Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor és hol érdemes beszélni róla szerintetek? fórum

Mikor és hol érdemes beszélni róla szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. ápr. 9. 10:27
Olvastam itt egy pár hozzá szólást és biztos van benne igazság.Nekem sok évvel ezelőtt volt egy párom,de nagyon fiatalon kerültünk össze.Akkor alárendeltem magam.Most van évek óta egy másik és neki számít a véleményem.Ő általa a bizalmam is megnőtt.Van itt a környezetemben pár asszony,akinek ugyan ez a baja,mint a fórum kezdeményezőjének.amit a mai legtöbb férfi csinál az bunkóság.Vagy keresni kell valaki mást vagy megoldani a problémát.Remélem a rengeteg írás közül valamelyik sikerül.Sok sikert:)
2011. ápr. 8. 22:40

Már tanácsolták neked állj a sarkadra, mihelyt hazajön a munkából azonnal beszélj vele és addig a tv-t, rádiót ki kell iktatni rögtön, ha komoly és fontos dologról szeretnél vele beszélni, akkor tegyél meg mindent annak érdekében. Az kettőtökre tartozik és nem másokra bármi is legyen az.

Sok sikert üdv.Ágnes

47. f8528030f9 (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 15:10

Tipikus férfi!Már bocsika!De nem baj van rá megoldás!Nálunk nagyon menő a közös pancsi és akkor dumcsizzuk meg a dolgokat.utána akár mást is lehet csinálni a kádban:)))

Ha nincs kád nem rossz a közös zuhany,melyik szerető férfi nem vállal be egy közös meztelenkedést asszonykávak?:-)

46. dupak eva (válaszként erre: 43. - Bigbandy)
2011. ápr. 7. 14:00

Igazad van, tul fiatal meg, hogy boldogtalan legyen...:(

Valtoztatni kell, mig nem keso!!

45. dupak eva (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 13:59

Na itt kezdodnek a bajok..:((

Nem tudom ferjnel vagy-e, vagy csak egyutt eltek, de itt az erdo, se park nem segit...:(

nem tudom amugy hogyan eltek, vannak-e kozos programjaitok, de ha mar most nem tudtok megbeszelni dolgokat, mi lesz, ha jonek a komoly problemak, amikrol csak ketten tudtok majd donteni???

2011. ápr. 7. 13:56

Például ,fontos ,hogy jó napja legyen és megbeszélek

egy találkozót és megkérdezed van e egy fél órája vagy esetleg kettő?Tuti lesz egy órája a végén,tedd

be az autódba és mondd elviszed egy helyre ami neked

fontos.Biztos tiszta zavar lesz,engem pl. a barátnőm

a téli kikötőbe vitt ki egy három órás beszélgetés lett belőle ,olyan dolgokról beszélünk amit egy kávézóban nem kerül volna rá soha .Ez is egy ötlet.

43. bigbandy (válaszként erre: 14. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 13:29
Én nem akarom mindenáron befolyásolni az életedet,de ha Te itt tartasz és még sem figyel csak Rád a TV helyett,akkor önként vállalod a boldogtalanságot
2011. ápr. 7. 13:04
Én is simán levenném a tévéről a hangot,vagy kikapcsolnám leülnék mellé,hoznék neki egy italt és elbeszélgetnék vele.Meg is őrülnék,ha nem tudnék a párommal egy jót beszélgetni.Bár mi simán beszélgetünk a tv mellett,néha le is vesszük a hangot.Persze ezek napi témák.Ha valami komoly van,akkor tényleg intim helyen négyszemközt zajok nélkül is kell tudni beszélgetni.Ha a párod nem figyel inkább oda rád,akkor én elgondolkoznék.Kicsit határozottabbnak kellene lenned!
41. Arianne113 (válaszként erre: 40. - Vicuske)
2011. ápr. 7. 13:03
az a nagy helyzet, hogy nekem mostmár nem nagyon kell eljátszani, hogy mondjam betanulta hogyha beszélek akkor figyel rám. Aztán meg tévézik. Általában csak este szokott tv-t nézni, délután meg susmus megy:D Hát mitmondjon az ember pasik:)
40. Vicuske (válaszként erre: 29. - Arianne113)
2011. ápr. 7. 12:58

Ezt én is így szoktam. Csak tudnám miért kell ezt mindig eljátszani? :D

Egyébként én is simán kikapcsolnaá a tv-t, rádiót, és mondanám neki hogy most figyelj, mert ez fontos.

39. patriciaaa (válaszként erre: 34. - Nikletty)
2011. ápr. 7. 12:48
Szerintem az enyém már megszokta hogy kis "tűzrőlpattant" vagyok...:$ :D Sokszor mondja hogy ezt is szereti bennem :D mákom van vele :)
2011. ápr. 7. 12:46
Tök egyszerű, ne várd meg amíg leül tv-ni aztán nemlesz ilyen gond hogy nem hajlandó kikapcsolni. Még mielőtt leülne akkor kezdj el vele beszélgetni, mondd hogy fontos, akkor még biztosan figyel rád.
37. Jasmine24 (válaszként erre: 27. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 12:44
Bocs de ezt nem ertem. Ha komoly dolgokrol akarsz vele beszelni, akkor az eleve mar az elso mondat utan megfogja alapozni ugymond a hangulatot. Ha ennyire hatarozatlan vagy, akkor nem is fogsz elerni semmit. Amugy meg aki ennyire nem tisztel, hogy a tv-t tudja nelulozni 5 percig, mert tisztaban vele hogy engem zavar, akkor az mar regen rossz.
36. f758a7200f (válaszként erre: 26. - Szuzi 78)
2011. ápr. 7. 12:41

Azért én ennyire nem sarkítanék, hogy ha szeret akkor meghallgat. Pl én egyfolytában dumálok neki, ilyen csivitelős dolgokról, sztem a felét nem is hallja, neki kínai, de amikor fontos dolgok vannak, akkor bár pillog egy idő után a tévére, de amit gyorsan és tömören mondtam el neki, azt mindig megjegyzi és ad rá. Szóval azt kell csak eldönteni, hogy mivel a pasik nagy százaléka ilyen, vagy elfogadja az ember, vagy keres egy másikat. De nehéz, mert az is lehet, hogy egyik másik férfi az elején megjátsza az érdeklődést a női fecsegésre, aztán egy idő után kiderül, hogy ő is olyan mint a többi.


Szóval nincs mese, nem vagyunk egyformák, ők a saját világukban élnek, ezt meg kell érteni. De nem hiszem, hogy most ennyire szélsőséges lenne a dolog, hogy akkor nem szeret stb.

2011. ápr. 7. 12:40
Minden férfi más és más. De abban egyetértek egy előttem hozzászólóval, hogy a legtöbb férfi nemképes tévé nézés közben máshová is figyelni, főleg ha éppen valami meccs megy. Én azért tartom magam szerencsésnek, mert a párom a meccs közepén is képes kikapcsolni a tv-t ha én erre kérem, de általában nemvagyok kőszívű, nagyon ritka amikor én ilyet kérek tőle. Türelmesnek kell lenni, és egyébként az sem árt ha épp jó pillanatában kapod el:)
34. nikletty (válaszként erre: 32. - Patriciaaa)
2011. ápr. 7. 12:39
hát erre az én párom tuti berágna...
2011. ápr. 7. 12:38

Hát a lényeg, hogy ne olyankor menj oda hogy beszélgetni szeretnél mikor épp olyan műsor megy ami érdekli, egyértelmű, hogy akkor arra koncetrál.

Tehát vagy mikor vége megkéred kapcsolja ki : nem hiszem hogy reklámokat is bámulja

Vagy csak van egy nyugodt pillanat, pl lefekvéskor, mikor már tv kikapcs, és akkor szépen felhozod a témát.

Vagy lecsapod a főkapcsolót :D:D

2011. ápr. 7. 12:38

Irigylem a türelmedet... :)Bár ilyen helyzetben ha folyamatosan ezt csinálná velem a párom,valószínűleg azt szűrném le hogy nem érdekli amit mondok, nem tisztel meg annyival hogy rám figyeljen 5percre amíg elmondom a mondandómat...

Nálunk is van ilyen persze, de csak nagyon ritkán fordul elő.. 1-2 mondat után már megunom,(nincs jó tűrőképességem ilyen dolgokhoz)nem éppen nőiesen kikapcsolom a tv-t, vagy a gépet... És elkezdek kiabálni hogy miért nem képes rám figyelni...?! Tudom hogy nem a legjobb megoldás, de így legalább észre veszi magát, amikor letolom...

2011. ápr. 7. 12:36
Persze amúgy ha tényleg komoly dolgokról szeretnék vele beszélni akkor magától kikapcsolja azt ami éppen megy.
30. a14deb9047 (válaszként erre: 26. - Szuzi 78)
2011. ápr. 7. 12:36
Huha... Ez egy férfi számára már rosszul hangzik, kezdődik...
2011. ápr. 7. 12:35

Hát, az én párom is szeret tévézni, és sokszor ha beszélgetünk akkor is megy a tv, DE én úgy szoktam vele kitolni, hogy visszakérdezek hogy figyelt - e rám, és ha kiderül hogy nemfigyelt akkor abbahagyom a beszélgetést.

Fél perc nemkell és kinyomja a tv-t és jön hízelegni mert tudja hogy most haragszom rá egy kicsit:)

28. f758a7200f (válaszként erre: 11. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 12:31

:DDDDDDDDDDD


A férjem ezt csinálja olyan 12 éve kb. Szerintem az a lényeg, hogy mindent el kell tudni mondanod tőszavakban kb. 30mp alatt. Ennyi az, ameddig a férfiak oda tudnak koncentrálni, bármiről is legyen szó, akkor is, ha elviszed egy semleges helyre, ne várj tőle sokat.


Úgy értem, oké, biztos vannak nagyon jó hallgatótársaság fiúk, férjek, de a nagy átlag az így lett "megszerkesztve", tőmondatokban kell hozzájuk röviden, egyenesen beszélni, a metaforákhoz valahogy gőzük sincs és nem is érdekli őket. De ebben rejlik az erényük is, majd később rájössz:)


Szóval mi az a fontos dolog amiről beszélni szeretnél neki? Minél jobban próbáld összetömöríteni:)


ÉS igazad van, a nők tudnak csak egyszerre 2 dolgot csinálni, az uram pl amikor telefonál, megáll egy helyben, ez kész röhej, már kérdeztem tőle, hogy menet közben nem tudsz beszélni? Erre ő azt mondja, hogy neki jobban megy ha megáll...

2011. ápr. 7. 12:31

Félreértések vannak itt. Tudunk beszélgetni, és ha bajom van meghallgat. De engem az zavar hogy közben más források is mennek. Őt nem.

Ha kikapcsolom furán néz rám, mert tudja valami gubanc van, és ez már megalapozza a dolgokat.

Nem szeretném.

2011. ápr. 7. 12:31
Én is úgy gondolom,ha szeret a párod akkor meghallgat.Ha annyira szeretnél vele beszélni az a legjobb megoldás,ha egy kicsit határozottabban állsz hozzá.Én pl.:kikapcsolnám a tv-t vagy a rádiót.Mondanám,ha végig hallgatott és válaszolt utánna hallgathatja.:)
2011. ápr. 7. 12:29

Én csak 1 tanácsot tudnék Neked adni ,ha még nem a férjed ,akkor ne is legyen az,mert ha nem Te vagy neki mindennél fontosabb ,az később még rosszabb lesz...és ha már most szenvedsz ettől ....

(egy férj ,akinek mindennél fontosabb a párja és a családja 28 év házasság után is)

24. 6752c58fe3 (válaszként erre: 3. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 12:28
Nem tudom, mi a téma, de ha egy nyugodt pillanatot nem tud rászánni, nem tudom, hogy érdemes-e azt remélni, hogy dűlőre tudtok jutni.
23. e705905164 (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2011. ápr. 7. 12:27

milyen pasi akivel nem lehet normálisan beszélni otthon is?:o


na mindegy menj el egy tóhoz vagy parkba...vagy nemtom..

2011. ápr. 7. 12:27
Köszönöm a válaszokat, akár ilyen akár olyan volt!
2011. ápr. 7. 12:26
Szerintem is maradjatok otthon. Lehe, hogy frusztrálva érezné magát, ha esetleg más,is meghallaná azt, amiről beszéltek.
20. 22342e0151 (válaszként erre: 16. - Ilike46)
2011. ápr. 7. 12:26

Ha én beszélni akarnék, egyszerűen fognám és kikapcsolnám a hangzavart:D Nem szerencsétlenkednék.:)


Nem értelek benneteket:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook