Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért utál a barátom anyukája? fórum

Miért utál a barátom anyukája? (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Kinga08)
2017. ápr. 13. 21:04

Ha egyik sem mond semmit, mert az fontos hogy ha gond van közted és a jövendő anyósod között, akkor ezt ketten, egymás között, beszéljétek meg.


TAlán elsősorban az lehet a amma baja, hogy felnőtt a fia, már a párjával beszél meg mindent és nem vele.


A másik eshetőség, hogy talált a fiának egy gazdag lányt, de ő téged választott inkább.

2017. ápr. 13. 19:55

Ezt csak az anyuka tudná megmondani.

Face to face?

2017. ápr. 13. 19:54
akk egyedül a párod édesanyával tudod tisztázni h mi a gond...
2017. ápr. 13. 19:51

Barátommal majdnem 2 éve alkotunk egy párt, eleinte nem is volt gond úgy 1 évig, aztán a párom összeveszett az anyukájával, majd ő vasárnap este mondta hogy takarodjon a házából a barátnőjével(azaz velem együtt)

Aztán amikor összeszedtem a holmim és felöltöztem hozzámszólva azt mondta, hogy amióta velem van a barátom, azóta teljesen más.

Kiérve a kapun meg kidobta az egyik holmim.

Köpnyi nyelni nem tudtam, mert abban a tudatban voltam, hogy kedvel engem, hívott a Balatonra, közös ebédekre, normálisan elbeszélgettünk.

Szerintetek mi állhat a háttérben? Sajnos a barátom erről nem mond semmit, annyira meg a fülét sem szeretném ezzel rágni,mert ami történt az megtörtént, nem tehet róla de engem nagyon zavar, ugyanis senkivel sem szeretek haragban lenni.

Nem is vagyok az a típus, aki valakit valaki ellen uszítson, békepárti vagyok, sosem szóltam bele az ügyeibe. Őszintén szólva nagyon bánt a dolog.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook