Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól hagytátok el a rácsos ágyat, és mik a tapasztalatok? fórum

Mikortól hagytátok el a rácsos ágyat, és mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 23. 11:26
32 éves vagyok, annyira tisztán nem emlékszem, de úgy rémlik, hogy két éves koromban hagytam el... Tapasztaltam, hogy jobb volt, sokkal jobb volt rácsok nélkük!
2008. nov. 16. 11:56

sziasztok

végülis úgy döntöttünk megpróbáljuk, és vettünk egy gyerekágyat, már abban alszik manó még szoknia kell de a második éjjel már egész jót aludt benne:-)

2008. nov. 16. 08:52
Hát igen, jó kérdés, hogy tényleg mikor kéne le cserélni a rácsos kiságyat, mi is gondolkodunk rajta, mert állandóan beleakad éjszaka és tele van minden kisebb foltokkal. A lányom 16 hónapos lesz.
2008. nov. 13. 12:05

sziasztok

kislányom 17 hónapos és azért gondolkodunk az ágycserén mert sokszor felmászik a rácsoságyra és ki be kell rakni. az kicsit visszatart hogy ugye a rácsoságyból nem tud kimászni, meg még éjjel hálózsákban alszik és ha úgy akar nekiindulni az azért veszélyes.(a takarót lerugja magáról). már voltunk vele ágyat nézni, 145*90-es hosszabbítható ágy leesésvédővel, manó egyből fel is akart rá mászni. talán ez lesz a karácsonyi ajándéka.

2008. nov. 13. 08:08

Kicsi fiam utálta a rácsos ágyat, hamar kinőtte.... Mindig beütötte valamilyét, beszorult a keze-lába. Alig aludtunk éjjelente, óránként sírt. Viszonylag hamar úgy döntöttünk nem "kínozzuk" tovább. Májusban született, következő év karácsonykor vettünk neki kihajtható szivacságyat. Már az első éjjelt végig aludta!!! Sokáig aludt rajta, imádta! Mi is szerettük, mert kényelmesen mellé tudtunk feküdni mesélni, babusgatni, ha beteg volt, mindig ott aludtam vele.

Tavaly kapott rendes heverőt. Most 5,5 éves.

2008. nov. 13. 07:37
kb .6 hónapja cseréltük le a rácsos ágyat heverőre,mert mindig körbeforgott és beütötte a fejét.Gondoltam jobb lesz,mert ha felébred majd odajön az ágyba és nem kell felkelnem:))Hát ez nem igazán vált be,mert én nekem kellett odamennem az ágyába és ott aludtunk./Máté 22 hónapos/
2008. nov. 13. 07:31
Szia! Bár nálunk még bőven a rácsos ágy van műsoron (3 és fél hónapos a lányom) de egyik ismerősöm tapasztalatát leírom: Költözködtek, ezért megvették a pici lány új szobájába az új ágyat. Ez egy nagyon alacsony gyerekheverő, amiről nem tudott volna nagyot esni, de azért a biztonság kedvéért odatettek mellé egy matracot is. A pici egyéves volt ekkor. Életében először kapott külön szobát és más ágyat, de nagyon gyorsan megszerette, a leeséssel se volt gond, csak minden hajnalban megjelent a szülei hálószobájában. Odavették maguk közé és reggelig úgy aludtak tovább. Nekik bevált.
2008. nov. 13. 06:41

Mekkora a babád?

Miért akarsz cserélni?

2008. nov. 13. 06:40

Kicsi lányom 2 és fél éves, nagyon szereti a rácsos ágyát. Még jól fér benne, hagyom. Ági 96cm., ágy 150.

Kíváncsi vagyok, ha rendes ágyban fog aludni megszökik-e majd.

2008. nov. 13. 06:11
sziasztok. mostanában gondolkozunk hogy a rácsoságyat lecseréljük gyerekágyra, erről szeretném ha megosztanátok a tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook