Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a babatervezés miatt alkalmazott cickafark és palástfű teáról? fórum

Mik a tapasztalatok a babatervezés miatt alkalmazott cickafark és palástfű teáról? (tudásbázis kérdés)


9. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Törpilla 89)
2014. nov. 1. 23:13

ne birizgálj bele a ciklusodba a teákkal, adj esélyt magatoknak, hogy nélkülk is sikerül



Ha nem jön össze fél-1 év alatt, ráérsz akkor majd teázgatni

2014. nov. 1. 23:07
Nagyon szeretnénk babát és többen tanácsolták hogy ezek a teak elősegíthetik a megtermékenyítést. Timycat igazad van hogy ahogy irtad " biznisz"de egy leendő kismama bármit megtenne az ö babájáért :) anno anyukám is szedet pl folsavat. És a babavitamint nem magamtól szedem doki mondta mivel elötte fogamzásgàtlòt szedtem. Ezekről a teakròl meg csak érdeklődöm :)
7. timycat (válaszként erre: 6. - Algea)
2014. nov. 1. 22:42
Na pont ezért kérdeztem, hogy minek? Ha gond van, akkor oké, de érdemi választ nem kaptam.
6. algea (válaszként erre: 4. - Timycat)
2014. nov. 1. 22:39

Sok igazság van abban, amit írsz, és maximálisan egyet is értenék vele, de..... olyan sok káros hatás ér minket, hogy a szervezetünk nagyon sok esetben nem működik tökéletesen még akkor sem, ha semmi betegségre utaló jelet nem veszünk észre magunkon. Illetve sokszor az első ilyen jel, hogy nem jön a várva várt gyermekáldás - ami természetesen mindig is előfordult azért.


Ha a szervezet egyensúlya felborul, akkor a hormonháztartás egyensúlya sincs rendben, ezen próbálnak segíteni az ilyen-olyan csodaszerek. Más kérdés, hogy ezekre nem lenne szükség, ha nem mérgeznénk magunkat és nem mérgeznének minket más szerekkel (a krónikus stresszről se feledkezzünk meg persze).


Szóval erőltetett vagy nem, ha gond van, akkor elkél a segítség, ezt a dokidnak kéne legjobban tudnia. Én csak azzal nem értek egyet, hogy azok is elkezdjék szedni a speciális problémákra való szereket, akiknek semmi gondjuk nincs a türelmetlenségen kívül:), mert ezzel akár pont felboríthatják az egyensúlyt és ellenkező hatást érnek el.

2014. nov. 1. 22:09
Cickafarkot mensi első napjától ovuig, ovutól a palástfüvet.
4. timycat (válaszként erre: 3. - Törpilla 89)
2014. nov. 1. 21:50
Tervezés, teázás, vitamin... erőltetett picit, ez egy tök természetes folyamat, minek beleavatkozni. Én olyan dokinál voltam, aki határozottan azon az állásponton volt, hogy az egész terhesség körüli őrület -vitaminok, praktikák, felesleges vizsgálatok- csak biznisz, pénzkicsalás, megfűszerezve a generált bűntudattal, hogy ha nem mész a trend után felelőtlen vagy. Közben meg egy frászt, a természet nem h.lye, évezredek óta minden megy a maga útján, a modern kor ökörsége mindent kontrollálni, beleavatkozni, ja és természetesen hatalmas üzlet az embereket a legsebezhetőbb pontjukon, a gyereken keresztül "támadni". Na ezért a kérdésem, hogy minek?
2014. nov. 1. 21:41
Mit minek? :o
2014. nov. 1. 21:29
Minek?
2014. nov. 1. 21:16
Cickafark tea kezdése mikor kell? Menstruáció kezdetén az naptól? Sehol sem olvastam erről. Palástfű teáról azt tudom,hogy peteérés után 14 nap múlva kell inni. Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook