Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy az ember mindennél jobban szeret valakit, de őt ez nem érdekli? fórum

Miért van az, hogy az ember mindennél jobban szeret valakit, de őt ez nem érdekli? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 3. 08:49
sok ember nagyon onzo azert
2011. máj. 5. 10:33
Talán azért mert nem jövünk be neki.Csak ilyenkor meg kell mondani kerek perec,ez van....
26. 9536810fa1 (válaszként erre: 25. - Lean10)
2011. ápr. 22. 07:36
Nem fog.
25. lean10 (válaszként erre: 24. - 9536810fa1)
2011. ápr. 22. 07:08

Ez nagyon rossz :( Várni valakiree,hogy hiányozznk,minden reggel új reménnyel ébredni,

Egy nap bztos,hogy keresni fog,csak akkor már Neked nem kell!

24. 9536810fa1 (válaszként erre: 23. - Linda111)
2011. ápr. 21. 21:22
... voltam hasonló helyzetben, éreztem, hogy nem egyenlő félként, egyenlő érzésekkel vagyunk a kapcsolatban, kiléptem az életéből teljesen, ... annyira reméltem, hogy keresni fog, hogy nem bírja ki... kibírta, többé nem találkoztunk. :(
23. Linda111 (válaszként erre: 21. - 9536810fa1)
2011. ápr. 21. 21:14
De megpróbáltam elvonatkoztatni :)
22. Linda111 (válaszként erre: 20. - Lean10)
2011. ápr. 21. 21:11
Lájkolom :) Pontosan én is igy vagyok, már attol is megkönnyebbültem egy kicsit, hogy itt kiirtam magamból, és beszélgettünk!
21. 9536810fa1 (válaszként erre: 17. - Linda111)
2011. ápr. 21. 20:51
... szerintem meg csak figyelmeztetés volt, hogy nem Ő a Te embered! :)
20. lean10 (válaszként erre: 16. - 3e0ba54fb8)
2011. ápr. 21. 20:49

Igazad lehet,meg nem is,nekem segít ha kíírim és elmondom,és választ kapok rá!

Néha annyi is elég,hogy hangosan kimondom a gondolatom!

Ez nem önsajnálat,ez fórum,ami erre is jó.

19. jstefan (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. ápr. 21. 20:29
Ha neked ilyet mondott hogy pofont ad, akkor sürgősen felejtsd el ezt a pasit,és minden ilyen embert aki már az elején kimutatja az agresszív tulajdonságát.Sajnos nagyon sokan beválasztanak olyan társat maguknak akiről már az elején tudják hogy ilyen súlyos hibái vannak,egyrészt ezért nagyon nagy a válások,és a családon belüli erőszakos cselekmények száma.A victimológia (áldozattan) tudománya szerint paradox módon sok nő vonzódik az erős, agresszív pasikhoz mert abban a téveszmében hisznek hogy őket majd megvédi,csak az a kérdés hogy kitől.Arra nem gondolnak hogy az első áldozatok ők lesznek, mert az ilyen pasik primitíven gyávák és csak a nőkkel szemben "erősek". Kerülni kell az ilyen élőlényeket.
18. Linda111 (válaszként erre: 16. - 3e0ba54fb8)
2011. ápr. 21. 18:03
Szerintem nem egyenlő az önsajnálattal, ha valakinek jol esik kiirnia magából, hogy mit érez...
2011. ápr. 21. 17:59
Hmm, egyébként rájöttem, hogy miért kaptam ezt....éppen ma olvasgattam itt a fórumokat, és többen emlitették az ezoterikus témák közt a hármas visszahatást, hogy ha valakinek rosszat okozunk, azt háromszorosan kapjuk vissza. és én éppen néhány hete nagyon ki voltam rá akadva egy bizonyos dolog miatt, leirni most hosszu lenne, és direkt ugy viselkedtem vele, hogy lássa rajtam, hogy haragszom, kijött rajtam a dedós viselkedés, az utcán direkt elforditottam a fejemet stb, de mindezt direkt.....és most vissza is kaptam azt, hogy bántani akartam (még ha ilyen gyerekes módon is)...ugyhogy biztosan nem véletlen hogy ez történt ma, egy figyelmeztetés volt, hogy vigyázzak, hogy hogyan viselkedek másokkal, mert nagyon visszaüt...
16. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 15. - Linda111)
2011. ápr. 21. 17:58

Tudom, cseppet sem így hangzik, de tényleg merő jószándékból mondom: hagyd abba az önsajnálatot, emeld fel a fejed és menj tovább.


Nyitottál egy topicot, ahol ki fogják ezt a szerencsétlen flótást filézni, hogy micsoda egy bunkó. Holott senkinek rajtad kívül fogalma sincs arról, hogy miért jutott el eddig. Valószínűleg az agyára mentél már ha ilyen durván reagált. Hiszen ha eleve egy kőbunkó lenne, nem szerettél volna bele ilyen halálosan.


Magad miatt tedd meg, hogy túl lépsz rajta. Minél tovább tocsogsz, minél tovább hallgatod a "nem érdemel meg téged" típusú bejegyzéseket, annál tovább kínozod magad.

Sajnálom, hogy így történt, de nem tudsz rajta változtatni. Csak azon, hogy te hogy éled ezt meg, mit vonsz le belőle.

15. Linda111 (válaszként erre: 14. - Lean10)
2011. ápr. 21. 17:51
Bár igazad lenne az utolsó előtti mondatoddal...:) De én most azt se tudom, hogy mit gondoljak, mit akarjak....meg azt se tudom, hogy ezután a beszólása után, ha a szemem elé kerülne, hogy viselkednék vele.....lehet hogy én is leorditanám...de meg is érdemelné...
14. lean10 (válaszként erre: 13. - Linda111)
2011. ápr. 21. 17:22

Én néha elpityegem magam ha vigasztalnak :)

Biztos vagyok benne,hogy nagyon szereted és nem tudsz lemondani Róla,megértem!

Én sem vagyok erős és határozott:(

Bánthatnak alázhatnak mindig megbocsájtok sajnos!

De hidd el,ha eltávolodsz jönni fog!

És lehet egy nap fordul a kocka,bár ez csekély vigasz.

13. Linda111 (válaszként erre: 12. - Lean10)
2011. ápr. 21. 17:19
Köszi szépen, nagyon aranyos vagy :) Egyébként nem pityergek, mert tul nagy sokk volt ahhoz, hogy most sirni tudjak... :)
12. lean10
2011. ápr. 21. 17:18

Tudom,hogy fáj és iszonyú nehéz lesz,de ki kell bírnod!

Erősítsd magadban az,hogy jó Nő vagy és jó Ember és ne csüggedj!!

Hidd,hogy valaki vigyázz Rád,és minden szépen és jól alakul!

És most ne pityeregj :)

2011. ápr. 21. 17:17
ja és tegyük hozzá, hogy az egész az ehyik helyi élelmiszerboltban történt, ugyhogy csak abban bizom, hogy ismerős nem volt a közelben....
10. Linda111 (válaszként erre: 9. - Lean10)
2011. ápr. 21. 17:16
Pontosan ezt fogom tenni :(
2011. ápr. 21. 17:09

Szia!


Tudod amikor én elvesztettem egy szerettemet a Nagypapámat,minden vigaszom az lett volna,hogy felhív a Férfi akit reménytelenül szeretek a Férjem mellett,nem volt kapcsolat köztünk,de jól esett volna a a sok hónap csendet megtöri egy részvétnyilvánítással,

nem tette!

Én azt mondom sajnos az a Férfi aki így bánik veled nem szeret :(

Tudom ez a mondat nagyon fáj :(

Ne haragudj érte!!!

Vagy lehet Ő így dolgozza fel nem tudom,de ez akkor is szánalmas és megalázó viselkedés Tőle feléd!

Próbáld meg nem keresni,próbálj picit láthatatlan és elérhetetlen lenni,hagy jöjjön rá magától a hiányodra!

8. 9896a91eb9 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. ápr. 21. 16:47

Jobban teszed, ha tényleg végleg elfelejted:(

Sajnos kutyából nem lesz szalonna.Ha ilyen a modora mielőbb, még a közeléből is menekülj!

7. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. ápr. 21. 16:47

Az elet nagy vonalakban ilyen , csak az emberek nem akarjak tudomasul venni !

Az ember szeret valakit teljes szivevel a masik fel , jobbik esetben ezt elturi es nagy kegyessen megengedi hogy , szeretve legyen !

Az igaz,kölcsönös szerelem ritka madar !

6. Linda111 (válaszként erre: 4. - Anyucika3)
2011. ápr. 21. 16:33
Igen, igazad van ebben, de én pont azt gondoltam, hogy ha nem megyek oda hozzá, akkor lehet hogy azt fogja udvariatlannak venni....ugyhogy most tényleg nem nyomulásból tettem...de hát mindegy, felesleges ragozni, ez van, csak jól esik kiírni magamból...
5. anyucika3 (válaszként erre: 3. - Azurit)
2011. ápr. 21. 14:55
Bocsi,nem neked szántam,Lindának.
4. anyucika3 (válaszként erre: 3. - Azurit)
2011. ápr. 21. 14:53

Az embernek egy ilyen helyzetben a szeretteire,azokra az emberekre van szüksége akik közel állnak hozzá,akiket szeret.A leírásod alapján Ti nem nagyon ismeritek egymást,csak látásból,nem állsz közel hozzá.

Vagyis,te többet szeretnél,ő nem.De ebbe bele kell törődni.Természetesen a bunkó viselkedésére nincs mentség,mert ez nagy túlzás ahogy reagált,de ebben a helyzetben nem mindenki szereti ha olyan emberek közelednek,akik nem állnak közel hozzá.

Én sem fogadta szívesen idegenek részvétnyilvánítását az apukám temetésén.

A hozzám közel álló emberek együttérzése jó volt segített,de idegen embereké,pláne akivel az ember nem szimpatizál ilyenkor nincs szüksége.

Persze finomabban is lerázhatott volna,amit írtál az tényleg bunkó viselkedés volt.

Felejtsd el ezt a fiút,és tanulj a hibádból.Ne Te akard felhívni a figyelmet magadra.Akinek tetszel,észrevesz anélkül is.

3. Azurit (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. ápr. 21. 14:42
Hát igen az,de tényleg vannak ilyenek is akik szégyenlik az érzéseiket és nem akarnak a sajnálatból.
2. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Linda111)
2011. ápr. 21. 14:24
akármennyire gyászol, ennyire bunkó nem lehet. én is az urammal voltam mikor meghalt az apukája, és még csak jobban esett neki hogy ott voltam vele. ez egy majom.
1. Linda111 (válaszként erre: 13. - Azurit)
2011. ápr. 21. 14:19
Csak az a rossz, hogy előtte nem viselkedett igy...ill. biztos látszott volna rajta, ha idegesitettem volna...de nem.....vagy csak én voltam vak, és most felnyitották a szememet...de külön rosszul esett, hogy én jót akartam azzal, hogy odamentem hozzá, mert szerintem jol esik ilyenkor az embernek, és ezt kaptam...de igaz az is, hogy vannak olyan emberek, akik nem türik ha sajnálják őket, mert az olyan nekik, mintha a sebet még mélyebbre vágnák...ezzel most nem védeni akarom, mert fáj kimondani, de hatalmas bunkó....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook