Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mikor elkezdtetek futni járni, mennyi idő volt az, amíg hozzászoktatok? :) fórum

Mikor elkezdtetek futni járni, mennyi idő volt az, amíg hozzászoktatok? :) (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
382. 880331b0ba (válaszként erre: 381. - Anda39)
2012. okt. 29. 18:11

Sziasztok!

Itt is elolvadt a hó, legnagyobb örömömre:)

Ma megint ramaty napom volt, nem mennék bele a részletekbe:(

Mozgásom, semmi, de voltam olyan ideges és feszült, hogy alig ettem ma.

Mondjuk a mozgást nagyon sajnálom, de semmi kedvem nincs:(

Most vacsiztam, és nem lett jobb a kedvem:(

Remélem, ti mind jó vagytok?! :)

381. Anda39
2012. okt. 29. 17:37

Carolin, tényleg ne szórakozz magaddal, nehogy nagyobb legyen a kár, mint a haszon...

Nekem is fájt a derekam - nem futás közben - , de én már 46 vagyok, ráadásul nekem a csípőízületem vacakol és ettől szokott ilyen tünetem lenni.

Hiába mentem az Aldiba, már nem volt téli gatya rám való, csak lengőszáras, az meg nem kell. Legközelebb harisnyát veszek az őszi alá, hátha akkor jobb lesz. (csak hát nejlon...)

Felétek maradt hó? Itt olyan szépen esett reggel, de szerencsére se híre, se hamva...:)

Szép estét mindenkinek!

380. 70327ac3e2 (válaszként erre: 379. - 880331b0ba)
2012. okt. 29. 12:29

Vigyázok, nem is megyek egy ideig futni. :(((

Aztán ha nem múlik el másfél héten belül, irány a doki.

379. 880331b0ba (válaszként erre: 378. - 70327ac3e2)
2012. okt. 29. 08:51
Azért vigyázz még magadra!!! Én örülök, ha a napi adagomat legyaloglom ma (munkámból kifolyólag9 bár, úgy látom, itt nálunk, nem marad meg a hó. Csak a sár, és latyak utána:( De, ha jól megy ma a meló, akkor lehet este megyek én is kocogok kicsit:)
2012. okt. 29. 08:48

Képzeljétek, én még nem mentem volna futni a fájó derekam miatt, demegláttam, hogy esik a hó, és már öltöztem is. Megfogadtam, hogy az első hónál mindenképp futok. Betartottam! :))))

Na, jó, futásnak nem nevezném, talán még kocogásnak sem. Kb. olyan mozgásom lehetett, mint akit 5 perce engedtek ki a műtőből, ahol minden testrészemet megoperáltak. Szóval, mereven, bátortalanul kocogtam kb. 1 km-t, de IMÁDTAM! Nagyon hangulatos és kellemes volt, a fájdalmat leszámítva.

Menjetek, ha megtehetitek ki ne hagyjátok! Fussatok inkább helyettem is. :)

377. 880331b0ba (válaszként erre: 375. - 70327ac3e2)
2012. okt. 29. 08:46

sziasztok!

igen, az ülőmunka alattomosan növeli az ember hátsóját (is) :(

376. 70327ac3e2 (válaszként erre: 373. - Anda39)
2012. okt. 29. 08:45

Jó volt olvasni, hogy futottál, de azt már annyira nem, hogy az őszi nadrág nem volt elég. Nekem még mindig az a nagyon vékony van csak. :(

Mindegy milyen sapka, csak ne fázzon a fejed, így van. Egyébként meg aranyos lehetett, ha a kisfiadé. :)

375. 70327ac3e2 (válaszként erre: 372. - 880331b0ba)
2012. okt. 29. 08:44
Én is munkahelyen híztam el.
374. 880331b0ba (válaszként erre: 373. - Anda39)
2012. okt. 28. 18:17

Látom, engedted a hsz-eket a naplódban:D

Én ma nagyon lusta voltam, és nem is vagyok büszke erre. Egész napomra rányomta bélyegét, ez az esős, borongós idő:(

Viszont holnap, új nap, új hét, új remények!!

terveim vannak, és azok között a több mozgás is szerepel:)

Tegnap voltam Aldiba, és volt ak még futó cuccok, nem nagyon fogyott... (itt nálunk)

373. Anda39
2012. okt. 28. 17:10
Sziasztok lányok! Úgy látom, kilógok a sorból, mert nincs semmi sportos előéletem. Ettől függetlenül most jöttem a futásból. Csak 40 percet nyomtam, mert az útvonalamon elég nagy sár van még, és nem akartam elsüllyedni. A szokásos ruha mellé még kesztyűt is húztam és sálat, meg előkotortam a kisfiam sapkáját. Elég viccesen néztem ki benne, de legalább nem fázott a fejem. Megállapítottam, hogy az őszi futónadrág nem annyira meleg, mint kellene - nálunk 7 fok volt, mikor elindultam -, úgyhogy ha van még az Aldiban téli, veszek olyat is.
372. 880331b0ba (válaszként erre: 371. - 70327ac3e2)
2012. okt. 28. 17:03

Hát, a callan-t még "csak" tervezem, majd elválik, megcsinálom-e?! :(

Mai napom nem volt semmilyen tekintetben példaértékű, és erre nem vagyok túl büszke. De, legalább nem nasiztam:)

Szerintem, este kicsit "megszépítkezem" magam-párom éjjeles lesz, így tudok magamra egy kicsit több időt fordítni:D

Neked akkor komoly sport múltad van:)

Én akkor híztam meg (7 éve) amikor recepcióra kerültem:( 12 órákat ültem, és azért ettem rendesen:( Amikor odamentem melózni 65-68 kg. voltam, és ott felhíztam 76-ra...

371. 70327ac3e2 (válaszként erre: 370. - 880331b0ba)
2012. okt. 28. 16:43

Én futnék, illetve futottam volna, csak hát a derekam... :(

Egyre hidegebb lesz most néhány napig. Ezért nem is érdemes halogatni.

Calacetics. Legalább te edzel. Holnapra valamit már én is beiktatok, valószínű torna lábra és karra, talán mellre. A derekamat "elkerülöm" még.

Sportmúltam nekem is atlétikával kezdődött, de én már a magasugrást sem szerettem, futni akartam. Aztán elmentem kajakozni, majd futni, utána vissza kajakozni, aztán egyszer csak mindennel leálltam. És "ülősportba" kezdtem, nagy sikerrel végzem, hisz a munkám is ülést igényel. :)

2012. okt. 28. 15:17

Sziasztok!

Fut ebben a kaki időben ma valaki?

Ma nekem kellett volna, de nem bírtam magam rászánni:(

Holnap viszont bepótolom:)

Ma így callanetics lesz este:)

Én még nem futottam soha a szigeten, nem vagyok pesti, de fénykorában biztosan jó volt rajta rohangálni:)

Egyébként én is atletizáltam, jó, nem sokáig, nem egészen 2 évig. Akkor hagytam abba, amikor a gerelyhajítást akarták rámerőltetni-az valahogy nem volt nekem szimpi. Jobban csíptem a távolugrást:)

369. eandi78 (válaszként erre: 365. - Berth)
2012. okt. 28. 07:45

Műsalak is valami olyan, de van ezekben többféle minőség. Nyilván egy tatai edzőtábor jobb a szigetnél. Inkább puha, mint kemény.

Sokat én se futottam ilyen pályán, csak versenyen. Felkészülés salakon ment vagy betonon.

Először furcsa volt futni, mert annyira gyors volt. Úgy éreztem, hogy a nyakamban van a lábam, de még úgy is 5 tizeddel jobb lett az időm 100-on, mint salakon. Ezeken a pályákon szögescipőben futnak, gondolom ez is számít. Elhasználódott szigetpályán a szöges is kevés lenne szerintem:))

368. eandi78 (válaszként erre: 367. - 70327ac3e2)
2012. okt. 28. 07:37
Nem hinném, hogy van rá pénz:( Azt én is hallottam, hogy sokan futnak mellette.
367. 70327ac3e2 (válaszként erre: 365. - Berth)
2012. okt. 27. 22:37
Nekem tetszett a szigeti pálya. De rossz volt látni. A négynapos hétvégén háromszor voltam kint sétálni, és néztem, hogy feljött sok helyen, nagyon rossz állapotban van már. Sokan egyetértenek veled, a legtöbben mellette futottak, nem rajta.
366. 70327ac3e2 (válaszként erre: 363. - Berth)
2012. okt. 27. 22:34

Sajnos biztos, hogy a futástól. De nem adom fel. Amint helyre jön, újra menni fogok, de egyelőre vissza fogok venni a távból, és több időt szánok majd a bemelegítésre és a nyújtásra.

Nem voltam ma, és kb. 2 napig még tuti nem megyek. Tegnapi napom lett volna a pihenő, ma már mentem volna, de így...

Fekete dzseki van rajtam, meg vékony kék nadrág, oldalt zöld csíkkal. Nincs szerintem túl jó mozgásom, onnan is meg lehet ismerni. Illetve, világos polár sapka van rajtam. Így már tuti meglehetek. Ja, és magas vagyok. :)

De ígérd meg, ha egyszer meglátsz, megállítasz. :) Én semmit nem tudok rólad, kép sincs fent.

Kerepesi és az Erzsébet kir. közt szoktam futkosni, de jóval ezen belül leszek egy darabig megtalálható, mikor újrakezdem, mert 20 perc lesz, aztán azt kezdem újra szép lassan növelni. Azt gondolom, hogy gyorsan, sokat akartam.


Én mentem volna ma. Múltkor esőben is futottam. :) Többen is voltak, és még rövid ujjúban is. :)

365. berth (válaszként erre: 357. - Eandi78)
2012. okt. 27. 16:47
A szigeti pálya olyan gumidarálék -szerű anyagból van. Sok helyen lyukas, elkopott, és ráadásul túl puha. Az sem tesz jót a lábnak. Ráadásul rettentően lelassít. Sokkal nehezebb rajta futni, jobban el is fáradsz miatta. A futók ezt pudingnak hívják, és ha már sziget, akkor inkább a pálya mellett futnak a fűben. A műsalak nem tudom milyen. régen a suliban nekünk salakos pályán kellett futni. Rövid távokat nyomtunk mi is. Az eredményekre már nem emlékszem, de atlétikáztam, és rengeteg versenyen nyertünk/nyertem. Az érmek még ma is megvannak. Bűszkén őrzöm őket.
364. berth (válaszként erre: 361. - Anda39)
2012. okt. 27. 16:41
Nekem évek óta marad ez a 10 km/óra tempó. Nem nagyon tudok gyorsítani, ha igen, akkor csak nagyon keveset. 59,35 perc körül futok versenyeken általában 10 km-t. Mindig arra figyelek, hogy az egy órán belül maradjak. Valójában jó ez nekem. Olyan átlagos. Mint én magam :-). Viszont lassabban sem tudok futni. Akkor abban jobban elfáradok, mintha gyorsítanék.
363. berth (válaszként erre: 354. - 70327ac3e2)
2012. okt. 27. 16:36

Gondolod, hogy a futás miatt fáj a derekad? Nem lehet, hogy más oka van? nem hangzik jól.

Most jöttem épp a futásból, néztelek, hátha meglátlak valahol :-), de nem voltál. Persze nem biztos, hogy a leírás alapján megismernélek. Nagyon kevesen voltak, mindenki tart az esőtől. Pedig most nem esik, és nincs is túl nagy sár.

362. eandi78 (válaszként erre: 361. - Anda39)
2012. okt. 27. 15:21
Én is 8 körül futok, 10-es akkor sikerül, ha jó napom van:) Az már nálam a csúcs:)
361. Anda39 (válaszként erre: 357. - Eandi78)
2012. okt. 27. 13:06
10 km/h nem tempó...:)Igen, ahhoz képest, hogy a profi maratonisták kb. 21 km/h-s sebességgel mennek 42 kilométeren keresztül. Nekem a 8-as is megfelel egyelőre. :)
2012. okt. 27. 09:19
jaj, ezt nem ide akartam küldeni, bocsi.
2012. okt. 27. 09:18
Apacafej, nem koccintasz velem egy kis kamilla teával? Gyulladás-csökkentő. Én most főztem le, két literrel. Meghívhatlak egy teára? Csak költői kérdés volt, hisz már küldöm is, hamarosan megérkezik, figyelj csak. :)
358. 70327ac3e2 (válaszként erre: 357. - Eandi78)
2012. okt. 27. 09:13

Szerintem is büszke lehetsz magadra. 10 km-en nem is sprintelni kell. :) Régen én is futottam, és a hosszútávok mentek jól, a sprintek nem.

Egyébként meg az időd javulni fok, akkor is, ha nem akarod. :)

357. eandi78
2012. okt. 27. 07:59
Magyarországon ha jól tudom nincs is olyan futópálya, mint, ami a nemzetközi versenyeken. Nagyon drága métere, így versenyre sem tudnak készülni megfelelő pályán. Még versenyző koromban futottam műsalakon (nem tudom szigethez mennyire hasonló) sokkal jobb volt, gyorsabb volt a pálya. Mivel sprinter voltam max. 400m versenyeken indultam. 800m-en már meghaltam. Ahhoz képest most nagy eredmény, hogy le tudok futni 10km-t. A max. 10km\h átlag nem tempó, de azért büszke vagyok magamra:)
356. eandi78 (válaszként erre: 354. - 70327ac3e2)
2012. okt. 27. 07:54

Kinek mi a jó futásnál... Ismerek olyat, aki csak a szigeten tud futni. Szigeten még nem próbáltam, de érdekes módon betont jobban bírom, mint erdőt. Erdőben futottam 5km-t fásli nélkül, másnap nem tudtam lábra állni és még egy hétig fájt a térdem. Betonon fásli nélkül is megy. Érdekes. Egyébként térdszalag sérülésem volt kb. 15 éve és azóta se jött helyre 100%-osan.

Focipályára mehetnék még salakra, de oda valamiért még nem jutottam el.

2012. okt. 26. 21:40
Ja, és nagy vágyam nekem is a félmaraton. Jó lehetett elsőre lefutni. Meg persze sokadszor is jó lehet. :)
354. 70327ac3e2 (válaszként erre: 352. - Berth)
2012. okt. 26. 21:39

Megleptél, de hiszek neked, hisz tapasztalatból írod. Azért egyszer-egyszer szeretnék kimenni.

Én is itt futok Zuglóban, a patak mellett.

Bár most nagyon elvagyok keseredve. Nagyon-nagyon fáj a derekam (szerintem a csigolya). És félek, hogy nem fogok tudni futni. :(

353. berth (válaszként erre: 336. - Anda39)
2012. okt. 26. 20:31
Én is mindig kimosom, mert büdi lesz futás után. Szinte mindig folyik rólam a víz, így muszáj kidobni a szennyesbe. Nem veszek drága cuccokat, így nem sajnálom, ha elkopik, tönkremegy. Legalább kihasználtam :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook