Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak? fórum

Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. okt. 18. 11:51
Szerintem is sunyisag.... ha kapcsolatban el, akkor ne vadaszgasson. Ha meg vadaszgatni akar, akkor eloszor lepjen ki a kapcsolatbol... Ez a vadaszoszton duma csak kifogas. Nekem meg arra van szuksegem, hogy valaki megdicserjen, milyen szep es okos vagyok, apolgassa az onbecsulesem, megsem megyek fel mindenfele ilyen parkeresos oldalakra, mert tisztelem annyira a parom, hogy ha ugy erzem, o mar nem azt adja meg nekem, amire vagyom, akkor elengedem. De nem keresgelek a hata mogott csak azert, hogy rogton utana legyen valaki mas.
14. Pasionella (válaszként erre: 12. - Titati)
2013. okt. 18. 11:49
Ugyan már... Aki szereti igazán a másikat az egyszerűen nem képes félre dugni!
2013. okt. 18. 11:49

Dehogynem. :)


Téves felfogás, tapasztaltam.

12. titati
2013. okt. 18. 11:48

Ismerek pár családot, 1-2-3 gyerekesek, ahol a férj időnként félredug (na nem hetente-havonta), mert kell neki a változatosság, de eszébe nem jutna otthagyni a feleségét, a családot.

És szereti is nagyon a feleségét!

11. Pasionella (válaszként erre: 10. - Titati)
2013. okt. 18. 11:47

Az okés, nézelődjön, nem vakságot esküdött és te sem vagy vak... De gondolom nincs fent társkereső oldalakon.

Elfogadhatatlan, hogy valaki fent legyen ha kapcsoaltban van.

10. titati (válaszként erre: 7. - Pasionella)
2013. okt. 18. 11:45

Ha egy pasinak van otthon egy szőke nagymellű bombázója...akkor az alacsony barna kisebb mellűt is ki akarja próbálni...na meg egy vörös is jöhet.

De ez nem jelenti azt, hogy el akarja hagyni! Csak van egy harmadik lába, ami hajtja...


Persze ezt női oldalról nehéz elfogadni.

Sokszor én is bosszankodok, ha a férjem nézelődik az utcán. És mindig gondolkozok miben kellene másnak, jobbnak lennem, hogy ne nézelődjön. És mindig az a válasz, ami tulajdonképpen hihető is:

"nem lehetsz egyszerre szőke-barna-vörös-fekete, alacsony-magas, nagy és kismellű...stb"

9. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Titati)
2013. okt. 18. 11:43
Kérdés, hogy sunyi ember mellett érdemes-e maradni. Nálam ez szakítóok lenne, a hazudozás miatt.
2013. okt. 18. 11:41

Az előző kapcsolatom pontosan így ért véget. Szerintem azért csinálják, mert úgy érzik valami nem jó a kapcsolatban, de gyávák leülni és megbeszélni az érzéseiket, gondolataikat a másikkal. Ezért keresnek egy másikat, akivel talán jobb lehet és hiába tudják, hogy a másiknak fájdalmat okoznak, el akarják érni, hogy egy idő után a nő mondja ki, hogy vége...

Amúgy ez eléggé undorító dolog részükről, legalább megtisztelhetnék annyival a másikat, hogy elmondják neki, hogy már nem szeretik, és akkor kevésbé sérülve tudnak mindketten továbblépni...persze nem védem a nőket, mert azért a mi részünkről is szoktak érdekes esetek előfordulni, de aki normális és megtesz mindent a párjáért az egyáltalán nem érdemli ezt meg...

7. Pasionella (válaszként erre: 6. - Titati)
2013. okt. 18. 11:40
De akkor fel se menne ilyen oldalakra.
6. titati (válaszként erre: 3. - Nyitnikék99)
2013. okt. 18. 11:39

Ne becsüld le magad! Fel a fejjel!


Ha igazán szeret, és eddig is megadtad neki, amit szeretne, amire szüksége van, akkor egy szebb, esetleg fiatalabb "luk" miatt nem fog elhagyni!

5. Pasionella (válaszként erre: 3. - Nyitnikék99)
2013. okt. 18. 11:38

Csak hülyeségből...nyilván!...

Buta vagy sajnos ha ezt elhiszed neki. Lehet, hogy annak kezdte...bár eszébe se kellett volna, hogy jusson...de már rég nem az.

Ugyan kíváncsi lennék rá mit mondana neked ha azt mondanád csak hülyeség? igen? akkor mutasd már meg.

2013. okt. 18. 11:38

igen vadászösztön... és kell nekik a visszajelzés, hogy más nőnek is kellenének, ettől lesznek igazi férfiak. (ők így érzik)

Simán benne van az is, hogy összefekszik mással és rájön, hogy otthon mégis sokkal jobb :-)

2013. okt. 18. 11:37
Sajnos ettől félek én is!Mert azt mondja nem érdekli,nem komoly,csak úgy hülyeségből csinálja!De olyan sok a szép lány,főleg az ilyen portálokon meg aztán sokszor túl nyitottak is!És mindig van jobb,meg szebb! :-(
2013. okt. 18. 11:31
Vadász ösztön, nekik szükségük van erre, de ez nem komoly bla bla. De egyszer mindig jön egy komolyabb, akivel kapcsolatban elgondolkodik, találkoznak és a történetet nem folytatom, nem happy end. Átéltem ezt, sőt az első botlást megbocsátottam. De egy idő után visszatért a "rossz" szokásához. Én azt mondom, ha valakinek ezt csinálja a párja, akkor csak időkérdése, hogy tovább lépjen. Főleg ha épp hullámvölgy van az adott kapcsolatban (mert melyikben nincs) még inkább hajlanak a félrekacsintásra.
2013. okt. 18. 11:27
Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak, úgy, hogy tudják mennyire fáj ez a partnerüknek? A megcsalási szándékon kívűl mi lehet még az ok? Férfiak válaszát is várom!a
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook