Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mihez kezdjek a húgommal? fórum

Mihez kezdjek a húgommal? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2013. júl. 5. 22:03
Most a húgoddal akarsz valamit kezdeni, vagy a kocsival??? A kérdés nem nyilvánvaló, mert csak a kocsiról megy az imamalom.
104. c8ec504c40 (válaszként erre: 100. - Krisz42)
2013. júl. 5. 21:57
Tényleg van ilyen sajnos, én is tapasztalom, hogy a férjemet kevésbé tartották/tartják valamire is, mint a húgát... pedig munkamániás lett, hogy bizonyítson.
103. 17aadc1082 (válaszként erre: 102. - Csokvihar)
2013. júl. 5. 20:27
Nem. Ő az, aki általában reálisan látja a dolgokat. Mint jelen esetben is.
102. csokvihar (válaszként erre: 93. - Andi6020)
2013. júl. 5. 20:03
Te vagy akinek nem tetszik,ha valakinek mas a velemenye?
101. f758a7200f (válaszként erre: 100. - Krisz42)
2013. júl. 5. 20:01

Persze, ezt mindjart gondoltam, hogy mindig a MASIKKAL voltak elnezobbek:)))


Meg egyszer sem hallottam hogy vki olyat irt volna, hogy jaj szegeny teska, engem kenyeztetnek, ot meg mindenert cseszegetik...


Marpedig egy szulonek csak egyforman kedves mindegyik Meg ugy is, ha ez nem jon le elsore az illeto gyereknek.

100. Krisz42 (válaszként erre: 95. - F758a7200f)
2013. júl. 5. 19:42
Hidd el,van hogy máshogy nevelik.Igaz,h mi a tesómmal különböző neműek vunk,de nálunk is más elvárá,nevelésvolt.Tesómmal elnéőbbek voltak,nekem jòl kelkett tanulni,otthon többet segìteni,mert lány vok.Apám hímsoviniszta,nekem kuss a nevemnem lehet igazam.Anyukám egyformán szeretett,de a nevelésnél ez nem mindig látszott.És láttam olyat is,h két azonos neműnél az egyiket jobban szerették,ált.a kisebbet vagy a simulékonyabbat.
99. andi6020 (válaszként erre: 96. - F758a7200f)
2013. júl. 5. 19:40
Semmi gond, szívesen olvasom. :)
98. c8ec504c40 (válaszként erre: 6. - Adry1992)
2013. júl. 5. 19:40

Nincs mese, szerezned kell saját kocsit, ez a másik oldal, mert az hogy ez a kocsi anyukád nevén van, közös a húgoddal. Az más kérdés, hogy a szüleid hagyják így vezetni?? Aztán meg kérdezik, hogy mit rontottam el???

Persze a tékozló lány nem fog észhez térni (főleg, hogy az eszéből rendszeresen elmegy, ahogy minden alkalommal bedrogozik). Jó esetben egy tehetetlen csecsemőlány lesz belőle (van egy-két hasonló páciensünk fiúban - olyanok mint egy-egy nagy csecsemő és már sosem lesznek normálisak!), rosszabb esetben pedig felfordul a kocsival, vagy túladagolja magát... bár kinek mi a jó és mi a rosssz...

Amit legelőször leírtam, az lenne a legjobb, akár a zsarolásával is (pl. nem kap pénzt, a szüleid kirakják a szűrét, bármilyen nehéz is).

97. c8ec504c40 (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2013. júl. 5. 19:35

Mit nem kapott meg otthon ez a tékozló lány, hogy drog karriert csinált?

Hogy mit csináljatok vele? Beszéljétek rá, hogy jelentkezzen a legközelebbi Pszichiátriai ambulancián, hogy megkezdjék a kezelését (craving csökkentők, stb.), aztán pedig egyezzen bele egy közel fél éves rehabilitációba az illetékesség alapján valamilyen gyógyintézményben. Hosszú az út, de jobb, mint ahova most tart.

2013. júl. 5. 19:14
Andi, bocs, nem akartam regenyt irni:)
95. f758a7200f (válaszként erre: 92. - Andi6020)
2013. júl. 5. 19:14

Nem, nem egy sema szerint hanem olyan sema szerint neveli mindet, amilyen o maga.


Vagy amilyen a szuloi paros, pl ok is kulonbozoek, van olyan, hogy kovetkezetes anya es apa meg nem, vagy forditva stb stb. A kombinaciok sora vegtelen...


De pl ha megveszem az egyik gyereknek a nintendot, nem fogom megtagadni a masiktol sem, ha olyan korba er.


Masik dolog, hogy ahogy bemutatta oket, az a nemtorodom, teszetosza, kenyeztetos fajta szuloi paros, aki nem kepes nevelesi elveket hasznalni, csak ugy osztonosen nevelgettek a gyerekeket.


Egy ilyen anyarol es aparol keptelen vagyok elhinni, hogy elso korben, az elso gyereknel nagy pszichologusok, szigor meg minden es mindossze 3-4 ev alatt atmennek analfabetava a temat illetoen.

Ezert mondtam, hogy sztem Adryt sem neveltek tudatosan mert erre nem kepesek ugy alapbol, csak nala nem tunt fel mert a gyerekek sem egyformak, nekem is van rendszereto es rendetlen, pedig mindegyiktol megkovetelem. Nem azert rendetlen az egyik mert tole sose kertem, hogy rendet rakjon, a karaktere ilyen


De oszinten, ha neked van 2 gyereked es az egyik kocsival jar, a masiktol megtagadnad? En nem. Biztos lenne orditozas meg bunti, ha meghuzna de nem mondhatom, hogy nem jarhat. Plane basszus, hogy a huga dolgozni megy, ezert egy szulo se fog hoborogni hogy vegre az ex toxikus leany elmegy melozni

94. 17aadc1082 (válaszként erre: 62. - Csokvihar)
2013. júl. 5. 19:12
A húgán nem neki, hanem a kedves szülőknek kell/kellett volna már rég segíteni! azért ők a szülők, a húg meg rohadtul kiskorú még. Nehogy már egy 20 éves dolga legyen az elcseszett húga megsegítése!
93. andi6020 (válaszként erre: 62. - Csokvihar)
2013. júl. 5. 19:00
Te vagy Megmondó kapitány?
92. andi6020 (válaszként erre: 91. - F758a7200f)
2013. júl. 5. 18:54
Azt mondod, hogy minden szülő csak egy adott saját séma szerint tud gyereket nevelni?
91. f758a7200f (válaszként erre: 89. - Adry1992)
2013. júl. 5. 18:41

Ezt csak te latod igy, egyik csaladban sincs pelda, hogy a szulo kovetkezetes az egyik gyerekkel a masikkal meg elhanyagolo. A szulo adott, vagy egyik vagy masik (vagy koztes) de mindket gyerekkel ilyen mert eleve a szulo termeszete ilyen.


A gyerekek azok akik kulonbozoek, vagyis ugyanarra a nevelesre mashogy reagalnak, a te esetedben a termeszeted egy tudatosabb, "jokislanyosabb", tehat mindegy volt, hogy ok elhanyagolo szulok mert benned mar megvan a tudatossag.


A hugodban nem volt meg, de ugyanugy neveltek ahogy teged, elhanyagoloan, csak neki nem volt meg eredendoen a tudatossaga, igy kiutkozott ez az egesz.

90. M0ncsa (válaszként erre: 80. - F758a7200f)
2013. júl. 5. 16:58

Ezzel abszolute egyetertek. Hasonlo cipoben jartam, meg is mondtam a magamet anyamnak, es le is leptem, ahogy kellett. Ilyen emberekkel maskepp nem lehet. Igaz, kell hozza egy kis ver abba a bizonyos pucaba, de megeri :)


Adri, szerintem is koccolj le minel elobb. Minel kevesebb kozod van hozzajuk, annal jobb. Hagyd a vallalkozast meg az autot meg mindent a pokolba, meg naggggyon fiatal vagy, raersz sporolni egy ev mulva is. De a lelki beke felbecsulhetetlen erteku.

2013. júl. 5. 16:28
Más neveltetés... engem mindig is szigorúan fogtak, lekorlátoztak, a húgomat meg mindig mindenben engedték, sosem tanítottak neki semmit, nem foglalkoztak vele.
88. csutkamano (válaszként erre: 87. - Adry1992)
2013. júl. 5. 16:12
Csak olyan hihetetlen, hogy hogy lehet ennyire nagyon más 2 testvér egy anyától, egy apától.
87. adry1992 (válaszként erre: 86. - Csutkamano)
2013. júl. 5. 16:08
Ilyeneken már én is gondolkodtam. :D De külsőre nagyon hasonlítunk a húgommal, a hangunk, az arcunk nagyon hasonló, sokan össze is tévesztenek minket, sőt volt hogy még apám is összetévesztette a hangunkat a kocsiban (mi hátul ültünk, ők elől és nem látta, melyikünk beszél).
86. csutkamano (válaszként erre: 83. - Adry1992)
2013. júl. 5. 16:06

Bocs, hogy ezt írom, nem akarlak megbántani.

Ahogy leírod a családodat, az jutott az eszembe, lehet, hogy Te nem is az ő gyerekük vagy? Annyira más vagy, mint ők, teljesen más az értékrended, más az életről alkotott felfogásod. Születésedkor nem cseréltek el véletlenül egy másik újszülöttel?

85. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Adry1992)
2013. júl. 5. 15:55
A húgod a szüleiddel együtt idióta. A kulcsot meg dugd el.
2013. júl. 5. 15:50
Ja, és annyit az alábbiakról, hogy nem sirattam meg egyiküket sem, nem érdemelték meg. A sors annyiszor jelzett nekik, hogy fejezzék be (a nagynéném ugyanúgy tönkre tette idegileg nagyanyámat, mint a húgom anyámat), mégsem álltak le, gyengék voltak, nagynéném bűnöző hajlamú is, így kellett végezniük, el kellett fogadnunk.
83. adry1992 (válaszként erre: 81. - 3b1a5ec920)
2013. júl. 5. 15:48
Hát ha lassan közeledve a 18-hoz nincs ennyi saját belátása... nem én leszek az, aki megneveli ennyi idősen, az is biztos. Anyámék meg sosem tanulnak ezek szerint és soha nem fogják belátni, hogy minden az ő hibájuk és az ő felelősségük (pedig ezt már többen megmondták nekik). Sajnos mindhárman csak egy nagy pofon által fognak tanulni... vagy legalábbis a sors úgyis megpróbálja, eddig is próbálta, mégsem tanultak belőle... én hiszek ebben, hogy mindenkinek tanulnia kell az életben folyamatosan, és ha egy valamiből nem tanul, tovább hibázik, kap egy sokkal nagyobb pofont és addig-addig kapja az egyre nagyobbakat, amíg meg nem tanulja a leckét. Legalábbis eddig ezt vettem észre az idősebbeken. Ha pedig végleg nem tanul, belehal, mint a nagynéném és a nagybátyám (mindketten alkoholisták voltak és az alkohol miatt haltak meg - az egyik megfagyott kint részegen egy februári éjszakán, a másiknak pedig a mai napig nem tudom, mi volt a baja, egyszer csak összeesett, elkezdett habzani a szája és meghalt, de előtte 2 hétig folyamatosan full részeg volt, naponta dobozszámra szívta a cigit...).
2013. júl. 5. 15:39
Igazad van, gribedli, ezt tudom, hogy mindig is túl kényelmes és gyáva voltam ahhoz, hogy lelépjek, pedig már rég meg kellett volna tennem. Remélem hamarosan sikerül összeszednem magam.
2013. júl. 5. 15:36
Egy kis 17 eves liba igy tudja palira venni az egesz csaladot??? Lesz itt meg nagy koppanas, ne adj' isten - tragedia!
80. f758a7200f (válaszként erre: 77. - Adry1992)
2013. júl. 5. 15:33

Es miert kell valasztaniuk?? Neked szamit?


En siman, fiatalabban mint te, megmondtam, pocsol veletek a halal, megyek, ciao. Es ok alltak ott mint 2 tusko, komolyan, es apummal a mai napig nagyon jo a viszonyom, bar ok utolag elvaltak de en azota nem sirankozom ezen es az elso par ev alatt, tobbszorosen osszeszedtem a tandijamat es a tobbit.


Te ragaszkodsz valami olyanhoz, ami szerinted megillet, hogy egyforman kell elosztani meg ilyenek, eszre sem veszed, hpgy regesreg tobbet adtal bele mintha az elso ilyen esetnel urinokent, magasfejjel kisetaltal volna az eletukbol, lemondva arrol ami "megillet".


Sokkal tobbet visszakapnal, ne legyel gorcsos. Murphy torvenyet figyelembe veve minimum az utso pillanatban meghiusul kulfold es neked nincs B-terved. Es miutan a hugod osszetori a kocsit, sirankozhatsz azon, meg azon ami megilletne

79. csutkamano (válaszként erre: 71. - F758a7200f)
2013. júl. 5. 15:28
Én sem ragaszkodnék a békesség kedvéért az újhoz, de az okot már ismerjük egy korábbi hozzászólásból, a teherautó a családi vállalkozáshoz kell. Kérdés, hogy ki vezeti a teherautót. Lehet, hogy a mama, lehet, hogy a polgi papa, vagy akárki más.
78. f758a7200f (válaszként erre: 73. - De Luca)
2013. júl. 5. 15:26
:))))))
77. adry1992 (válaszként erre: 76. - F758a7200f)
2013. júl. 5. 15:26
Valamennyire lehet szeretnek, de nem annyira, mint a húgomat. Ha eléjük állnék, hogy én vagy a húgom, lazán őt választanák, még akkor is, ha soha többé nem látnának engem.
76. f758a7200f (válaszként erre: 70. - Adry1992)
2013. júl. 5. 15:23

Jo, de jelen esetben nem tudsz neki maskepp betenni mert o is dolgozni megy. Jelentkezett egy allasra amihez kell neki az auto. Vagy megveszed te a szuleidtol es o jarhat a cikissel (esetleg a kifizetett penzbol vesznek neki egy kisebbet, cikisket, ha nem mindennap szabad a teherauto, mert dolgozni csak be kell jarnia neki is), vagy te bicoval mesz a szomszedba es o elviszi a jot.


Valassz, mert most o a szuleid szemeben javulni szeretne, munkat keresett, orulnek mint majom a farkanak...


Te pedig vegulis, ha te voltal mindig a szardarabka, miert is vettek szted egy jo kocsit es nem egy cikit, meg ha ez egy olyan csaloka ajandek is volt de nem sporoltak rajtad. Szoval en meg mindig nem hiszem el, hogy teged nem szeretnek, csak hat ok ilyen balekok es kesz

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook