Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor érdemes kivenni a kiságyból a kiszedhető 2 lécet, hogy a gyerek önállóan tudjon ki-bemászni? fórum

Mikor érdemes kivenni a kiságyból a kiszedhető 2 lécet, hogy a gyerek önállóan tudjon ki-bemászni? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. Dorka29 (válaszként erre: 5. - 7934d1ac97)
2008. aug. 6. 22:52
Ezek olyan fajta ágyak, hogy az egyik oldalán középen két lécet ki lehet venni. Egyébként én sem barmolnám szét.:)
6. Dorka29 (válaszként erre: 3. - Pitypang)
2008. aug. 6. 22:50

Köszi!



Azért nem próbáltam még ki, mert a visszarakástól cidrizem egy kicsit. Amilyen vehemes Blanka, addig rázná, hogy kiszedje, míg szét nem esik az ágy.:)

2008. aug. 6. 22:50
Sztem ez egy akkora baromság, hogy szétszedni az ágyat. A fiam is ha ki akart jönni szólt és kivettem. 2 évesen meg már átraktam gyerekheverőre aminek van leesés gátlója. Úgyan így lesz a kislányommal is, én nem fogom megrongálni a kiságyat, még elszeretném adni ha már nem kell.
2008. aug. 6. 22:37

Szia!

Az én kislányom 18 hónaposan kiesett belőle, így ki kellett vennünk. 1-2 nap alatt megszokta, hogy nincs rács. Mi nem 2 lécet vettünk ki, hanem az egész elejét és a párom csinált a helyére egy 10 cm-es bútorlapot, hogy ha éjszaka forgolódik ne essen le.

Ha már próbálgatja a kimászást, érdemesebb, nehogy úgy járjatok mint mi.

Bianka is kimászkál belőle, de igyekszem egy kicsit ott maradni mellette elalvásnál és 3-5 perc alatt nyugisan elalszik.

2008. aug. 6. 22:37

Én Leni ágyából kiszedtem már. Most 17 hónapos, kb. 1.5-2 hónapja vettem ki. Csak ez nem mérvadó, mert ő alig aludt benne, léc ide vagy oda. Azóta csak annyi, hogy jobban elvan benne, mert tudja, hogy egyedül is ki tud jönni, ha akar. Talán nem érzi magát "börtönben". Nappal néha magától bemászik, kicsit ott játszik és kimászik szépen. Este ő mellettem alszik el, majd átviszem az ágyába. Amikor éjjel felébred, van, hogy egyedül kijön a szobájából a sötétben :D, de van, hogy sírdogálni kezd, hogy hozzam ki.


Esetleg próbáld ki, mi lesz, ha kiveszed. Maximum visszatrakod. ;)

2008. aug. 6. 22:31

A lányom 15 hónapos. Egyelőre még nem merem kivenni a léceket, mert attól tartok, hogy alvás helyett kimászna...


Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

2008. aug. 6. 22:30
Mikor érdemes kivenni a kiságyból a kiszedhető 2 lécet, hogy a gyerek önállóan tudjon ki-bemászni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook