Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mikor a leghatásosabb az edzés? fórum

Mikor a leghatásosabb az edzés? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 1. 16:47
Ha erővel végzed a gyakorlatokat és nem csak a mennyiségre hajtasz akkor hat:-)
2008. júl. 14. 15:21
én is reggel tornázok mindig. állítólag hatásosabb, de sztem a lényeg a rendszerességen múlik és az étkezésen!
12. adri25
2008. júl. 14. 14:59
azt olvastam,hogy reggel az éhgyomorra történő edzés,mozgás több kalóriát éget, én reggel jobban szeretek bármit csinálni,délután lustább vagyok
2008. júl. 14. 14:12

Én észrevettem, hogy este sokkal könnyebben futom le ugyanazt a távot, mint reggel.

De azért reggel szoktam, mert pl. hétvégén olyan jó utána üdögélni a kertben,grillezni, vagy pihenni a strandon és fagyizni-büntetlenül:)

10. 7a319416e1 (válaszként erre: 9. - 244ed1c739)
2008. jún. 4. 09:47
Teljesen igazad van!
2008. jún. 4. 08:26

én is reggel tornázom azért mert ekkor tudok rá ídőt szakítani.

Az viszont tény,hogy akkor leghatásosabb az edzés ha az étkezésedre oda figyelsz és a megfelelő napszakban eszed a megfelelő ételt.

2008. jún. 3. 17:40
Reggel a leghatékonyabb, de én mindig este:)
2008. jún. 3. 17:32
Hát szerintem majdnem mindegy, hogy mikor tornázol lényeg, hogy rendszeres legyen. Például reggel azért jó futni, vagy tornázni, mert jól indul a napod és energikus leszel. De én inkább este (minden másnap) járok, mert ez az időszak a kritikus az evészet szempontjából, és azt figyeltem meg, hogy így könnyebb megállni, hogy az ember ne tömje tele lefekvés előtt a pocakját.Emellett szoktam egy kicsit hullahoppozni reggel , ezt nem nagyon veszem észre, hogy használ, valamit biztos rosszul csinálok, mert mások nagyon dicsérik, és szoktam kicsit súlyzózni 2x 3x egy héten.Nem sokat fogytam kg-ban de már látni, hogy feszesebbek lettek az izmaim. De tudod, min. 70% az evésen múlik.
2008. jún. 3. 15:20

Állítólag reggel v délelőtt a legérdemesebb tornázni, bár én régebben (mikor minden nap tornáztam) mindig este tornáztam és úgy is gyönyörű eredménye volt. Mindig magamtól tornáztam, volt egy terv, ami miden napra ugyanaz volt.

3X70 felülés

3X70 lábfellendítés

3X40 guggolás

Most is erre kéne visszatérni, mert nagyon hatásos volt, csak uncsi... Ezért én is a mostani DVD-s aerobikokat próbálom csinálni. Zene, móka és tánc végett a Pump it Up! sorozat a kedvencem, de nagyon nehéz :)

2008. jún. 3. 14:04
reggel.
4. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2. - Porcica82)
2008. jún. 3. 14:03

Szia!


Én leginkább reggel,ugyanis van egy 21 hónapos kisfiam,aki ezt még tolerálja :)))

Csak 30 perc,de lehetőség szerint minden nap, Sinkó Andrea. Jan. végén kezdtem,a diéta inkább laza, nincs kenyér,tészta,cukor és hasonlók.

Több,mint 10 kg-nál járok,már csak a narancsbőrt kéne eltünteni, de ha marad az sem gáz!


Szép napot!

2008. jún. 3. 13:57
Helló!nekem kb 5 kg ot kellene leadnom.Ez inkább kis párnácskák formájában látszik rajtam,és hát a narancsbőr.Most megszereztem egy hónapja Rubint Réka Add önmagad dvd-t,és Capoeira dvd-t.Felváltva minden nap csinálom őket,és próbálom a diétát betartani hozzá,cukor,liszt nem ,helyette édesítő,és rozs kenyér,de azt is csak délelőtt.Délelőtt kevés szénhidrát,délután főleg fehérje.Este 6 után szigorúan semmi.Elég kemény de akaraterővel lehet csinálni csak.Én napról napra látom a változást,a bőröm feszesebb,és tele vagyok energiával,és vékonyabb a combom,csípőm.Én délelőtt,reggeli és ebédközött oldom meg a tornát minden hétköznap,ja persze én itthon vagyok gyeden.A hétvégén nem tornázok de annyit mozgunk a családdal hogy így elég.Tehát eredményt csak a sok mozgással és diétával lehet elérni együttesen.A Rubint Réka heti 3 alkalom,ez inkább comb ,has,fenék,a capoeira pedig kőkemény csípő,fenék,comb heti két alkalommal.Nekem úgynéz ki beválik.Puszi
2008. jún. 3. 13:43

Sziasztok!


Ti mikor szoktatok tornázni (otthon)?

Reggel, este?

Milyen gyakorlatokkal értetek el gyors eredményt stb. Kinek mi vált be?


Üdv

porcica

2008. jún. 3. 13:42
Mikor a leghatásosabb az edzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook