Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért sír föl? fórum

Miért sír föl? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 5. 17:28

Nincs semmi újdonsàg. A babafogyelő kis làmpàja vilàgìt neki este.

Köszönöm a vàlaszokat! Remèlem hamar elmúlik,mert a nem alvàstól kicsit nyűgösebb napközben.

5. *Csajszi* (válaszként erre: 1. - Anitav)
2015. febr. 5. 16:46

Enni ne vigyel neki sztem, ne szokjon ra az ejjeli evesre foleg hogyha nem most fogat majd utana. Max kis vizet probalj neki adni, hatha szomjas. Ha fajdalmasan sir vagy valami betegseg esetleg bujkal benne adjal neki lefekveskor gyogyszert. Kis lampaja van, nem lehet hogy fel? Nem kezdett bolcsodet mostanaban, vagy barmi valtozas esetleg nem tortent?

Szerintem is egyebkent csak egy ilyen idoszak, elmulik majd. Ha nem fajdalmasan vagy felosen sir en nem aggodnek ezen, elmulik majd.

2015. febr. 5. 16:46

Kinyílt a világ lőtte, új ingereket kell feldolgoznia, ezért sírhat éjszaka.

lehet nem akar visszaaaludni, azért sír ha az ágyhoz közelítesz.

2015. febr. 5. 15:58
Sok mindentől lehet, szerintem ez egy ilyen időszak, el fog múlni.
2015. febr. 5. 15:53
Gondoltuk lehet rosszat álmodik, de minden este?
2015. febr. 5. 15:53
15 hóhapos kisfiam felriad, felsír hajnalban és kb. 1-2 óra míg újra el tudom altatni. Nem szokott ilyet csinálni. Az elalvás simán megy, azzal nincs gond. Aztán hajnalban van hogy 1-kor van hogy 4-kor felsír. Nem fájdalmasan és nem is hisztisen hogy "vegyetek már föl". Átmegyek, az ágyában nem lehet megnyugtatni. Fölveszem akkor egy idő után megnyugszik de ha vissza akarom tenni akkor rúgdos, kapaszkodik belém és sír. Akkor gondolom oda viszem magunk közé, de ahogy közelítek az ágyhoz ugyanazt csinálja. Kis korától külön alszik, nem szokott baj lenni és nem is hiszem hogy azért csinálja, hogy odajöhessen hozzánk, mert a nagyágyban is sír. Persze kipróbálok mindent, bekenem az ínyét, hátha a foga fáj, viszek neki enni, hátha éhes, de nem kell neki. Van valakinek tapasztalata, ötlete mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook