Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Remington tartós szőrtelenítő készülékről? fórum

Mik a tapasztalatok a Remington tartós szőrtelenítő készülékről? (tudásbázis kérdés)


13. MsFlower (válaszként erre: 11. - NomNom)
2014. máj. 14. 15:28

Köszike az infót :)

Most a Te..oba van leakciózva 35ezerért, azért érdekelt.

12. anya4005 (válaszként erre: 11. - NomNom)
2014. máj. 11. 23:51
Lezeres szortelenites: 8alkalom 200 ezer,a honaljon. Viszont eleg jo eredmennyel mukodik.:-)
11. NomNom (válaszként erre: 10. - MsFlower)
2014. máj. 11. 23:10
Megkérdeztem, azt mondta úgy hat mint a lézeres szőrtelenítés, csak gyengébb, ezért kevésbé hatékony. Valószínűleg elég sok idő, míg eléred vele a kívánt hatást. Valóban a lényeg amit én is mondtam, hogy világos bőr/sötét szőrnél a leghatékonyabb. Szerinte amúgy ha nagyon sokba kerül (én 60.000-ért láttam a neten), akkor érdemesebb lézeres szőrtelenítést csináltatni. Bár annak nem tudom az árait.
2014. máj. 9. 18:03

Köszönöm a válaszaitokat :)

NomNom majd írd már le légy szíves mit mond majd a párod róla

9. NomNom (válaszként erre: 6. - J.Sys)
2014. máj. 8. 12:37
Igen, sajnos ezek csak akkor jók, ha erős a kontraszt a bőr-szőr között. :D Szerintem viszonylag nehéz megfelelően használni, ezért sokaknak nincs türelme kivárni az eredményt. Nekem bikinire kéne nagyon, mert a borotválástól már csúnya, a gyantáztatásról meg pár alkalom után leszoktam. Nagyon fájt.
2014. máj. 8. 12:08
jav: osztozhattok. nem soztozhattok :D
2014. máj. 8. 12:07
na, de ha az ember beruház egy drágább, viszont sok villantást ígérő gépre (van a philipsnek olyan is, ami 140 ezret tud), akkor akár 5en is soztozhattok rajta, úgy már nem is olyan drága. állítólg jól lehet tisztítani. arcra sokat nem lehet használni, ha szeretnéd, érdemes annak is utána nézned.
2014. máj. 8. 12:06
Engem is érdekel, bár én a Phillips Lumeáját néztem. Az fontos, hogy nézd meg, hány villantást tud. Azt mondják emberenként, ha mindenhol használod (bikini, lábak, karok, estleg has vagy arc) akkor kb 15 ezer villantás kell, de bben szerintem nincsenek benne, hogy mondjuk ha már tök jó az eredményed, párhavonta biztos elő kell majd venni villogtatni itt-ott, mert végleges nincs, csak tartós. A lámpák meg elég drágák.Amit én néztem ki 300 euroba kerül a gép, de 100 ezer villantást tud. Amerikai, német fórumokon jókat olvasok, sokan dícsérik ezt. Persze valaki szidja is, de mindig vannak olyan emberek, akiknek semmi nem tetszik. És mindent leszólnak. De világos szőrnél nem hatásos. illetve nagyon sötét bőrnél sem.
2014. máj. 8. 11:40
én is nézegettem... érdekel a topik :)
2014. máj. 8. 10:53
Bár ha úgy működik, mint a lézeres szőrtelenítés, akkor az biztos, hogy csak világos bőr és sötét szőr esetén működik! Gyengíti a szőrszálakat és idővel egyre ritkábban kell szőrteleníteni és a szőrszálak is halványabbak lesznek. Kis türelem kell hozzá, az tuti. Nekem pont jó lenne mert Hófehérke vagyok, de a szőrzetem elég erőteljes. :S
2014. máj. 8. 10:51
Hű arra én is kíváncsi lennék. Rákerestem, még nem hallottam róla. Majd megkérdezem a páromat, ő ért az ilyesmihez ami lézerrel v fénnyel működik. Egyből tudni fogja, h pénzkidobás-e. :)
2014. máj. 8. 10:27

Csak érdeklődni szeretnék, hogy valaki használja e, mik a tapasztalatok? Megéri megvenni?

Előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. máj. 8. 10:26
Remington tartós szőrtelenítő készülék, használja valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook