Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítsetek fogyókúrával kapcsolatban fórum

Segítsetek fogyókúrával kapcsolatban (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 29. 14:02

szia!

néztem a képeidet,de azokon egyáltalán nem látni,h 75kg vagy! :))) bár,szerintem magas is lehetsz,tuti 170cm fölött,ugye? :)


szerintem ennyi idősen ne fogyókúrázz,inkább figyelj a minőségi ételek fogyasztására(barna rizs,hal,cs.mell,pulykamell,friss zöldségek,gyümölcsök,alacsony zsírtartalmú túró,sajt,kefír...semmi cukor,fehérlisztes dolog,tészta,nagyon sós ételek) és 17 óra után is egyél,hisz a szervezet 6 órán túl nem "éhezhet"


az jó,h sokat mozogsz,de alapjáraton ha genetikailag nem vagy vékony testalkatú,akkor nem elég a fogyáshoz!!! (az nagy tévhit,h aki mozog,bármit meghet!persze,akinek olyanok a génjei az bármit,de akinek nem az akkor sem ehet meg bármit,ha napi szinten keményen edz,mert akkor max nem zsír,hanem izom formájában,de beépül minden,s a "térfogatunk" ugyanúgy nagyobb lesz,mint amilyet szeretnénk!:)))

2008. nov. 4. 08:01

Szia Teva007!

Én tapasztalatból mondom hogy próbáld ki a 90 napos fogyit.Működik!2 hét alatt kb.5kg fogytam.

11. f5c6739a81 (válaszként erre: 10. - Teva007)
2008. nov. 3. 21:38
Narancsot nyugodtan egyél, este talán kevesebbet, de sztem akkor is nyugodtan, mert egészséges. Biztos, hogy nem a gyümölcsöt kell elhagyni, hanem inkább a kenyeret (fehéret), finomított cukrot, tésztaféléket. Norbi alapelvei tényleg jók, de az is elsősorban azt mondja, hogy teljes kiőrlésű dolgokat kell enni, húst leginkább zöldséggel, semmi finomított liszt meg cukor. Én a helyedben (tudom miről beszélek, 15 évesen 75 kg-ról 55-re fogytam és most is diétásan étkezem) a szendvicset puffasztott rizsből és sonkából, sovány sajtból, túróból csinálnám, este sovány tejterméket ennék, kicsi gyümölcsöt, zöldséget ebédre húst, zöldséggel, de sztem bármit egyél csak keveset. Remélem segítettem :-)
2008. nov. 3. 20:04
a narancs hízlal? mármint azt ehetek bármikor bármennyit?
2008. nov. 3. 19:59

Javaslom, hogy nézd meg Norbi módszerét. Azzal nem kell éhezned, csak azt kell megtanulnod, hogy mit ehetsz délig, mit du. 3-ig és mit ehetsz egész nap!

Egy-két hét alatt belejössz, és 3 hónap alatt kínlódás, éhezés nélkül megszabadulsz a kilóidtól. Még vacsira is ehetsz jó kajákat, csak nézd meg a kódját.

2008. nov. 3. 19:55
van bőven főleg a combomon na meg az úszógumi.......
2008. nov. 3. 19:54
Van egyáltalán felesleges zsírpárnád? Kétlem... ennyi mozgással csak izom lehet az a súly.
2008. nov. 3. 19:46
a sok mozgással nincsa baj hisz focizom heti 2 edzés heti 3 tesoóra plusz 1-2 óra futás 5 után ne eszem mégse akar lemenni semmi nemértem..........
2008. nov. 3. 19:44
Mivel csak 10 kilót akarsz leadni, nagyon erős fogyókúrába talán nem kell belefognod. Én a sok mozgást és a szénhidrát-szegény (főleg délután, este) étrendet próbálnék a helyedben. Illetve már próbáltam is... bevált.
2008. nov. 3. 19:36
Hát nem is tudom nem nagyon ismerek ilyeneket:S Tudtok segíteni?
2008. nov. 3. 19:29
Egyetértek. És el kéne döntened, hogy milyen fogyókúra alapján kívánsz lefogyni, mert amit az egyiknél szabad, a másiknál nem biztos. Van elképzelésed?
2008. nov. 3. 19:26
Nem a reggelit kell megvonni magadtól, ha nem a vacsorát.
2008. nov. 3. 19:17
16 éves vagyok és vagy 75kg szal lekéne adni vagy 10 kilót! De nem tudom mégis mien kajákat egyek főleg délelőtt mert a suliba üres hassal netudok figyelni! Miket egyek? Léci adjatok tippeket! Bármi ami fogyókúrával kapcsoltaos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook