Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Lipotrex kúrával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Lipotrex kúrával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
114. Me1inda
2007. okt. 19. 16:30
Ma kiderült, miért hatott rám ennyire drasztikusan az intenzív kúra. Hajnalban ki kellet hívni az orvost, allergiás lehetek a szer egy összetevőjére. Borzalmas fájdalmaim voltak, rettenetes hasmenéssel. A gyomrom teljesen kikészült. Most sok folyadék és háztartási keksz a menü pár napig. Kis híján kiszáradtam. SOHA de SOHA többé nem szedek be semmit, akárki akármit ígér. Hát ennyi. Remélem mindenki tanul az esetemből. A bontatlan doboz pedig elindult vissza a feladóhoz... pápá!
113. Me1inda
2007. okt. 18. 10:17

Elég eltérőek a vélemények és tapasztalatok ahogy látom...

Én próba szerencse alapon vágtam bele egy intenzív kúrába, igazából nem vártam tőle sokat, csak hátha... A jó öreg szobabicikli mellett (aminek -17 kg-t köszönhetek 3 hónap alatt, csíkok éa egyéb nyavalyák nélkül)gondoltam veszíteni max 1700 Ft-ot fogok, de sebaj, annyival kevesebb jut nasira :)

Namost 1 hete szedem az előírt mennyiséget és nem azért, de nálam bevált! Igaz nem ritkán olvasok újságot a retyóban :) de 3 kiló minuszba vagyok úgy hogy nem bicajoztam és ettem is rendesen.

Az teljesen igaz, hogy nem minden szer -lehet akár orvosság is- hat egyformán minden emberre. Én nem kávézom és nem is cigizek és semmi hasonló, lehet ezért van ilyen hatással a guarana és a ginseng a szervezetemre. Mindegy. Várom a további eredményt. Addig is szerintem van benne valami... :)Nem kell olyan gyorsan feladni, lásd az elvetett magocskát, az sem nő ki azonnal :)

2007. szept. 23. 17:41

Ma láttam az újságban ennek a hirdetését.

Már ránézésre látható, hogy a képek mahináltak, a vékony nő arca rá van montírozva a dagi nőére. Ha ennyire jó ez a cucc, akkor miért is nem találtak egy IGAZI sikeres fogyizót?


Ha mindenkinek visszafizetik a 2. csomag árát és sokan lecsúsznak a visszaküldéssel, még akkor is megéri nekik és telik nekik egész oldalas hirdetésekre a színes hetilapokban. Elgondolgodtató...

111. piroska25 (válaszként erre: 90. - Juda)
2007. júl. 17. 17:33
vagy nem.én már kb.3 hónapja várok arra hogy vissza küldjék a pénzemet.
2007. júl. 12. 11:40
Hát én megrendeltem a legerősebb kúrát. Végre befejezem lassan, de a90 napos diétán kívűl másnalk az eredményét nem látom
109. Bilda (válaszként erre: 108. - Bilda)
2007. júl. 7. 12:14

És ezt lehet, hogy érdemes elolvasni a rendelés előtt:

[link]

108. Bilda (válaszként erre: 107. - Pipo)
2007. júl. 7. 11:54
Sziasztok, én az intenzívet vettem meg, az első doboz után sem ment le egyetlen kiló vagy centi sem. Ezután - mivel már nem tudtam visszaküldeni - szedtem naponta 3x, és kicsit visszavettem a kajából. Eredmény: ugyanaz. Sztem egy nagy átverés. Vagy lehet, hogy csak azoknak segít, akiknek lényeges túlsúlyuk van, de náluk sztem amúgy is könnyebben beindul a fogyás, mint nálam, úgy 5-6 kiló plusszal. Úgyhogy ha eddig a 4 hét alatt nem ment le semmi, a napi 3-tól se fog...
107. pipo (válaszként erre: 106. - Pipo)
2007. jún. 18. 13:49
4 hete szedem a lipotrexet. A szuperintenzív kúrát választottam. Eddig 1 kg sem ment le rólam, pedig még az étkezéseim mennyiségét is lecsökkentettem. Visszaküldeni már nem tudom, mível kifutottam az időből. Már napi 3-at szedek, talán így hatásosabb lesz. Majd jelentkezem 4 hét múlva, és beszámolok az eredményekről.
106. pipo
2007. máj. 23. 22:30
[link] Az egyik összetevőről
2007. máj. 17. 12:58

Ha van valami tapasztalatotok a lipotrexel kapcsolatban akkor légyszí írjátok meg nekem.

Én nagyon bízom benne hogy sikerül leadnom a felesleges kilókat!

104. Csillag18 (válaszként erre: 90. - Juda)
2007. máj. 17. 12:46

Szia Csilla vagyok!

Megszeretném kérdezni hogy hogyan küldted vissza a lipotrexet?Igaz én még csak 4 napja szedem de ha esetleg nem használna akkor én is visszaküldeném.Előre is köszi!

2007. máj. 10. 16:02

Sziasztok.

Én 2 napja kezdtem el szedni. 85.5kg vagyok a 172 cm-hez. Terveim 70-75kg. Remélem ez a szer bejön:). Azért jó olyat olvasni, hogy van olyan akinek sikerült ettől lefogynia. Hát majd meglátom. Minden reggel megmérem magam. Tegnap elött 1 kg-mal több voltam:) Hátha...:)

2007. máj. 8. 19:39
Már csak egy hét van hátra az utolsó kapszuláig, de nekem bejött, 8 kiló ment le bár nem túl gyorsan, februárban kezdtem. most már nem figyelek annyira mit eszek, így vizsgaidőszakhoz közeledve, de nem is jöttek vissza kilók (lekopogom):)
101. alias
2007. máj. 7. 16:13

ÜDV Mindenkinek !!

Úgy gondoltam tudományos alapokra fektetem a fogyókúrámat, (mert az általánosításokkal szemben a férfiak hiúbak a NŐK-nél, viszont ezt jobban tudják palástolni ;-)), no igen, szóval ezért keveredtem erre felé, a hagyományos: nem eszek akkor fogyók című , nem éppen egészségeset próbáltam (10 kg), de a fele már megint vissza jött (igen pont oda, „pocira”;-)).

Belefutottam eme topikba és gondoltam regelem magam (annak ellenére, hogy már leszoktam a fórumokról), hátha vagy kitudja alapom kaphatók némi felvilágosítást (hogyan és mikéntről).

Viszont, kicsit meglepődtem az itt található „csodaszerektől” , ugyanis ha már net akkor tudakozódjak a hatóanyagok felől is, nos , ha eme hatóanyagokat (tartalmazó növényeket-kivonatokat) külön is belehet szerezni (be), akkor abból teát kell-kellene e készíteni vagy …….


Ja, mielőtt bárki is elküldené kedves édesanyámat üdülni, valami jó meleg helyre, az előtte szóljon, átküldhessem számára a bankszámlaszámát ………… ;-))


ÜDV

2007. máj. 3. 14:44
Nekem nem használ/t :( és a határidőből is kicsúsztam. Talán a csípőmből ment le egy picike, de kilóra semmit sem változtam.. még van 1 dobozzal.. azt még beveszem, ha már megvan.
99. vagi81 (válaszként erre: 61. - Viktoria28)
2007. ápr. 23. 09:35

Szia Ági vagyok!

Én 6.napja szedem a kapszulát.Eddig 3kg-t fogytam le.Mellette haspadozom.Megszeretném kérdezni,hogy te a reggeli és a vacsora előtt mennyi idővel veszed be a kapszulát?Változtattál valamit az étkezéseden?Válaszodat előre is köszönöm

98. ukibaby (válaszként erre: 17. - Nikolett21)
2007. ápr. 13. 20:18
szia nekem is ez a véleményem,én fogyok töle EZ TUTI JÓÓÓÓÓÓÓ
97. ukibaby (válaszként erre: 25. - Nikolett21)
2007. ápr. 13. 20:17
szia végre valaki aki biztat is,én szedem,s eddig 4 kg ment le,szerintem ez jó,csak bizni kell benne szia
96. ukibaby (válaszként erre: 66. - Icus)
2007. ápr. 13. 20:13
szia akkor most ez egyenlö a 0 val??
2007. ápr. 12. 15:58

[link]


sziasztok lanyok, a fenti cimen keves kis infot talaltok a lipotrex-röl. en is szedem a 90db-os dobozt kb. 6 napja, az etvagyam csökkent, remelem a suloyomon is meglatszik ez nemsokara. ugy tünik, mintha az edesseget sem kivannam annyira, illetve hamarabb eltelek az etellel.

üdv, markrancos

94. Icus (válaszként erre: 93. - 279430c980)
2007. ápr. 9. 19:13
Attól, hogy küldözgették az emaileket, más lett a gondolkodása?
2007. ápr. 4. 08:14
Az agyban fogyásról hallottam és az ismerősöm lefogyott tőle 10 kg. Tényleg jó csak meg kell tanuli átprogramozni az agyadat
92. Icus (válaszként erre: 90. - Juda)
2007. ápr. 1. 08:52

Ez jó hír. Inkább te, fogyjál, mint a pénztárcád! Remélem, kapszula nélkül is sikerül. Én is gondolkodtam, rajta, hogy veszek, de annyira pozitívan hírdetteék, hogy az már gyanus volt. Bár a barátnőmnek bevált. Mint ahogy Gergőke írta sok dolog nincs benne, amitől fogyni lehet, lehet, hogy az én barátnőmnek elég volt a tudat, hogy ettől fogyni lehet!

Mosttanában, nemgyőznek bombázni, E-maile-kkel, hogy internetes fogyókúrát 3000ft/hó vegyek igénybe. Valami olyasmi a címe: előszőr, az agyban kezd el fogyni. Hallottatok már róla?

2007. márc. 31. 21:17
Köszi!
90. juda
2007. márc. 30. 09:52

Szia Ancsika!


Ma kaptam meg a bankszámla kimutatásomat, és hihetetlen de tényleg visszautalták a pénzt több mint 1 hónap után. Én akkor a szuperintenzív kúrát rendeltem meg úgyhogy 8.260.-ft jött vissza. Biztos te is megkapod rövidesen.

2007. márc. 29. 11:26
Nekem se a lipotol vannak eredményeim. Szedem, , mert ugy voltunk vele anyukámmal, h beszedjük. Anyukám 7 kilot fogyott február óta (mondjuk ő aztán nem nagyon diétázik), de pl. az én szervezetemre semmilyen módon nem hatott. Én egy elég kemény diétát csinálok, amit egy dietetikus talált ki nekem. De az tény, h napi 40deka, 50deka lemegy. És ez nekem untig elég.
88. Dundikácska (válaszként erre: 84. - Szklarissz)
2007. márc. 29. 08:01

Szia!


Sajna én is lecsúsztam a visszaküldési határidőről, eredmény egyenlő a nullával, pedig tornázom is. Lehet, hogy bennem van a hiba. A párom 2 hét után abbahagyta, mert még éhesebb volt tőle.

Szerintem szedjük tovább, ha már meg van a gyógyszer. Eléggé elkeseredtem, mert bíztam benne. Írjál az eredményről.

2007. márc. 27. 19:46

Juda!

Visszakaptad már a pénzt?

86. Ancsika000 (válaszként erre: 61. - Viktoria28)
2007. márc. 27. 19:46
Csak csatlakozni tudok Judához! Az rohadtul nem normális, hogy három hét alatt -15kg! Egyébként meg alapvetően minden gyógyhatású készítmény szervezetfüggő! Csak nem biztos, hogy azok az ökrök, akik többen vannak! Ez túl szép, hogy igaz legyen! Vagy, lehetséges, hogy elromlott a mérleged????
85. afonyalanyka (válaszként erre: 84. - Szklarissz)
2007. márc. 26. 09:35

Szió! Amióta világ a világ én fogyókúrázok, mindent kipróbálok. 14 évesen 170 centivel 90 kilo voltam. Később éhezéssel, tonával lefogytam 67 kilora, de akkkor már 176 centi voltam. Nekem az egyetem miatt jött fel plussz 11 kilo. Amiben biztosan segített a Lipotrex az az, hogy a mellem egyáltalán nem fogyott le. Nekem ez volt a kulcsszó, amiért megrendeltem. Tornázni tornázok( + szobabicaj), de nem megerőltető gyakorlatokat! Sőt időm sincs minden áldott nap csinálni, mert az egyetemen rengeteg órám van és sokszor éjszaka érek haza, amikor semmi kedvem hozzákezdeni. A péksüteményekről lemondtam, fehér kenyér helyett barna. Édesség helyett recept: lereszelt sárgarépa, alma. Rá kis citromlé, méz, darált dió, narancs összevágva. És erre egy kis kefír amikor kész van. :) Nem mondom, hogy gusztusosan néz ki, de isteni!!!

Szerintem légy erős! Én is láttam milyen vélemények vannak róla, de ennek ellenére hittem benne. Én nem csak fogyni akartam, hanem életmódot váltani is. Sok stressz ellen jó a mozgás:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook