Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Moldea kúrával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Moldea kúrával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


9. katika30 (válaszként erre: 6. - Bbrn@freemail.hu)
2008. jan. 16. 12:43
Kedves Nora!Ne vedd meg a MOLDEAT,mert semmit sem er,nem fogsz fogyni egy gramot sem!Ez csak penzcsalas es sajnos en is bedoltem nekik es 25000ft-om banja,pedig sokat kelett ra sporoljak!Sajnos igy jartam!
2008. jan. 16. 12:39
Sziasztok!NE VEGYETEK MEG!Nem er semmit,csak penzcsalas.Sajnos en megvettem es egy gramot sem fogytam!Tul sok az ara csak egy ujabb probalkozashoz!Ez kesz atveres!Ha kell egy jo tanacs NE VEGYE MEG SENKI!!!!!!!!!!
2007. okt. 3. 10:30
NEDŐLJETEK BE EZEKNEK A CSODASZEREKNEK!EZ EGY GYŐRI CÉG KÜLFÖLDI TULAJOKKAL AKIKET A GAZDASÁGI VERSENYHIVATAL MÁR MEGBIRSÁGOLT DE EZ NEM ÉRDEKLI ŐKET MERT ÚJAB NÉV ALATT CSALNAK TOVÁBB!A LEGDURVÁBB AZ A CSODATALPBETÉT VOLT SZÁMOMRA AMITŐL REGGELRE EGY KILÓ ZSIR TÁVOZIK A BETÉTBE.ILYEN NINCS!AKIK AZ ÚJSÁGOK HÁTULJÁN HIRDETNEK/KISKEGYED BEST STORY STB/MIND CSALÓK!OLYANOK AKIKNEK EGY ELÉRHETŐ CIMÜK SINCS.SZÓVAL NE DŐLJETEK BE NEKIK MERT CSAK TI FIZETTEK RÁ!HA RÁMENTEK A GAZDASÁGI VERSENYHIVATAL PORTÁLJÁRA ELOLVASHATJÁTOK AZ ITÉLETETAMIT MÁR HOZTAK ELLENÜK DE MAX 5MILLIO FTRA BIRSÁGOLHATNAK AMIT RÖHÖGVE KIFIZETNEK ÉS CSINÁLJÁK TOVÁBB.NA ENNYI MERT FELHÚZOM MEGINT MAGAM A RAJTUK
6. bbrn@freemail.hu (válaszként erre: 5. - Dezső krisztina)
2007. okt. 1. 17:42
Szia Nóra vagyok. Most akartam megrendelni a fogyókúrás csomagot, de gondoltam előbb megnézem neten, és így találtam meg az üzeneted. Azóta sikerült már elérni őket telefonon? Vissza adták már a pénzed? Tényleg ennyire rossz a termék? bbrn@freemail.hu-ra válaszolj légyszi. Nagyon kíváncsi vagyok
2007. márc. 28. 11:25

Ne rendelje senki a Moldea-t, mert én megvettem, posta és csomi költséggel együtt 25680 ft-ért és azóta nem lehet elérni Őket, hogy visszaadjam nekik, mert semmit, azaz semmmmmmmmmit nem ér. Akkora átvesés, hogy ilyennel még nem is taliztam.

Szóval mégegyszer: ne rendeljétek meg, mert abból a pénzől már egy jó kis bulit is össze lehet ütni! Esetleg van már aki ugyanígy csapdába esett és átverés áldozata lett?

2007. márc. 6. 13:54
Moldea: Hát nem biztos hogy használ, és rengeteg pénzért osztogatják. A "nagyon akciós" két és fél havi adag kerül 24000Ft-ba. Nem írtam el: huszonnégy. Ennyit nekem nem ér meg egy próba.
2007. márc. 6. 08:52

A neten rákerestem erre és a Redox-ra is, mivel nagyon hasonlónak találtam a reklámját, de (drágább és) nem találtam semmilyen forrásanyagot, míg a redox és a redoxációs folyamatok az orvosok között is külön előadás tárgyát képezik, így gondolom ennek tényleg van valós alapja.

"Oxidációs (redox) folyamat a szőlőcukor átalakítása az élő szervezetekben, melynek során az élőlények az élet fenntartásához szükséges energiát nyerik."

Gondolom ez összefüggésben lehet azzal, hogy a kötött zsírjainkat használjuk fel. (persze én nem ástam bele magam annyira, hogy teljesen biztos legyek benne, hogy ez nem humbug)

Egy próbát megér.

A gyógynövények maik a Moldeában vannak biztos nem károsak, csak ki tudja, hogy használnak-e.

2007. márc. 5. 16:20

Fontos kérdésem lenne:

Csinálnám a 9o napos diétát, de cukorbetegségre gyógyszert szedek. Belevághatok-e így ebbe a fogyókúrába - tudja valaki?

Köszönöm

LIlka

2007. febr. 26. 12:52
A Moldea kúráról szeretnék infót kérni tőletek? Használta már valaki sikerrel? Állítólag 5 gyógynövnény kombinációjával fogyaszt......?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook