Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mikor kórós a gyűrűs szűkület? fórum

Mikor kórós a gyűrűs szűkület? (tudásbázis kérdés)


5. Charlize (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 12. 10:58

Szűkület volt, sima szűkület, semmi letapadás. Krémre tágul, de nélküle visszaszűkül 3 nap alatt. Most a tornával fent tudom tartani a normál állapotot, már 2 hónapja.


Születésekor tökéletes volt. Én is fürdéskor tisztítás céljából felhúztam. A doki szerint ne nyúljak hozzá, öntisztuló. Hallgattam rá, egyszercsak gyulladt piros lett a végén a bőr és beszűkült. Most télen már lufit fújt, úgy pisilt. Azóta kínlódunk. Novák Hunor videója óta rendeződött így. 5 éves a törpöm.

4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 12. 10:09

nekem annak idején azt mondta a doki, hogy 3 éves korig nem gond, de ha akkor is fennáll, akkor már tenni kell ellene.


Nem tudom, hogy manapság mit, hogyan csinálnak, a fiamnál még egyszerűen felrántották vagy mit csináltak, nem volt műtét.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Charlize)
2023. márc. 12. 08:05

Koszi szepen a tippet, megvettem, belenezegettem...


Na most azt mondta erre a gyurusre, h nagyon kevesen foglalkoznak vele, es keves infot is szerzett be, de hogy o a klinikajan ha ilyet lat 2 evesen, akkor csak a fitymatornat ajanlja, de ha ilyet lat 4-5 eves, akkor 6 honapos fitymatornat es ha nem reagal, akkor mar szteroidos kremet.


Nalatol mi a gond? Miert kell a kuki mutet? :(

2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 12. 05:39

Semmiképp se okozz mikrorepedést, mert az tovább szűkíti!

Én Novák Hunor videóját néztem meg 1x. Meg kellene néznem újra, de sajnos pont lejárt az előfizetésem. Ő sok olyan apró dolgot elmagyarázott, ami nem volt világos, amikor a saját dokink mondta kezelést. (Már fel vagyunk iratkozva műtétre 1 éve, de nem hívnak. Most úgy néz ki, egyelőre nem is kell.)


A letapadás 2 évesen úgy emlékszem bőven nem gond. A gyűrűs szűkületről is mond vmit, de már nem emlékszem. Pedig most nekünk is ennyi probléma maradt. De 4-én lejárt a hozzáférésem a videohoz. :(

2023. márc. 11. 23:03

Sziasztok, tanacsert fordulok hozzatok, mert tanacstalan vagyok. Aprilisban lesz 2 eves a kisfiam, es 1 eves kora ota furdes utan huzom le a fitymat. Igy tanacsolta a dokink. Na most, meg ugy levan tapadva, de szepen jon a letapadt helyig. A problemam most az, h amikor lehuzom, amig engedi, nem erolkodve, a makk alatt keletkezik egy gyuruszeru szkulet, ami elegge aggaszt, es nemtudom, h ez most rendben van e vagy sem... Biztos megkerdem majd a dokinkat, de megis erdekelne mas tapasztalt anyuka velemenye.


Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook