Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mihez kezdjek ezzel az e-maillel? fórum

Mihez kezdjek ezzel az e-maillel? (beszélgetős fórum)


10. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 11:25
Ez egy mostanában nagyon divatos szórakozás, amivel a bankkártyád adatait próbálják megszerezni. Havonta egyszer biztosan kapok egyet, sms-ben.
9. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 11:14

Én is kaptam. A postának továbbítottam azzal, hogy szerintem visszaélés történt, intézkedjenek. A DPD-nél nem találtam elérhetőséget, így csak töröltem.

Azóta is jött több hasonló témájú, azokat azonnal töröltem.

8. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 07:18
Ez a tipikus csalás, nem szabad a linkre kattintani.
7. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 04:55
Töröld. Az ünnepek előtt pont erre a futáros tipusú emailre hívták fel a figyelmet, hogy csalók.
2022. dec. 30. 02:46
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Kamu, csalás. Így átgondolva igazgatók van.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2022. dec. 30. 02:44
Kb 2 ève nem lèptem be,de működik.
2022. dec. 30. 02:35
Ezután ha ilynt kapsz, töröld anélkül h kinyitnád. Fosztogató szarházi alakok pénzt zsarolnak.
2022. dec. 30. 02:05

Nekem is néha szoktak jönni ilyen kamu-virusos üzik és egyből törlöm is, mert tudom hogy mikor mit rendelek.

A benne lévő linkeket sem szabad megnyitni, mert virusos lehetnek.

2022. dec. 30. 01:53
Ismeretlen e-mailt nem szabad megnyitni. Ami furcsa nekem, hogy azt írod, több éve nem használt e-mailt megnyitottál. Én úgy tudom, hogy amennyiben nem lépsz be egy bizonyos ideig, megszűnik a cím.
2022. dec. 30. 01:44

Már több éve nem használt régi e-mailomat megnyitottam, és megnéztem. Csodálkozva látom, hogy idén december 18, és 21 között a valami csomag érkezett. Magyar posta, és a DPD is fel van tüntetve. Nem értem Nem rendeltem semmit, címmódósítást kértek. És külföldröl jött volan. Csomaginformáció:

Állapot: Leállt a terjesztési központnál (tartozó vámköltség)

Szállítási cím: Nemzetközi nyomon követett futár

Vámdíj: Ft1.95

Ez mi??????

Másik e-mailba Csomagja (HU) ma megérkezett központunkba, és készen áll a szállításra.

Sajnálattal értesítjük, hogy szállítási cím probléma miatt nem tudtuk kiszállítani csomagját, kérjük, kattintson az alábbi linkre az űrlap kitöltéséhez.

szolgáltatásainkért csekély díjat számíthatunk fel!

A dpd logója is egy kicsit más, mint ami a kereső dobb fel. E-mailba ez a logó volt. [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook