. 15:39
Amúgy szerintem a doki is korán küldött el pisilni...majd kiderül mi van...hallgatok rád,meg még várok ma is a csodára,de amúgy tényleg megtartanám,ha baba lenne:)
12. strangel (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2013. aug. 31. 15:33
HŰŰŰŰŰŰŰŰ....ez egyre érdekesebb:)
11. strangel (válaszként erre: 8. - Lisica)
2013. aug. 31. 15:31
Ezt már értem, az elsőkettőt feleslegesen csináltam:),de abba se vagyok biztos hogy a doki jókor pisiltett meg,mivel végül kijelentette most csütikor,hogy ma kénemegjönnie,és szedjem majd újra a Diane 35-öt:)
10. strangel (válaszként erre: 4. - Patapucs)
2013. aug. 31. 15:28
a leirásában az első naptól védelmet nyújt a Mistral...
9. strangel (válaszként erre: 6. - Ageeca)
2013. aug. 31. 15:27
Ja,ha baba lennemegtartanám,csakérthetetlennévált a ciklusom:)
2013. aug. 31. 15:25
tesztet nem érdemes csinálni,csak ha már négy napot késett a havid.mert korábban lehet hamis negativ,de utána már nemigen...
7. strangel (válaszként erre: 2. - De Luca)
2013. aug. 31. 15:25
Kösz a biztatást:),csak nekem elég para módon üzemel a szervezetem fogamzásgátló nélkül 1 hétig dőlbelőlem a vér,vagy olyan is volt ,hogy kétszer menstruáltam 1hónapban,máskor meg nem voltmeg,félévig Diane 35-öt szedtem,akkor volt jó a rendszerem csak,tesztoszteron többletem,meg prolaktin túltermelődésemvan és petefészek cisztáim...Annyira nemvicces a story,mert igy fogalmam sincs ,hogy hánynapos a ciklusom jelen helyzetben ettől a szaros Mistraltól,amit a Diane helyett kaptam. Amúgy meg a terhesség nemis kimutatható egy darabig....ezért érdekelne,hogy valaki nem -e volt hasonlócipőben...mert lehet,hogy a dokim is hülye hozzá....:(
2013. aug. 31. 15:21

Az antib.kúra teljesen bezavarja a szervezeted. Nekem is kellett szednem megfázásra, és hiába évek óta szedek gyógyszert, így is bekavart, és alig volt akkor valami jele a 7 napos szünetben. Azóta sincs semmi gond, visszaállt rendben.

Nem tudom eldönteni, hogy most terhes akarsz-e lenni vagy fél tőle hogy az AB miatt az lehetsz? :)

2013. aug. 31. 15:21
Nálam 10 napos terhességet kimutatott a bolti teszt. szerintem ha a dokinál sem voltál tehes akkor nem is vagy
4. patapucs (válaszként erre: 1. - Strangel)
2013. aug. 31. 15:19

Miért nem hiszel az orvosnak? Az, hogy kellene még nem jelenti azt, hogy ezt a hormonjaid is tudják. :-)

A teszten szerepel, hogy mennyi idős terhességet mutat ki.

Ha volt 3 negatív teszt, az azért elég biztonságos eredmény - szerintem.

Egyébként úgy tudom, hogy a fog.gátlók egy hónap szedés után nyújtanak normális védelmet.

3. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Strangel)
2013. aug. 31. 15:18

Az utolsó rendes menstruáció után 30 nappal a legtöbb teszt már kimutatja elvileg.

de van, ami már napokkal előtte is.

ha a köv. héten sem jön meg, csinálj újabb tesztet.

2013. aug. 31. 15:15
Nekem úgy tűnik, hogy mindent lepisiltél, amit lehetett, törődj bele, nem vagy terhes :-)
2013. aug. 31. 15:12
Sziasztok!! A lényeg: 2013 július 31.-én megjött a menstruációm,(augusztus 7.éig tartott),ezen a napon kezdtem el szedni az új fogamzásgátlómat,Mistral néven fut.21 nap bogyóka,7 nap szünet...de a szünetben megvonásos vérzés sehol...igaz sajnos egy foginyen lévő tályog és dupla foghúzás miatt 2 hétig 2 féle antibiotikumot szedtem...az első fajtánál fogdoki azt mondta nem üti a fogamzásgátlómat(Curam duo volt az antibiotikum,aug.8-tól szedtem)...igy nem védekeztünk plusszba....az a baj hogy ekkor volt elméletileg a peteérésem is(bár már annyi helyen néztem,hogy már ezt se értem hogy van....), klimicint aug.15.-től szedtem,de arra is mondta doki ,hogy nemlesz semmi para,de miután elolvastam a tájékoztatót,amiben irták hogy módositja a fogamzásgátlók hatását gumival védekeztünk....a Mistral miatt augusztus 21.-27 között kellett volna megjönnie,a 7napos szünetben...25.-én és 27.-én totálfeleslegesen csináltam két tesztet:)mindkettő negativ....majd a nőgyógyimnál is pisiltem most 29.-én ,de az is negativ lett. A doki szerint összezavart az antibiotikum kúra,majd kijelentette ,hogy 31.-ével kéne újfent megjönnie...MOST ITT ÜLÖK TOTÁL HÜLYÉN:),és amúgy meg pco szindrómám van félig:) (kifejtem,ha valakit érdekel,de meddő nem vagyok)....MIKORTÓL LEHET TÉNYLEG TUDNI HOGY TERHES-E VALAKI VAGY SEM?????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook