Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mihez kezdjek fórum

Nem tudom mihez kezdjek (beszélgetős fórum)


1 2
2022. júl. 28. 19:45

Szia

Még most találtalak a fórumon,remélem azóta sikerült valamit lépned. KÖLTÖZZ EL minél hamarabb a házat add el mert ők úgyis ott lennénk neked ez nem lenne jó. Merj lépni mert ki fognak semmizni és nem elég h nincs senkid semmit sem marad .mindig te legyél az első magadnak

2022. jún. 6. 19:02
Jól vagy?
2022. jún. 4. 16:05

Annyira ideges vagyok most is hogy lemaradt a fele

Pedig hidd el azért volt zavaros mert idegbeteg voltam.. Dolgozni dolgozom szakács vagyok. Mikor oda költöztem akkor ők azt a házrészt nem használták azért bontották ki a falat hogy ne az udvaron keresztül kelljen járniuk ezt én sem értettem. A srác és a szülei soha nem voltak jóban. Ők mondták hogy teljesen le szarják legalább nekik nem lesz azzal is gonduk. Amíg én nem voltam képben addig üresen állt. Igazából anyu akkor azt mondta hogy csak hasznot akarnak húzni belőlem egy eset volt még 5 éve körülbelül hogy az exem a telefon számlákat nem fizette ki és akkor oda ment ki a végrehajtó. Ezért is gondoltam hogy attól tartottak nehogy újra ez legyen. Így tőlem vitték volna nem tőlük.

Eddig is eltudtam volna menni csak megrekedtem nem láttam a kiutat nem hittem el hogy sikerülni fog rettegtem a jövőtől. Mondjuk most is parázok de már nem annyira. De persze ez egy szabad ország mindenki azt hisz azt mond amit akar. Nem fogok vadidegen embereket meggyözni nem is menne. Én tudom mi az igazság és hidd el ha kusza is minden egyes szavam igaz.

Mindenesetre köszönöm azoknak akik itt neten keresztül segítettek erőt adni remélem hogy a jóságotokat ezerszeresen kapjátok vissza ❤️❤️❤️🙏

47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 15:57

Akármilyen idegbeteg valaki, időben nem keveri össze a történteket.

De nekem aztán mindegy. Legyen szép életed!

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 4. 15:52
Pedig hidd el azért volt zavaros mert idegbeteg voltam.. Dolgozni dolgozom szakács vagyok. Mikor oda költöztem akkor ők azt a házrészt nem használták azért bontották ki a falat hogy ne az udvaron keresztül kelljen járniuk ezt én sem értettem. A srác és a szülei soha nem voltak jóban. Ők mondták hogy teljesen le szarják legalább nekik nem lesz azzal is gonduk. Amíg én nem voltam képben addig üresen állt. Igazából anyu akkor azt mondta hogy csak hasznot akarnak húzni belőlem egy
45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 13:48

Nem tartozol sem másnak, sem nekem magyarázattal.

Szerintem mindenki tudja, hogy vannak aberrált bántalmazó állatok.

Nem is ez a része okozott nekem kételyeket.

1. hsz.

Azt írod. "négy éve vagyok együtt a párommal az utóbbi két év az maga volt a pokol.."

'de már félek hogy a családja mikor jön át „ki osztani"attol is félek hogy kidob az anyja és nem tudom hova menjek egy forint nélkül.Nem tudom mihez kezdjek, szerinte ha ezt....."

6. hsz." eddig azért maradtam mert én ujittattam fel ahol élünk. De inkább hagyom ahogy lesz pénzem le lépek"

Aztán írta valaki, hogy nem normális dolog, hogy idegen lakásba invesztál bele valaki. Ekkor ezt írtad.

12. hsz. "Hivatalosan az enyém ez a ház az én nevemen van minden az iker ház másik fele az anyjáékén."

30. hsz. "Anno azért lett az én nevemre iratva mert közöltem hogy semmit nem veszek oda semmit nem csináltatok ..."

31. hsz."Azért iratták rám mert mikor oda mentem négy éve szinte semmi nem volt az exem akkor normális volt. Mondta költözzek oda aztán én mondtam én akkor vagyok hajlandó bármit tenni ha lesz részem ebből a házból idegen házba egy kávéfözöt nem veszek. "


Amennyiben olyan mocskok a barátod szülei, ahogy leírtad, nem hiszem, hogy egy ikerház felét rád íratják.

Bár ezzel az ikerházzal is vannak kételyeim, hiszen egybe van nyitva a "2 ház", de legyen igazad...ikerház.

Tehát félre megy a történet, azt írod nem mentél volna bele, ha nem írják a nevedre már az elején a lakást, aztán most jössz azzal, félnek a végrehajtótól, tehát azért írták a nevedre.

Ne küldj senkinek semmi hivatalos iratot, senkinek nem szabad kiadni magad, írom úgy, hogy keszekusza a történeted.

Aki dolgozik, az tudja, szombaton nincs ügyintézés, hétfőn viszont ünnep van. Lehetne magyarázni azzal, hogy bántalmazott azért nem figyeltél, de nem ez volt az első eset.

Az is furcsa, hogy valaki évekig nem tud hova menni, aztán hipp-hopp megoldódik a probléma.

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 4. 11:58
Kérlek mondd már el mi ebben a nem hihető? Ez tényleg komolyan érdekelne engem. A ház része? Az azért lett az a nevemen mert 3.5 évet éltem Ott az elején persze csak be voltam jelentve de mivel az én bútoraim voltak ott én csinaltattam meg az ablakokat a tetőt én javittattam ki a csávó egyre jobban ivott úgy döntöttek az anyáék legyen az én nevemen. Ezzel ök védekeztek is mert külön álló ház őket nem érheti baj pl az exem tavaly, azt hiszem júniusban hagyta el az iratait azóta sem ment el megcsinálni őket mert nem érdekli de havonta jött a levél hogy a tb - re mennyivel tartozik oda előbb utóbb végre hajtó megy ki ha nem kezdi fizetni így az anyjáék házába nem mennek mert külön lakcim.Ök meghogy ilyenek arról én nem tehetek. De mondom bármikor eltudok bármit küldeni akár a házról a papírt akár az exem örjöngését de még azt is anno az anyja hogy beszélt velem. Ezeket mind Felvettem hogyha komolyabb baj érne tudjam bizonyítani az igazam és ne tudjanak zaklatni
2022. jún. 4. 11:37
Szóval annyi a lényeg hogy, ez mind igaz de nem vadidegen embereket kell erről meggyöznöm de ha gondoljátok vegyük fel a kapcsolatot mondjuk messengeren és át küldök pár videót hangfelvételt és ugye azt is látni fogjátok hogy néz ki most arcom és a karom.. Nem értek néhány embert valóban padlón vagyok miért kell még nektek is ocsárolni anélkül hogy nem is ismertek. Tudjátok hány millió nö van olyan helyzetben mint én volta sőt rosszabban
2022. jún. 4. 11:23
Igen csak kitaláltam mert unatkozok. Mi más is lehetne?! De nem érdekel ki mit hisz én tudom hogy ez
41. tien (válaszként erre: 40. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 4. 09:59
Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel.
40. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 08:59

Ebben igazad van. Valamiért úgy tűnik nekem, a történet a képzelet szülötte.

Mi az oka? Nem tudom. Van elképzelésem, de ennyi.

39. Napsugár8 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 07:06
👍👍👍
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 4. 06:53
Igaz. 😊 Össze vagyok még kicsit zavarodva de az a pár nap ide vagy oda nem oszt nem szoroz
37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 23:50
Ha Magyarországon élsz, csak kedden tudsz szolgáltatóhoz menni.
2022. jún. 3. 23:34
Szerettem volna privátot írni, de most nézem anonym nyitottad a fórumot. Nagyon örülök, hogy eljöttél onnan. Nagyon vigyázz magadra. Ignoráld az egész bagázst.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Egomanyus2)
2022. jún. 3. 23:31
Köszönöm szépen ❤️
34. Egomanyus2 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 23:28
Örülök hogy el tudtál menni. Most esélyt adtál magadnak egy jobb élethez. És bebizonyítottad magadnak, hogy erős vagy! A többit már meg fogod oldani. Nem szégyen segítséget kérni! Vigyázz magadra!
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Egomanyus2)
2022. jún. 3. 23:13
Már ma eljőttem sikerült szállást találnom egy vendégházban a régi főnök üzemelteti rá érek fizukor ki fizetni és maradhatok ameddig akarok. Gázt villanyt és vizet nem tud használni az én kontomra feltöltös mind. Holnap munka után megyek be a szolgáltatokhoz hogy ilyen esetben mi a teendő. Ha nem tudok minél hamarabb minden módon elhatárolodni attol a háztól és tőle akkor csak a butoraim hozom el meg az ott maradt cuccaim ő meg vissza kapja az üres házát és többé egy másodperce sem kell látnom őt /őket. Az a legfontosabb most nekem hogy nyugodtan tudjak lenni és szépen lassan a gyógyulás felé lépni érzem hogy nehéz lesz mert rengeteg fájdalomat okoztak nekem lelkileg is.
2022. jún. 3. 22:51
Keress majd fel egy ügyvédet. A bíróságokon is szokott lenni ingyenes jogi tanácsadás. Nézz körül a neten, biztos találsz a környéketeken. A munkáltatódtól kérhetsz munkabérelőleget, amit nem kell egyszerre visszavonni, több hónap alatt is levonhatják. Ha elmentél, mivel a közüzemi órák valószínű a neveden vannak, és a fogyasztás díjja téged terhel, kérfezd meg, hogy kapcsoltathatod ki. De kezd egy ügyvéddel. Minden jót kívánok, de leginkább erőt, hogy el tudj menni onnan.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 3. 21:09
Azért iratták rám mert mikor oda mentem négy éve szinte semmi nem volt az exem akkor normális volt. Mondta költözzek oda aztán én mondtam én akkor vagyok hajlandó bármit tenni ha lesz részem ebből a házból idegen házba egy kávéfözöt nem veszek. Őket nem érdekelte megvannak a saját világunkban csak akkor jönnek ki mikor a férje fizut kap vagy mikor jött át balhézni. Jó körülmények között élnek de azt mind a férfi családjának köszönhető. A szomszédok azok borzasztóan haragszanak rájuk oda dobálják át a csikket a szemetet mert ök megtehetik sokszor lett szólva vegyék lejjebb a zenét éjjel mert kis gyerekek is laknak mellettük szándékosan ki tették a hangszórót az ablakba volt hogy hívták a rendőröket rájuk akkor be voltak szarva és jöttek a krokodil könnyek meg a mellébeszélés aztán ugyanúgy ment minden elölről.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Kisj)
2022. jún. 3. 21:01
Anno azért lett az én nevemre iratva mert közöltem hogy semmit nem veszek oda semmit nem csináltatok meg az exem mikor elkezdett inni már le szart mindent még egy nyamvadt személyi igazolványa sincs valahol elhagyta egy éve. Addig csak be voltam jelentve azota az én ingatlanom.De kétlem hogy ezek mellé bárki be költözne a legelsö az új lakonak annak kell lenni hogy be falazza a konyhát anno úgy csináltak meg hogy legyen ott egy ajtó mert ők nem akartak udvaron keresztül átjárni.. Számtalanszor kaptam őket rajta éjjel hogy ott kutatnak fürdenek stb.. éjjel nappal bömböl a zene náluk az ő udvar részük tele van vassal limlommal ha a volt apósom nem takarít nem főz nincs semmi megcsinálva a lánya 29 éves de ő csak fekszik eszik dolgozni nem akar még az ebédet is az ágyba kell vinni neki stb..
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Kisj)
2022. jún. 3. 21:01

Szerintem, ilyen balhés család szomszédja nem akar senki lenni.

Valahogy úgy érzem, egy ilyen család nem írathatta csak úgy rá az ingatlant.

28. kisj (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 20:21

Nem értelek.

Ha valóban a te tulajdonod a ház, akkor igenis add el.

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Kobain254)
2022. jún. 3. 17:35

Fizikálisan erősebb vagyok mint ő egy olyan nő mint én aki benne marad egy bántalmazo kapcsolatban az a lelkében gyengébb megtört nő. De azt hogy én is meg üssem vagy kést emeljek rá az elképzelhetetlen.

Mostmár én eljőttem onnan személyesen találkozni vele meg az aberrált családjával valószínűleg bíróságon keresztül fogok

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 25. - Kobain254)
2022. jún. 3. 15:17

Nem gondolod komolyan ugye? Hogy kicsavarja a kezéből és megszúrja vele önvédelem címszóval.

Micsoda ostoba tanács.

2022. jún. 3. 15:09
Ha legközelebb meg akar verni vegyél elő egy kést.Akkor megnézzük mennyire van még utána kedve verekedni.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Gigi>)
2022. jún. 3. 12:42
Nagyon szépen köszönöm ❤️❤️❤️
23. gigi> (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 12:27

Erőt és kitartást kívánok neked!

Indulj el, és csak előre nézz.

Ma már máshol hajtsd álomra a fejedet. Ha szeretnél beszélgetni, néha kiirni magadból ami fáj nekem irhatsz, meghallgatlak szívesen.


😊

22. globus (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 11:08

Sajnálom, őszinte részvétem.

Amit mond az anyja, fejben ignoráld! Még ha jó viszonyban lennétek, akkor sem dirigálhat. Ne gondolkodj rajta, mert csak visszahúz, elszívja az erődet. Képzeld azt, hogy egyik füleden be, másikon ki. Határozz el valamit, és előre nézve valósítsd meg. Azért tudtak a fejedre nőni, mert látták, hogy megtehetik. Nem lesz egyszerű menet, de nagyon hatásos. Öröm lesz látni a megnyúlt képüket :)

2022. jún. 3. 11:06
De ebben is igazatok van ha én elrendezem a körülményeim vagy követelem hogy fizessenek ki onnét különben eladom vagy kiadom albérletbe. 😁
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook