Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor választottál szülész orvost? Sokat fizettél neki? fórum

Mikor választottál szülész orvost? Sokat fizettél neki? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. dec. 29. 15:47
én a nagy fiamnál ( 99ben ) a 36ik héten váltottam,de az utolsó 4 hét se volt pár forint.36ik héttől van hetente cgt amit a dokidnak vinned kell ergó ilyenkor fizetsz a vizitér.ha mutat fájást a ctg akkor sűrűbben is vissza rendelhetnek így a dokidhoz is többet mész.amúgy meg nem a dokid van veletek végig hanem a szülésznő,így érdemesebb végig szülésznőhöz járni.
2014. dec. 29. 15:45

úgy a 12.hét környékén kell szólni a dokinak, de max a 30.héten hogy elvállaljon szerintem. őssejt...amióta levették az első őssejtet azóta ha jól tudom egyet se használtak fel.

milyen látogatásra gondolsZ? magánrendelésre? 10-15 körül mozog, orvostól függ. szülésre gondolsz? 0-csillagos ég

2014. dec. 29. 15:44
Nem volt választott orvosom. Besétáltam ebéd után, és az éjszakásnál szültem. Boríték sem volt.
4. Hexike (válaszként erre: 3. - Cessi)
2014. dec. 29. 15:37
Köszi a választ :)
2014. dec. 29. 15:32

Nagyon sok doki nem vállal, ha nem végig hozzá jártál.

Nekem nem kellett szólni a dokinak. Bementem a kórházban, megvizsgáltak, és ők értesítették volna, csak közben bejött egy másik szülés miatt.

2014. dec. 29. 15:23
Mi van akkor ha a terhesség utolsó hónapjában gondolom úgy, hogy orvost szeretnék? (Nem szeretnék minden vizsgálatért fölöslegesen fizetni) Megoldható? Mikor kell szólni az orvosnak? Vetettetek le őssejtet? Mennyit kellett fizetni egy egy orvos látogatás során? (minden ehhez hasonló kérdésre érdekel a válasz) :) A segítséget nagyon köszönöm.
2014. dec. 29. 15:21
Mikor választottál szülész orvost? Sokat fizettél neki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook