Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Lipotrex kúrával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Lipotrex kúrával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. febr. 27. 09:20

Sziasztok.

Én egy hónapja szedem és már 2-3 kg lement rólam. Egyébként ezt nem igazán lehet kg-ban mérni, ugyanis inkább a cm-ek olvadnak. Gondoljatok bele mekkora 1 kg vas és mekkora 1 kg vatta.

Így van ez a zsirréteggel is. Nem nagy a súlya viszont a térfogata igen.

Nekem pozitív véleményem van a tablettáról és igazolom, hogy eltünt a hasam

53. juda (válaszként erre: 50. - Ancsika000)
2007. febr. 26. 09:30

Szia Ancsika!


Több mint 1 hét után visszakaptam a tértivevényes papírt, azaz átvették a visszaküldött terméket. Ebből gondolom, hogy a pénzemet is megküldik. Remélem... Jó lenne ha értesítenénk egymást a fejleményekről. :-)

2007. febr. 24. 11:18
Ancsika. Ha gyanakodtál minek szedted be? Amugy meg nem tudom, sztem nem kell a gyógynövény és természtes alapanyagú cuccokon ezt feltüntetni. Nem tudom észre vetted e, de pl. sem a csokin, sem a kenyéren, sem a tejen stb. nincs ilyen szám, pedig azok hányszor és hányszor romlottak, rossz minőségűek. Ancsika ajánlom neked, hogy próbálj életmódváltoztatással fogyni. Mivel még sehol se találtak fel olyan szert, amit beszedsz ülsz a széken és leolvad a zsír...
2007. febr. 23. 21:10
Nem tudom, hogy észrevettétek-e, de sem az ÁNTSZ, sem az OÉTI engedélyszáma nincs feltüntetve a dobozon. Én már akkor gyanakodtam, hogy valami nincs rendben!
2007. febr. 23. 21:08
Nekem sem használt és én is visszaküldtem! Remélem visszakapom a pénzem!!!!!!
2007. febr. 23. 06:36
Veletlenul talaltam erre a beszelgetesre,mi a Liporexia kura?gyogyszer v.tea?van nekem egy konnyu receptem fogyokurara es 16 nap alatt 6 kg-ot lehet fogyni.
2007. febr. 21. 22:17

Én 3om kilót fogytam, 15 napja szedem, de mellette minden héten csinálok egy léböjt napot, és minden másnap mozgok, nincs időm minden nap.

Inni óriási mennyiségeket tudok, 3.5 4 liter egy nap. A délutáni időszakban ebéd után, már csak folyadékot (vizet) iszok, és a vacsit egy fogyasztó porbol kevert shake-kel váltom ki. És tényleg keveset eszem. Már kezd az agyamra menni sztem. Mert lassan minden falatot bűnnek értékelek. Mind1. Tudom h ha elérem a célom utána ez megszűnik.

47. bg2001
2007. febr. 21. 11:52
azt is hozzá kell tenni hogy majdem két hónapja nem cigizek. Kicsit megváltozott az életritmusom.
46. bg2001
2007. febr. 21. 11:51

én érzem a hatását. könnyebben jönnek rám a ruhák így majdnem egy hónap után. (24-én lesz egy hónap)

én nem igazán sportolok mellette, és nem is eszem kevesebbet.

45. juda
2007. febr. 21. 08:33

Sziasztok!


A múlt héten írtam a lipotrex kúrával kapcsolatban, hogy nem tapasztaltam változást 2 hét után. Mivel 1 hónapos pénzvisszafizetési garancia van rá visszaküldtem. (ajánlottan, tértivesen) Na már most 1 hét eltelt és nem jött vissza az elismervény, hogy a cég postafiókjában átvette volna valaki is a küldeményemet. Na ezeket azért írtam, hogy ha valaki még most akarja megvenni ezt a csodálatos lipotrex fogyasztószert az NE TEGYE!

2007. febr. 21. 02:52
abbol sokat lehet enni.
2007. febr. 21. 02:52
egyébként az ananász zsirtéget.(az igazi)
2007. febr. 21. 02:49
hát 1 liternél többet nemtok egyszerüen nemmegy
2007. febr. 21. 02:48
egyébként aszthitem bg2001.hogy pici hajszálerekre gondoltál mert nekem meg olyan jött ki a lábamon amikor sokat hiztam utána.
40. bg2001
2007. febr. 20. 12:40
ti mennyi folyadékot isztok?
39. bg2001
2007. febr. 20. 12:36
köszi a segítséget.
2007. febr. 20. 11:37
Nem igazán tudom mik lehetnek, de egyik barátnőm olyan volt, hogy túl gyorsan fogyott és olyan típus volt akinek ilyen csikok jelentek meg a bőrén. És sajnos ott is maradtak, csak ezüst színüre halványodtak. Sztem ha ilyen tipus a bőrőd próbáld meg hogy kenegeted feszesítő testápolóval, hogy legalább több ne nagyon jöjjön elő.
37. bg2001
2007. febr. 19. 06:43
Miért vannak apró piros csíkok a lábamon? Lehet hogy attól hogy megy le valamennyi? Mert én nem kilóban mérem azt amit fogyok? Ti tudjátok mi lehet?
2007. febr. 16. 17:19
az elsö héten semmi változást neméreztem a 2. héten csökent az étvágyam.én ugy csinálom hogy ötig eszem nemtul hizlalot és keveset.és este csak egy fitness salit vagy 1 joghurtot piritosal.vagy gyümölcsöt.
2007. febr. 16. 17:16
ja egyébkét egy ujságba láttam szerintem valamenyit csak segit ,kitudja lehet 1 honapmulva indul be ez a folyamat szerintem még senki nem szedi egy honapja.
2007. febr. 16. 17:10
sziasztok kati vagyok 2hete szedem a kapszulát 2kilot fogytam de szerintem lehet hogy attol hogy nemeszem anyit 69kg voltam most 67kg.egyébként ha betartjuk hogy 5ora után nemeszünk csaK valami lájtosat mindenféleképen fogyni fogunk csak az is idö még a szervezet áttál.én északa dolgozom ugyhogy nappal alszom igy kicsit nehéz.
2007. febr. 15. 14:54
Én úgy emlékszem, enek a fórumnak az elején leírta vki h mi van benne. Mellékhatást még nem vettem észre, viszont megint fogytam egy kilót!
2007. febr. 14. 14:44

Hello mindenkinek!

Én is szeretném kipróbálni ezt a kúrát, azt látom, hogy mindenkinek más-más a véleménye róla, de engem az érdekelne, hogy milyen összetevőkből áll ez a szer? Mik a mellékhatásai? És ki kérdezte meg az orvosát, hogy ez a szer valóban jó vagy nem káros? Engedélyeztetve van ez egyáltalán?

2007. febr. 14. 12:25
Nem adom fel. Torna torna torna, én már akkor se akarom azt látni, hogy a gatyáimról lapattog a gomb, és amikor felhúzok egy felsőt az az undorító hurka ott vigyorog alatta. Azt se akarom még egyszer megérezni, milyen az, hogy a boltba azt mondják a kismamáé az elsőbbség, mikor nem is vagyok az. Szóval lipoval vagy anélkül de elég elhatározással LE AKAROK FOGYNI, ÉS LE IS FOGOK!!!
30. juda (válaszként erre: 28. - Nikolett21)
2007. febr. 14. 09:55
Remélem neked sikerül, és tényleg benne leszel abban a 80%-ban. Félek, hogy átverés az egész de ti tudjátok. Sok sikert! Én maradok a rendszeres testmozgásnál!
29. amaryssa (válaszként erre: 28. - Nikolett21)
2007. febr. 14. 07:30
Sajnos az hogy visszahizod a kilókat az nem csak a lipotrexre igaz, én is szedem mostmár 2 hete, nem tudom mitől de fenn van a savam állandóan, igaz mostmár kevesebbet eszem (nem kivánom annyira a kaját) és édességet is mellőzöm. Sajnos a torna még nem megy,(beteg a tornapartnerem - kifogás)
2007. febr. 13. 23:39

Juda!

Ez sajnos nem jó hír. Én remélem benne leszek a 80%ban, ami annyira azért nem rossz arány.

De az tény és leszögezhető, ha nem változtatok az életmódomon, akkor ettől a cucctól egy grammot se fogyok. És összegezve... akkor már minek is kell a bogyó??? Mozgok nagyon keményen, és próbálok változtatni, de azt most tudom, örök életemre képtelen lennék kenyér nélkül élni, úgyhogy azt a módszert kell megtalálnom, amivel ezen életmód mellett is tudok fogyni, mert különben fogyokúra után visszahízom elvesztett kilóimat.

27. juda
2007. febr. 13. 20:40
Na elmondanám, hogy megrendeltem a lipotrexet 3 hete. (szuperintenzív kúrát). Nagy reményekkel. Hatása egyenlő a nullával. Nem fogytam semmit, pedig tornázom is mellette. Étvágyam sem csökkent, vagyis ugyanott vagyok. Holnap fogom visszaküldeni a 2 meg nem bontott dobozt. (mert garanciát vállaltak rá). Felhívtam az ügyfélszolgálatot és ott nagyon kedvesen annyit tudtak mondani, hogy az esetek 20%-ban nem válik be. Ezt jó ha tudjátok.
26. vasi20 (válaszként erre: 16. - KRÉTA)
2007. febr. 13. 12:09

Kedves Kréta!

ha azt betartod amit írtál akkor nem is kell a tabletta.Nem gondolod?

Abban viszont igazad van ,hogy az nem lehet igaz,hogy úgy eszem,iszom ahogy eddig majd a lipotrex megoldja.

2007. febr. 13. 10:56

Én eljutok a két hónap szedésig, biztos vagyok benne. Nekem eddig bevált.

Azt nem mondhatom még h több hete szedem , mivel még nem szedem több hete. Eddig bevált.

Csak azt nem értem, aki csak azért jön ide, h kötekedjen, és ellenkezzen, akkor miért nem vmi más fórumot keres???

Mivel még olyan embert itt nem láttam aki nem kötött bele abba h én miért fogytam két kilót. Megjegyzem édesanyám is szedi és ő is fogyott két kilót egy hét alatt.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook