Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mik a tapasztalatok a mennyezetre szerelt ventilátorról? fórum

Mik a tapasztalatok a mennyezetre szerelt ventilátorról? (tudásbázis kérdés)

11. marlenka70 (válaszként erre: 10. - D41005143d)
2015. ápr. 12. 19:48
igen,de a nagy hőségben a legkisebb légmozgás is frissítő lehet
2015. ápr. 12. 02:27
a ventilator cask a meleg levegot keveri.
2012. júl. 6. 15:15

Nálunk is az van szobában és szeretem,mert jól keveri a levegőt.

Mennyit fogyaszt azt nem tudom,de sokat biztos nem!:)

2012. júl. 6. 11:23
Hiába mosakszik az ember egy nap akár 10x is, utánna újra izzad. Éjjel se lehet aludni, annyira meleg van. Szerintem nagyon jó a ventilátor, a mennyezeti is, az egyik szobában az van nálunk. Hogy mennyit fogyaszt? Jó kérdés. Ilyen melegben nem foglalkozunk vele. A pihenés a legfontosabb 8-10 óra munka után.
2012. júl. 6. 10:57
Szerintem ez a meleg sem egészséges. Meg persze maga a levegő sem, amit beszívunk. Ismerősömék nagyon dícsérik, mert kicsit keveri a levegőt. Kellemes náluk az idő így. Én is gondolkodom, hogy szerzek egyet.
2012. júl. 6. 09:09

Nem hiszem, hogy a ventilátor nagyon egészséges lenne. Én inkább tűröm a meleget:-)

Érdemesebb többször zuhanyozni, a lábakat hideg vízbe tenni.

5. kisj
2012. júl. 6. 09:01
fogalmam sincs mennyit fogyaszt, de ebben a hőségben nem ez érdekel elsősorban (egyébként mennyezeti lámpa és ventilátor is egyben)
2012. júl. 6. 08:58

a meleg.... nagyon meleg, a légkondi "nem egészséges" és azt hiszem drága is....


az asztali vagy álló ventilátor sokat fogyaszt

épp most figyelgetem napi 30-40 KW-ot

hát nem olcsó és nem is kielégitő


most azt hallottam, hogy a mennyezetre szerelhető ventilátor a TUTI


igaz-e a hir? biztos van közötettek akinek van, és megosztja tapasztalatait, hol vetted, milyen tipus, mennyit fogyaszt


elöre is köszönöm , további szép napot kivánok MAri

2012. júl. 6. 08:58
Szia. Mi érdekelne vele kapcsolatban. Nekünk van, jó régi...és nagyon zsír!
2. kisj
2012. júl. 6. 08:58

nálunk jól bevált

kibírható így a hőség

2012. júl. 6. 08:55
Mennyezetre szerelt ventilátor - tapasztalatai érdekelnek, ha van neked vagy ismerősődnek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook