Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van oda ennyire a férjem volt élettársáért? fórum

Miért van oda ennyire a férjem volt élettársáért? (beszélgetős fórum)


1 2
6. ancsika688 (válaszként erre: 1. - :))))))
2016. márc. 10. 14:23
Férjhez mentél?
2016. márc. 10. 14:23

Mi közöd van ahhoz, hogy anyósod kivel találkozik?


Hány éve is vagytok házasok?

4. vberni01 (válaszként erre: 2. - :))))))
2016. márc. 10. 14:20

:)


Ha majd te leszel az ex, veled fog bulizni! ;)

2016. márc. 10. 14:19
Kit érdekel,hogy mit gondol anyósod?Vele élsz?Nem!Akkor meg szarjál rá!Rövid az élet,hogy minden ostoba,rosszindulatú embernek meg akarjunk felelni!
2016. márc. 10. 14:14
Anyósom érdekes módon annyira oda van a párom volt élettársáért.Úgy értem hogy össze járnak.Attól függetlenül is hogy a férjem szét maradt attól a nőtől.Pedig anyósom az elejébe érdekes módon lemondta azt a nőt.Most pedig mégis megy hozzá kávézgatni.Engem valamiért érdekes módon nem bír.Pedig sose ártottam neki.Az apósommal pedig a párom nincs jóba.Így az meg se próbált egem elfogadni.Az is csak a párom volt élet társával foglalkozik.Nem értem miért ilyen ellenségesek velem.Hisz sose ártottam nekik.Az anyósom állítása szerint azért van jóba azzal a nővel mivel a páromnak van egy közös gyereke attól a nőtől.Meg Például rám olyanokat mondott hogy mindig sminkelem magam meg hogy én álltam közéjük azért ment külön a férjem a volt élletárástól.Meg a közösségi oldalunkra elküldte a videót ahogy ott volt náluk az a nő és buliztak együtt.Pedig tudta hogy a férjemmel közös oldalunk van és hogy én is látni fogom. ilyesmi.Pedig ez nem igaz.Nem értem miért ilyen.Meg se próbál elfogadni.Pedig a párommal nem volt valami reális annak idején az a nő igazából miatta mentek külön.Mert a nő megcsalta és ezt anyósom is tudja de akkor is azt a nőt védi.
2016. márc. 10. 14:14
Szerintetek anyósom ezek alapján miért van oda ennyire a férjem volt élettársáért?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook