Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van bennem mindig az, hogy meg fogok halni? fórum

Miért van bennem mindig az, hogy meg fogok halni? (beszélgetős fórum)


21. Sena (válaszként erre: 17. - Babucika007)
2009. máj. 19. 22:14

Kevés olyan alkoholista van aki valóban le tud szokni. Apukám is ígérget, leszokik, aztán kezdi elölről.

Olyan társat válassz magad mellé akire támaszkodhatsz, és ne olyat akinek majd foghatod a fejét a wc csésze fölött. :S Bocs, de sok olyan példát láttam már hogy valakinek gondok voltak a családjában, aztán hozzáment egy olyan pasihoz akivel ugyanolyan gondok vannak.

Szerintem is iskolaorvos vagy iskolapszichológus segíthet. Vagy ha bennük nem bízol akkor valamelyik tanár, vagy felnőtt ismerős. De semmiképp se kérj olyantól tanácsot aki a saját problémáit is alkohollal és fűvel oldja meg!

20. tücsimücsi (válaszként erre: 13. - Babucika007)
2009. máj. 19. 21:25
Nekem apám 4 év halt meg infarktusban én azóta full hipochonder vagyok. Egy időben mindig a háziorvosomnál dekkoltam beutalóért...mentem EKG-ra, emlőszakrendelésre, tüdőszűrésre, bőrgyógyászatra, nőgyógy. rákszűrésre, laborra ( a koleszterinszint érdekelt nagyon )stb...az volt a szerencse, hogy Gyeden voltam, egyébként azt hitte volna a dokinő, hogy táppánzre akarok menni. Ma már jobb a helyzet de még mindig nem gyógyultam ki teljesen ebből a hülyeségből.
2009. máj. 19. 21:15
Ennek örülök ezek szerint 6.nap alatt minden meg oldódott.
2009. máj. 19. 21:09
Hát egyszer aztán igaza lesz annak, aki ezt gondolja.. De annak is, aki nem..
2009. máj. 19. 20:21

nevelö szülök?van nekem kereszt apám is aki egy normális ember!és most ö nevel engem

de hála istennek a családom már leszokásban van az italrol és a rossz dolgokrol!JUPPPPPPPIIIIIII

2009. máj. 19. 11:11

Szia! Mindenképp ki kell kerülnöd ebből a közegből.

Én is azt mondom fel kellene keresned a gyermekjóléti szolgálatot,vagy a gyám hivatalt.Ha már kijártad a 8-osztályt akkor segítenének pl.kollégiumban elhelyezkedni vagy állami gondoskodásba vennének.Hidd el az sem rossz. Vannak már családi otthonok vagy nevelőszülők akiknek a kiválasztásában neked is beleszólásod van.Lépned kell.Ettől csak jobb lehet bármelyiket választod.

15. bared
2009. máj. 14. 08:37
Fel kellene keresned a gyermekjóléti szolgálatot...komolyan mondom... ott kaphatsz segítséget... Illetve vannak olyna szervezetek, akik megpróbálnak segíteni, életvezetési tanácsokat adni, stb.. ebből a helyzetből egyetlen módon tudsz kilábalni, ha azonnal kizársz minden olyan rossz tényezőt, amit tudsz magad kontrollálni... Ilyen a barátod, amit nem is értek, egyszerűen dobd ki, amíg nagyobb bajod nem esik! Ismerkedj, barátkozz, lehetőleg az életben, de ha nem megy, hidd el, a neten is lehet jó barátokat találni, akik meghallgatnak, elmondják a véleményüket stb, ám ezeket meg kell tanulnod szelektálni.... és vannak olyan tini közösségek, pl a katolikus, református, evangelista,baptista stb, amik nem a vallási agymosásra mennek rá, hanem fiatalok problémáinak a megoldását tűzték ki célul... egyetlen egyre kell vigyázni! aki sokat ígér, keveset ad, úgyhogy a szekta jellegű "egyházakat" messzire elkerülni!!!
14. Linda111 (válaszként erre: 9. - Babucika007)
2009. máj. 13. 23:02

Látod, ez már nagyon jó, hogy te is azt mondod, hogy nem vészes, és ez igy is van!! A magasságodhoz viszonyitva a sulyod még normális, anyni hogy nem vagy sovány, szerintem a 48 volt kevés! És ha valaki emiatt beszól, fütyülj rá, egyáltalán nincs igaza!

AZt kéne tenned, hogy találni egy olyan embert, akiben megbizhatsz és baarátságban lehetsz vele. Először is: az ugynevezett "barátodat" dobd ki rögtön, nehogy már olyannal legyél együtt, aki bánt téged!!Mert gondolom azért vagy vele, hogy tartozz valakihez, de ilyenhez nem érdemes!!

Szerezz egy barátnőt a suliban vagy valahol, ha nyitott leszel a többiekre, akkor biztosan fogsz találni valakit, csak ugy kell hozzáállni.

Pszichológust is javaslom, mert az még nem azt jelenti hogy teletöm dilibogyókkal, hanem beszélgetések során segit megoldani a problémáidat.

Remélem, hogy hamarosan jobban leszel!!

2009. máj. 13. 22:38

apukám volt aki meghalt tüdö emboliában

ami nagyon megrázott!még mindig fáj pedig 3 éve h meghalt!soha nem fogom tudni feldolgozni!

2009. máj. 13. 11:05

Szia!


Én is hasonló félelmeken megyek keresztül néha-néha ránjön a rettegés, aztán jobb lesz. Most fél éve járok pszichológushoz és sokat segít gyógyszer nélkül!!! Keresd fel a hozzátok tartozó pszichiátriai rendelőt és ott kérj segítséget ők továbbküldenek pszichológushoz (nem fizetőshöz).Hidd el sokat tudnak segíteni a szakemberek.

11. sariya (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2009. máj. 13. 11:00
Volt a családodban bármikor,vki aki elhúnyt vagy nem születhetett meg?
2009. máj. 13. 10:48

Szia!

Ilyen fiatalon tényleg sok mindennek kitett az élet. Persze lehet osztogatni a tanácsokat, de a problémákat nem tudja megoldani más helyetted és másnak a problémáját Te sem tudod megoldani, ha az nem akarja.

Szerintem a súlyoddal nincs semmi gond. Ha híztál az a stressz miatt van és ha nem lesznek körülötted ilyen problémák, akkor valószínűleg le is tudsz fogyni majd. Szerintem keresned kellene egy megbízható barátot vagy barátnőt, aki meghallgat. Ha kitudod magadból adni az érzéseidet sokkal könnyebb és nem úgy fogsz elaludni, hogy lehet nem kelsz fel holnap. Ha más nem, kezdj el naplót írni vagy blogot és írj ki magadból mindent. Így "üres lesz a fejed", vagyis megszabadulsz a rossz godolatoktól. Azt meg biztosan tudod, hogy a gyógyszerek, drog nem old meg semmit. Sokszor egy nagy séta is könnyíthet rajtad. Húzz magad köré egy védőhálót gondolatban, és képzeld azt, hogy ezen nem tud áthatolni semmilyen rossz szó, cselekedet vagy megbántás. Talán furcsa lehet, de működik!Légy erős és kitartó!

2009. máj. 13. 08:50

jah

és 165 cm vok és 65 kg ugy hogy nem vészes!

2009. máj. 13. 08:48

nem azzal semmi gond nem volt


kereszt szüleimnek nem lehetett gyerekük és igy neveltek fel

mindig felhoztak pestre és nem akartam már haza menni

ker anyu meg anyukám édes testvérek!

igen megrázott mivel nagyon nagy gondok vannak!


elmesélem de lécci ne szoljon le senki!

kereszt anyu éveken keresztül ivott magyarul alkholista! soha nem vallota be mindig le tagadja meghazudtol mindenkit

kereszt apu eddig türt és elhagyta egy másikért 30 év után!de nem szereti a nöt!nállaunk majdnem mindenki iszik apu meghalt anyu is alkesz lett mindig nap iszik le fekszik füvel fával nagymamám is iszik a nagy házunk vidéken tönkre ment

eladtak belöle mindent még az utolsó csapot is!

az is rá tett hogy kicsi voltam olyan 7-8 éves és mindig hallotam öket sexelni és mindig remegtem!

most h elváltak nekem kellet kereszt anyuval küszködnöm nem volt tölle se éjszakám se nappalom kizárt a házbol nem engedett be a szomszádnál kellet aludnom!elhordott mindennek,nekem jött meg akart verni stb....és ez ment kb 2-3 hónapon keresztül állandóan ivott/

nagyon fiatalon volt 1 barátom le is feküdtem vele stb..és ö is ütött vert nem 1-2 hónapon keresztül elhagytam és megint vele vagyok vissza sodort hozzá az élet

ö is megissza és agressziv félek tölle mikor iszik most megelkezdett drogozni(füvezni nagy mértékbe)senki nem foglalkozik vele

igazi bnöm nincsen le se szar senki a barátom meg sem halgat ö is rosszul bánik vele nagyon!

röviden ennyi az egész azért irtam h nagy lelki terror alá lettem kitéve!!!!!és lécci ne szoljatok le!

7. bared (válaszként erre: 3. - Babucika007)
2009. máj. 13. 08:41
mert evéssel kompenzálsz valószínűleg... tényleg fogynod kell, ez nem kérdés, csak a módszer nem mindegy.... vannak barátaid?
6. bared (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2009. máj. 13. 08:40

Szió!


Ezek a tünetek a növekedés, és hormonváltozások miatt egyébként is jelentkeznek egy tininél...

Viszont feltételezem, ha a kereszt szüleid neveltek, volt valami komolyabb gond körülötted.... Mindenképpen azt javaslom, keresd fel a védőnőket, vagy a helyi családsegítőt, ők megmondják kihez tudsz fordulni... A legjobb viszont az lenen, ha a családban, vagy barátaid között lenen valaki, akiben feltétel nélkül megbízol, és meg tudjátok a dolgokat beszélni....

2009. máj. 13. 08:33
Ha állandóan a negatív dolgok foglalkoztatnak akkor előbb-utóbb felmerül ez a kérdés hidd el mindenkiben.Nem kel rögtön orvoshoz fordulni,próbáld egyedül feldolgozni a problémákat.Hidd el a gyógyszer segít de a probléma akkor is ott van és Neked kell helyretenni azokat.A nevelő szüleid válása természetes,hogy meg ráz,de ha ez nem történne meg nem is éreznél.De igazolod vannak érzéseid és nagy szived.Az hogy valakinek többet mutat a mérlege mint kellene hidd el nem minden a mérleg,van aki így szeret így fogad el.Próbáld meg feldolgozni a problémákat ugy mint ha külső szemlélődő lennél.Hidd el a gyógyszer szedés nem old meg problémát,csak kábít.Közeledj olyan emberekhez akik tudnak osztozni a fájdalmadban.Tudom nehéz,pont abban a korban vagy amikor fájdalmasabban élsz meg dolgokat.De beszélgess és ez többet ér mint akármilyen gyógyszer.Minden mulandó,és hidd el vagyunk olyan erősek,hogy indent túl tudunk érni.Ezt tapasztalatból mondom,írom.
4. 1247d35ab8 (válaszként erre: 3. - Babucika007)
2009. máj. 13. 08:20

Akkor egy felnőtt kísérővel menj a háziorvosodhoz, hátha ez használ. Sajnos vannak ilyen nemtörődöm dokik. :(

A másik:

keresd fel az iskolaorvost! Ő garantáltan fog veled foglalkozni, és ugyanúgy beutalhat szakrendelésekre, mint a háziorvos.

2009. máj. 13. 08:18

voltam háziorvosnál nem utalt az sehova

magyarul le sem szart!


és lehet az is bennem van hogy van rajtam kb 12 kg felesleg és nincs akarat eröm leadni!


mert régen 48 kg voltam és meghiztam olyan 65-67-re és csesztettnek mindenhol hogy fogyjak le dagat vok ilyesmi!annyi lelki bántás ér hogy az már totálisan kivégez!

2. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Babucika007)
2009. máj. 13. 08:16

Először keress egy olyan embert, aki támogat, akire bármikor számíthatsz. Pl: rokonok, tanárok, iskolaorvos

Keressétek fel a háziorvosodat, Ő beutal a szükséges szakrendelésekre, valószínűleg pszichológushoz is küld majd.


Remélem hamarosan minden rendben lesz!

2009. máj. 13. 08:12

16 éves vagyok rendesen depressziós!


minden este ugy alszom el hogy infarktust kapok,vagy tüdő emboliát és hogy nem tudnak megmenti és meghalok fiatalon!!


mert mindig este fáj nagyon a sziv,voltam orovosnál ekg mindig de semmit nem találtak!

azon gondolkoztam hogy felkéne keresni egy pszichologust


elég sok lelki terror és ideg ért egész életemben,mindig idegeskedtem ugyan ugy most is akkor a kereszt szüleim válása mert ök neveltek stb...nem tudom mit kéne tennem!

(és lécci ne b@sszatok le hanem normális választ adjatok)

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook