Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik lehetnek az okai a "barnás folyás"-nak? fórum

Mik lehetnek az okai a "barnás folyás"-nak? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. márc. 13. 12:45
Szerintem hüvelyfolyásod van...próbbáld ki a vagilacot, az pont erre jó, 10 napig tart a kúra, a hüvelytabletta mérete nem túl kicsi, de azért fel lehet helyezni....
2012. dec. 9. 11:14
Sziasztok! A problémám a következő lenne: Májusban voltam utoljára cytológiai szűrővizsgálaton, amire azt mondták jó lett, minden rendben! A nyár folyamán 2 szer is volt hüvelygombám, amit grapefruit cseppel kezeltem és max 1 héten belül el is múlt! Az utolsó menstruációm november 10.-én jött meg! November 20-21 fele pedig újból kialakult a folyás, sárgás színű, szagtalan, de nagyon viszketett, kiszáradt, beduzzadt...December elseje óta barnás folyásom van! December 5.-én sikerült orvoshoz időpontot kérnem ( másfél hét volt a bejutási idő), azt mondta gomba illetve, hogy a májusi cytológiai eredményem gyulladást mutat, kaptam- e rá valamit, mondtam hogy semmit, azt mondták rendben van.Az elmúlt 2-3 menstruációm között 2-szer is előfordult barnás folyás, de csak 3- max 4 napig, ezt a sok idegeskedésnek tudtam be. A doki azt mondta, hogy a barnás folyásra felír fogamzásgátlót, majd az rendbe tesz! Illetve Fuconazol Q Pharma + Klion D 100 hüvelykúpot is kaptam! A Fuconazolt másnap december 6.-án reggel este kellett bevennem, a hüvelykúpot viszont azt mondta, menstruáció előtt után 5-5 db, vagy egészbe a 10 darab. Mivel a menstruációm általában több napot késik, van hogy 34-35 naponként jön meg így utána fogom elhasználni a hüvelykúpot!Még nem jött meg (a 28. nap pénteken volt, de ugye van hogy több napot is késik), viszont a barnás folyásom tegnap volt 1 hete, hogy tart! Van valakinek valami tapasztalata, mi miatt lehet? Várom a válaszokat és előre is köszönöm!!!!
44. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 37. - Renike.14)
2010. jan. 20. 08:58

Valami bajod van? Csak egy kérdést tett fel!!

Én inkább megköszöntem volna hogy felhívta rá a figyelmem.

2010. jan. 20. 08:55

Akitől ennyit nem lehet megkérdezni szerintem az tűnjön el innen de nagyon gyorsan!

Mielött tényleg nekiállok kötekedni.

Értelmes emberekkel szívesen szóbaállok dehát te nem tartozol közéjük. Minden jót!

42. Forever Love (válaszként erre: 37. - Renike.14)
2010. jan. 20. 08:53

Nem tudsz róla?? Akkor nézd meg te vaksi! Biztos nem én irtam ki! Barom!! Még ehhez se értesz a helyedben én meghúznám magam és nem beszólogatnék! De amilyen a nyelvtanod inkább a nyelvtan órát ajánlanám mielött bárhol is kinyitod a szád!! Kis pisis.

Magadfajtákkal le se állok beszélgetni mert nem vagyunk egy szinten. Nyomorék. A cset meg legyen a te időtöltésed. Értelmesebb dologra nem futja.. Deffektes fiatalok!!

2010. jan. 19. 23:18

sziasztok lányok

a menszi előtti barnás vérzés az a nem jó nyálkahártya leválás az oka

progi hiány

erre utrot vagy duphastont szoktak felírni

sajnos nagyban hozzájárul a terméketlenséghez és ha esetleg sikerül is akkor elmegy a baba

pótlandó mindenképp

40. 3b816157ed (válaszként erre: 39. - Renike.14)
2010. jan. 19. 21:40

1.nekem is ilyen volt az első pár vérzés

2. itt nincs helye a trágár beszédnek. oké?

2010. jan. 19. 21:36
Köszi akk várok.És thx mindent.:)
38. banyarek (válaszként erre: 37. - Renike.14)
2010. jan. 19. 21:25
Renike! Figyu ne parázz... most várj, aztán lehet 28 nap múlva, de lehet csak hónapok múlva lesz újra, de akkor az már tuti menzesz. De ha nagyon parázol menj el egy tini ambulanciára aztán ott a doki biztos tud valami okosabbat:)
2010. jan. 19. 20:06

Forever love te csak ne ugassál nem tudok róla h az lenne kiírva!!!Biztos véletlen.de ne itt kötekedj hanem menj el csetre vagy a csicska barátaiddal vhova. :D

Naszóval..annyi hogy nekem volt 2 napig ilyen barnás folyásom de mostmár nincs semmi, elmúlt.Nagyon nem értem!!!

36. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 35. - Lobo1)
2010. jan. 19. 11:10

Sajnos én is erre tudok már csak gondolni :(

Köszönöm!

35. lobo1 (válaszként erre: 34. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 18. 20:34

Igen a közepén, az elején még arra gondoltam, hogy a peteéréssel függ össze. Mindenképpen menj vissza az orvoshoz. Lehet, hogy gyulladásod van és ez okozza a problémát.

Mielőbbi javulást neked!

34. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 33. - Lobo1)
2010. jan. 18. 17:06
Menzesz közepén barnázás? Nekem vagy az elején vagy a végén de volt hogy abból állt az egész. Szerintem nincs minden rendben mert mellette le akar szakadni a derekam csak feküdni tudtam úgy fájt és akkora hasam volt mint egy 8 hónapos terhesnek.
33. lobo1
2010. jan. 18. 15:03
Szia. Nekem is volt ilyen jellegű problémám. A menzesz közepén és mielőtt megjött volna. Ementem dokihoz és azt mondta, hogy lelki eredetű. Erre mindent rá lehet fogni. Én nem hittem el, sőt akkor nagyon jól éreztem magam. Írt fel gyógyszert 2 havi adagot, de csak nem akart elmúlni visszamentem és az Uh kimutatta, hogy egy polip.(2mm) Megműtöttek és a szövettani eredmény méh nyálkahártya megvasatgodást mutatott szerencsére. És azóta is tünetmentes vagyok.
2010. jan. 18. 14:50
oké, oké;)
31. Forever Love (válaszként erre: 29. - Banyarek)
2010. jan. 18. 10:13
ne legyünk naivak :)
2010. jan. 18. 10:12
Szerintem ez messze nem rosszindulatúság hanem csak egy egyszerű kérdés volt. Aki ebbe is hibát talál annak lehet, hogy nem szabadna itt lennie. Sérülhet az érzékeny lelke ha beképzel magának valamit.
2010. jan. 17. 19:58
lehet a barátnője van regisztrálva, vagy a tesója... ne legyünk rosszindulatúak:)
28. Forever Love (válaszként erre: 25. - Renike.14)
2010. jan. 17. 12:41
Érdekes.. az adatlapodon 16 van. Most akkor mi az igazság??
27. g1977g (válaszként erre: 25. - Renike.14)
2010. jan. 17. 11:30
Elsőre nekem is így volt, csak nekem még a hasam is rettenetesen fájt.
2010. jan. 16. 23:23
Szia Reni! Ne parázz, valószínűleg ez akkor az első menstruációd...:) PL. nekem az első 2-3 alkalommal csak ilyen barna pecsételős volt, és igazából a mai napig.... (12 éve) az első nap mindig ugyanilyen. Szóval nincs para, beszélj anyukáddal, keresztanyával, barátnővel, vagy akivel csak tudsz erről!:) szió!!!
2010. jan. 16. 13:30

Sziasztok.Én egy 14 éves lány vagyok és még nemjött meg az elő menstruációm.Az a baj hogy két napja barna szerű folyásom van. Ez mi lehet? Segítsetek!

Reni.

24. Mia 74
2009. szept. 1. 11:22

Nekem is volt hasonló köztes vérzésem míg a fogamzásgátlót szedtem. Amúgy Marvelont szedtem, ami a Mercilon elődje, ha jól tudom, nagyon hasonló a két tabi. Elmentem a dokimhoz, felírt egy másikat, attól elmúlt. Hozzáteszem, évekig nem volt ilyen tünetem, valszínű besokallhattam... nem küldött el vérvételre.

Aztán amikor teherbe estem, akkor is volt ilyen vérzésem az elején. A dokim hormonhiányra gyanakodott, így Duphastont írt fel az első 3 hónapra. (szintén vérvétel nélkül) Ahogy el kezdtem szedni, rá pár napra elmúlt ez a tünet.

Nem gondolom, hogy ez lelki eredetű dolog lenne, bár hiszem, hogy nagyon sok betegséget vissza lehet rá vezetni.

23. moncsicsi83 (válaszként erre: 22. - Jsanett)
2009. febr. 19. 19:21
Köszi... Jövőhéten dokinak mondani fogom, gondolom majd kivizsgálás
22. jsanett (válaszként erre: 20. - Moncsicsi83)
2009. febr. 19. 14:36

Szia,

Szerintem osszefuggesben van. Hormonproblemara utalhat a kisebb verzes, gorcsoles, de mindezt csak vervetelekkel lehet kideriteni.

Menj el dokihoz mindenkeppen!

2009. febr. 19. 10:48
MENJ EL ORVOSHOZ VAGY KANESZTEN KOMBI KÚP ÉS KENŐCS
2009. febr. 18. 22:05

sziasztok. Én most hagytam abba 2 hete a fogamzásgátlót és nekem most harmadik napja barnás folyásom van. Eddig nem volt ilyen. Sőt görcsölök is kicsit... Ez összefüggésbe hozható szerintetek azzal, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót?

Jövőhéten megyek dokihoz, mindenképpen mondani fogom neki,de addig is tudtok valami okosat mondani?

2009. febr. 16. 18:45
Általában gomba. A Klion-kúp segítségedre lehet.
2009. febr. 13. 20:12

A gyógyszert otthon írták még fel nekem, azt mondták ez jó nekem.

Itt kint még nem voltam dokinál, jövőhónapban megyünk haza, és akkor szeretnék dokit találni Miskolc környékén. Valaki normálisat! Esetleg tud valaki?

Ez a folyás most kb. másfél hete tart, és a picitől több, szerintem.

Igaz, hogy 2-3 nap múlva várható a menstruációm, de akkor sem kellene közel 2 héttel előtte már ennek lennie!

17. jsanett (válaszként erre: 16. - Szabinka03)
2009. febr. 13. 16:40

Es a Mecilont az Mo-on irta a doki, vagy Irorszagban?

Mert en a helyedben elmennek az ir orvoshoz is, ok nagyon alaposan ki fognak vizsgalni (csak meselj el mindent hogy mi van, es hogy a vegere szeretnel jarni a dolognak).

En Angliaban elek, es csak jo tapasztalataim vannak az ilyen jellegu dolgokkal kapcsolatban!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook