Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Lipotrex kúrával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Lipotrex kúrával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
84. szklarissz (válaszként erre: 82. - Afonyalanyka)
2007. márc. 25. 17:12

Áfonyalányka!

Csak annyit csinálsz, amit az útmutató írt, vagyis napi kettő + sok folyadék, vagy kiegészíted valamivel (diéta, torna, etc.).

Mert én végigszedtem egy dobozzal, és nem fogytam tőle semmit.


De most tényleg!


Ha van valaki, aki tutira biztos benne, hogy ettől fogyott, az adjon már erőt! Ugyanis lecsúsztam a 30 napos visszaküldési határidőt, RGo csak beszedem már, ha egyszer anyukám megvette nekem!

83. Icus (válaszként erre: 81. - 575e11e2d1)
2007. márc. 23. 18:59
Bocsi! Félre értettelek. Olvastam, az adatlapodat, és két cikkedet is, úgyhogy tudom, te igazán otthon vagy ebben a témában. Bár azzal nem értek veled egyett, hogy kevés gyümölcsöt együnk, inkább vitamin készítményeket együnk helyette. Én mondjuk gyümölcspárti vagyok.
2007. márc. 23. 13:39
Ma van egy hónapja, hogy elkezdtem, az eredmény -4 kg. Tudom nem óriási haladás, de a sok sikertelen próbálkozás után, nekem már ez is nagy szó. Szépen lassan haladok a cél felé. :)
81. 575e11e2d1 (válaszként erre: 80. - Icus)
2007. márc. 23. 11:37

Ezzel tisztában vagyok :) Azért nem kevés nő étrendjével, edzéstervével, fejlődési folyamataival foglalkoztam már életem során.


Én arra válaszoltam, hogy: "remélem lesz eredmény"

Erre írtam amit írtam.

80. Icus (válaszként erre: 79. - 575e11e2d1)
2007. márc. 23. 04:58
Mert a legtöbb nőnek, mensi elött és az első napokban a mérleg többet mutat. Nekem, pl. 2-3 kg-val is.
2007. márc. 22. 22:02
Már miért lenne? Diétázol?
2007. márc. 22. 19:23
sziasztok! Új vagyok. Én is megrendeltem a lipotrexet. Eredményt még nem tudok.Egy hét után a kilóim száma nem csökkent.Ráadásul a 8. napon a mensim is megjött, úgy hogy egyenlőre a mérlegelés halasztva. Remélem lesz eredmény!
77. Icus (válaszként erre: 76. - Szklarissz)
2007. márc. 21. 14:00
Hát igen! Főleg, ha az ember élete párja, még nem is hajlamos a hízásra.
2007. márc. 21. 11:38
Mellesleg szedtem én Bio CLA-t is emelt adagban, attól se ment le egy deka se. Csak hát ismeritek a helyzetet, ha az ember főzőcskézik, a párját eteti meg háztartást vezet, közben a megélhetésért aggódik, hát igen nehéz a fogyira összpontosítani.
2007. márc. 21. 11:36

Köszi a tanácsot! Szerintem vissza fogom küldeni. Ha tényleg visszaküldik az árát, legalább költhetem másra. Mondjuk kondibérletre. :-)

Azon is elgondolkoztam, vajon tényleg az van-e ezekben a kapszulákban, amiről leírják a tartalmát, amit odaírnak. Vagy csak egy kis szárított széna?

2007. márc. 21. 08:26

Sziasztok!


Én 3 hete szedem, közben heti 3-4-szer Norbi duci tornázom, kevesebbet eszem (kenyér kizárva) és 1 kg ment le, de szerintem az is a tornától. Napi 2x1-et szedek. Lehet emelni az adagot? Eléggé elkeseredtem, hogy ennyi csak az eredmény. Szuperintenzív kúrát vettem. Nem tudom várható eredmény? Ez a 4. hetem.

2007. márc. 20. 11:17
Amúgy én is 3asával szedtem. De attól fogyok, h nem eszek már du-tól, és iszok egy fogyasztos fehérjeturmixot. Ezt egy dietetikus mondta nekem.
2007. márc. 20. 11:16

Szklarissz!


Küldd vissza. Semmit nem érsz el vele, csak ha változtatsz az életmódodon, azért meg nem kell fizetni.

71. Icus (válaszként erre: 70. - Szklarissz)
2007. márc. 20. 10:50

Előszőr is rugd ki a pasidat! Utána, döntsd el, hogy tényleg fogyni akarsz-e, és ha igen válts élet módot és mozogj sokat. Ha ez sikerül, tuti a fogyás. Sajnos nekem ez még sosem sikerült, mármint az életmód váltás.

Ja, a maradékot meg küld vissza!!

2007. márc. 20. 09:19

Sziasztok. Új vagyok a fórumon.

Megvettem a szuperintenzív kúrát, és 1 doboz beszedése után - eleinte napi 2 szem, majd fölemeltem 3-ra, mert semmi hatása nem volt, legföljebb az étvágyam csökkent - most azon töprengek, folytassam-e, vagy visszaküldjem a másik két dobozzal.

Semmi mást nem írt, mint hogy több folyadékot kell inni. Kilóban nem látom hatását, és a pasim is csak frocliz, hogy a hátamon szaporodnak a hurkák.


Mit csináljak másképpen, hogy hasson a szer???

2007. márc. 19. 14:12

Akkor ajánld neki a kávézást :)

Körülbelül ugyanolyan hatása lehet.


[link]


itt találtam összetevőket.

68. Icus (válaszként erre: 67. - 575e11e2d1)
2007. márc. 19. 13:52

Hol találtad meg az összetételét?

A barátnőmnek nagyon bejött bármi is van benne, igaz nem sok súly feleslege volt. Azóta is tartja a súlyát. Azért ajánlotta nekem is. Én nem hiszek az ilyen "csodaszerekben". Legtöbször elolvasom, hogy mit irnak ezekől a szerekről, de még soha sem vettem. Én félek kiprobálni ezeket a dolgokat, ki tudja mi van bennük.

2007. márc. 19. 12:11

Megnéztem az összetételt:

ginseng (minimális serkentő, élénkítő hatás)

guarana ("természetes koffein", de gyengébb annál)

zsensen


Ezzel egy dekát sem lehet lefogyni... Aki mást mond, az hazudik...

66. Icus (válaszként erre: 63. - Juda)
2007. márc. 19. 08:36

Kedves Juda!

Barátnőm most adta oda a cikket erről a szerről. Abban egyértelműen , azaz szó szerint azt hirdetik, hogy: "7 hét alatt 31 kiló ruhaméret 52-esről 38-asra változott" " És most , egy évvel később még mindig nem híztam vissza"


"A Lipotrex Kúra által garantált eredmények:

has:14-17cm-es méretcsökkeneés

derék:12-18sm-es méret csökkenés

fenék:12-19csm-es méretcsökkenés

comb 7-15cm-es méretcsökkenés"


"normál kúra( 5kg fogyás) 4480.-Ft

intenzív kúra 6-10 kg fogyás 6.160.-Ft+ajándék

szuperintenzív kúra 11-15 kg fogyás 8.260.-Ft+ajándék

radikális kúra 16-20 kg 10.220.-Ft+ajándék"


Az idézőjelbe tett mondatokat az előttem lévő hírdetésből írtam ki. Gondolom te is ezt olvastad,és ebben bíztál, amikor megrendelted a készítményt!


Ha, neked ezek bejönnek, akkor szerinted nem károsodott volna az egészséged?

2007. márc. 15. 16:27
hy!akik kiprobálták már a lipotrexet,equiba,redox táplálékkiegészítőt,melyik a hatásos?várom válaszaitokat.
2007. márc. 12. 12:07

Hát én már több mint egy hónapja szedem a lipot. Nem hiszem h annak köszönhetően, de 5 kilot fogytam.

Én kondizom, du 3om után nem eszek csak gyümit, meg egy turmixot.

Az a helyzet, h szerintem a lipo első két nap lerúgott két kilot, és utána egállt az egész. Ezért étrendet módosítottam, és totál kiiktattam a cukrot, lisztet, kenyeret. Nem akarok kövér maradni de a lipotol sztem nem változott semmi, ha nem változtatok az életmódomon, még mindig 63kilós lennék.

Amúgy hallottatok a legújabb lipo csodáról? én csak kiröhögtem sztem közvicc. Azt írja az újság, h egy tapaszt ragassz a talpadra éjjel, és reggelre egy kilot zsírt kiszív a testedből.???

Egy kb. 7X3 centis tapasz????!!!

63. juda (válaszként erre: 61. - Viktoria28)
2007. márc. 12. 08:46

Viktória!


Vitatkozhatnánk ki az istennek a nagyobb ökre...!!!

Az aki 3 hét alatt lead 15 kg torna nélkül (ami persze hihetetlen), vagy aki 3 hónap alatt teszi ugyanezt tornával. úgyhogy kedves viktória te nagy ökör vagy a szervezeted tönkretételében! CSak így tovább!!

2007. márc. 10. 13:04
3 hét? 15 kg? grat!!! én ezzel a kb 4 kiloval is meg vagyok elégedve 15 nap alatt,pedig tényleg dolgozom is rajta. Látszik mindenkire máshogy hat.
2007. márc. 10. 11:24
Ancsika es juda meg jo hogy nem hallgattam ratok.en 3 hete szedem es 15 kg ment le.hazudoztok össze-vissza. nagyon nagy ökrei vagytok az istennek.es ancsika en nem kondizom ....
60. Suesue
2007. márc. 9. 15:12

Sziasztok.

Hát én egyenlőre nem tudom a hatását, mivel ma reggel érkezett meg, bevettem egyet, és bő 4-5 óra múlva teljesen meghajtott. Állítólag napi 2x kell szedni meglátom milyen eredményt érek majd el.

2007. márc. 4. 12:31
Halihó! Én egy hete kezdtem el szedni. Azért rendeltem meg, hogy még kitartóbb legyek. Mellette tornázok, napi 20 perc szobabicaj, és nem eszek fehér kenyeret,nem iszok cukros üdítőket. Nem szigorú diétát csinálok, ha a párom pizzát eszik, én is eszek egy szeletet, ha van itthon süti én is eszek belőle pár falatot, persze vigyázok a mértékre. Sok leves, főzelék, barna kenyér. 8 nap alatt 3 kiló ment le. (78ról, 75re, 176cm mellett). Persze, aki beleakar kötni mondhatja, diéta, torna mellett is lement volna, de nekem növeli az elszántságomat, hogy valami azért mégis segít:)
2007. márc. 3. 17:28
Sziasztok!Én mindenkitől szeretném megkérdezni,hogy mennyi súlytól szeretnétek megszabadulni,én sajnos örököltem a hízásra való hajlamot,ennél rosszabb nincs,165cm vagyok tegnap még 126.7kg voltam ma 125kg mértem.Tegnap kezdtem a lipotrexet szedni,remélem nekem nem kell visszaküldenem,és sikeres lesz, persze egy-két kajafélét már 2hónapja nem eszek(cukor,fehér kenyér,tészta stb.)Semmit se fogytam de legalább eddig eljutottam,kérlek írjatok mekkora súlytól szeretnétek megszabadulni,köszi.Rita74
57. dobos
2007. márc. 1. 21:40

Sziasztok.


Biztos,hogy tudnom kellene,hogy mi az a Lipotex kúra.Gondolom fogyókúra lehet ez is,valaki fejtse már ki bővebben nekem.Meg köszönném.

56. Ancsika000 (válaszként erre: 53. - Juda)
2007. febr. 27. 15:00

Szia Juda!

Természetesen én is írok, ha tudok valamit!

55. Ancsika000 (válaszként erre: 52. - Nikolett21)
2007. febr. 27. 14:56
Az a helyzet, hogy én is kondizom hétköznap legalább egy órát. Amit lefogytam, kb 2 kg,csak ennek köszönhetem. És szerintem te is csak a mozgásnak!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook