Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor jöhet meg a következő menses? fórum

Mikor jöhet meg a következő menses? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 15. 10:02
30 naposak voltak a ciklusok a vetélés előtt.Most várom a mensim de fogalmam sincs mikor fog megjönni.
5. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Ercsikeh)
2013. júl. 15. 08:04
Szia! Igen, vetélés után hamarabb teherbe lehet esni, viszont akkor a megtartás nehezebb... Az én dokim vetélés után nem csak egy ciklust, hanem hármat kér kivárni. De olyat is hallottam, hogy vetélés után valakinek kimaradt egy ciklus. Kívánom ne legyen gond!
4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Ercsikeh)
2013. júl. 15. 07:51

A barnátőmnek a vetélés után, csak 6 héttel jött meg.

Viszont a nővéremnek volt ilyen spontán és a következő ciklusban babás is lett, most lesz 2 éves a gyerkőc!

2013. júl. 15. 07:46
Sajnos most vagy középidőben de reméljük a legjobbakat!
2. eruska83 (válaszként erre: 1. - Ercsikeh)
2013. júl. 15. 07:44
Hát bizony hogy lehet most. Pont félidőben vagy, ha 28 naposak a ciklusaid. És vetélés után sokkal nagyobb az esélyed a teherbeesésre.
2013. júl. 15. 07:39
Sziasztok.1-7ig (véreztem) volt egy nagyon korai spontán vetélésem.Műteni nem kellett,kitisztultam.Tegnap szeretkeztünk a párommal és belém ment (véletlenül).A doki azt mondta h meg kell várni a következő mensit utána lehet próbálkozni.Aggódok,mert nem tudom mikor van peteérésem,nem szeretnék a mensi előtt teherbe esni mert most gyógyszereket is szedek mert fülgyulladásom van!Lehet most peteérés?Nem tudom mit csináljak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook