Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta már valaki a grapefruitmag cseppet? Ki mire használta? fórum

Próbálta már valaki a grapefruitmag cseppet? Ki mire használta? (beszélgetős fórum)


12. bjudit55 (válaszként erre: 11. - Euthimya81)
2018. máj. 2. 10:38

Szívesen.

Amennyiben az eredetit akarod fogyasztani, adok hozzá még egy jó tippet. A legjobb persze folyamatosan használni, de ha nem, akkor betegség esetén (olvasd el mi mindenre hat) már a kezdetektől a napi adagod 3-szorosát kell beszedni 10 napig.

Pl. ha a te napi adagod 20 csepp, akkor naponta 3x20-at kell szedni. Olyan mint az antibiotikum, mellékhatások nélkül.

Na többet nem taglalom, Dr. csabai oldalán minden le van írva.

2018. máj. 2. 10:04
Nagyon jó ötletet adtatok, köszi!
2018. ápr. 28. 09:40
Én az eredetit szedem, arról írtam.
2018. ápr. 27. 23:25

Egy volt kolléganőmnek pigmenthiány volt az arcán (vitiligo)

Fél év után látványos javulás történt.

2018. ápr. 27. 23:07
Gyomromra használom,volt egy heliobacter fertőzésem,mivel újra előjött 3x antibiotikumos kezelés után is,azóta mióta ezt szedem teljesen rendben a gyomrom
2018. ápr. 27. 22:22
Nagyon jó! Évek óta kapják a gyerekeim a téli időszakban. A 3 éves gyerekem úgy bírta az első évet közösségben (bölcsiben) mint az iskolások. De minden reggel kapja. Nekem egy bizonyos márka jött be. A többinél nem volt ilyen markánsan érezhető a hatás.
2018. ápr. 27. 20:56

Én immunrendszer erősítésre szedem több mint 1 éve. Ezen kívül mikor éreztem hogy ki akar jönni a herpesz, bedörzsöltem azt a helyet, és nem jött ki.


Tettem el vele nyáron kovászos uborkát hőkezelés nélkül. Az a baj vele hogy egyre drágább. Ha ott is emelik ahonnan beszerzem, nem fogom tudni tovább használni. Pedig tervezem kipróbálni a kertben is gombabetegségek megelőzésére paradicsomnál.

2018. ápr. 27. 20:55
Én használom,nekem bevált.
2018. ápr. 27. 20:46
Én nőgyógyászati problémára kaptam javaslatnak a dokimtól gyógyszer mellé.
2018. ápr. 27. 20:34
Gyerekemnek is adom ha picit megfazott igy hamar le is gyuri.
2018. ápr. 27. 20:33
Legjobb!! Bajterium virus es gombaolo! Megfazas, herpesz, egyeb betegseg kozbeni labadozas..Csak gyogyszer melle nem szabad mert metabolikus.
2018. ápr. 27. 20:06
Milyen hatása volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook