Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak? fórum

Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
105. panna anyuja (válaszként erre: 104. - Sziszy74)
2013. okt. 25. 14:50

egészen véletlenül és pont most találtam ezt az előadás sorozatot a youtube-on.


Párommal, akvel hasonló cipőben jártunk mint ti, sak a pocak lakó miatt nagy erővel próbáljuk megoldani a dolgainkat, Fantasztikusnak tartjuk. Én már az összes részét megnéztem, de Páromnak eddig ( mert nem akarok erőszakos lenni ) csak egy részt mutattam meg eddig. Kézen fogva néztük meg.


Nagyon sok mindent elrontottunk, amire ez a pali tudja a megoldást. Szuper. Szerintem ha van időd, akkor próbáld megnézni az első részt. Rettenetesen vicces, könnyesre röhögtem magamat rajta. Mivel te eléggé magad alatt lehetsz, gondolom ha csak röhögsz egy jót, már az is jót fog tenni.


Ne ilyedj meg a hosszúságától, ez a youtube, bármikor kikapcsolhatod, majd folytathatod.


[link]

104. Sziszy74 (válaszként erre: 101. - Forrest2010)
2013. okt. 23. 08:57
Miért keres valaki párt ha van neki?Főleg a gyereket ő akarta jobban és még is lesza..... őt is,hisz nekem már volt három.Ha meg jobbat keres és már megtalálta akkor legyen elég tökös és lépjen le.
103. Sziszy74 (válaszként erre: 99. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 23. 08:54
Nem tudom nekem szólt-e a kérdés de válaszolok rá.Én azért regisztráltam mert kíváncsi voltam mióta van fent,egyébként eszembe sem jutott volna.Nekem túl személytelen ott azt ír az ember amit akar,hogy x éves,csinos stb.Neten keresztül nem kap simogatást az ember.Csak azt nem értem a párom miért regisztrált mikor nem igazán szeret beszélgetni ott meg azért nem árt főleg ha nincs kamerája az embernek.(nekünk nincs)hát lehet hogy csak velem nem tud.
102. Sziszy74 (válaszként erre: 98. - Panna anyuja)
2013. okt. 23. 08:45
Jóban vagyok velük.De azért nem beszélném meg velük,hogy a fiacskájuk félrelép.Hát a kicsi nagyon érzi,azóta éjszaka felsír.Elköltözni nem akarok,mert az csak neki kedvezne talán hazahozná a kis nöcskéjét.A szülei a másik utcában laknak,szóval közel hozzánk,meg helyünk sincs annyi + az apja elég keményen iszik.Sztm ez mindent elmond.Mindegy most várok és hallgatok!
2013. okt. 23. 07:54
....." keresem a párom , s ha megtalálom , ketten keresünk tovább ....." lehet , h ez régen is , ma is időszerű ?!
2013. okt. 22. 22:50

Akár nő, akár férfi, miért ne flörtölne itt?

A lehetőség adott, lehet jópofizni, ...

Miért csodálkoztok ezen. A valóságban is pont így van.:)

Nem beszélve arról, hogy be is eshet valaki vagy innen, vagy onnan.:;

2013. okt. 22. 22:46

Miért regisztrálnak és leveleznek társkeresőnek álcázott szexpartner keresőkön olyan nők, akiknek párjuk van?


Egyszer egy magát borzasztóan jó nőnek tartó csaj azt mondta nekem, hogy ő azért, mert akivel együtt van valójában nem az igazi, csak támaszt nyújt neki, de valójában mindketten keresgélnek, sokszor meg is beszélik egymással, ki lenne jó a másiknak egy lakásban, persze a pasaséban.


Visszagondolva, azt hiszem súlyosan betegek voltak pszichésen, mindketten. De mint látjátok, az érvelés mindig megfordítható.

98. panna anyuja (válaszként erre: 96. - Sziszy74)
2013. okt. 22. 22:41

A szülei milyen emberek? Hatnak rá? Te jóban vagy velük?


Az előző partneremet elhagytam terhesen. Volt rá okom. A szüleivel azonba jóban voltam. Mikor azzal fenyegetett hogy nem ismeri el a gyereket, csak írtam egy email-t a szüleinek. Na egyből jött, fülét-farkát behúzva, hogy akármit is aláír.


Nem ismerem a körülményeket, de én a magam részéről elég tökös vagyok azt hiszem. Ha már pokollá vált az életed, tenned kell valamit. Ez a helyzet többet árt a gyerekeknek is, mint a válás.


A, verzió ami éppen eszembe jutott:Kérd meg a szüleit, hogy vigyék haza tőled a fiukat, mert csajozik és ha nem viszik, kidobálod a ruháit és kizárod a házból.


B, verzió: költözz egy időre te a szüleihez, az unokájukkal együtt.


C, a leg evésbé drasztikus: Hívd meg a szüleit hozzátok egy hétre. ( Valami indokot csak lehet erre kreálni)


Na persze könnyen pampogok itt. Lehet mindkettő hülye ötlet a te helyzetedben.

2013. okt. 22. 21:46

Homo ludens. Játékos ember.

Ezért van ez.

96. Sziszy74 (válaszként erre: 94. - Panna anyuja)
2013. okt. 22. 14:42
Szerintem neki így kényelmes.Van kaja,tiszta ruha,itthon nem csinál semmit,hazajön a melóból ami 6-órás és rögtön ül a gép elé.Tök kényelmes.A többit meg megoldja házon kívűl.Már mondtam neki ha van valakije menjen azt mondta nem megy beköltözik a kisszobába (ami a nagy gyerkőcé.ŐT ez a kijelentés se hatná meg.
2013. okt. 22. 14:08
Ja a mondat hogy: Nektek kéne menni, ha vége lenne? Hatrozottan kérdés. Vagyis szerintem nem neketek kéne menni! Hanem Neki.
94. panna anyuja (válaszként erre: 93. - Sziszy74)
2013. okt. 22. 14:06

A nagyobbikkal én is azért nem akarok megint költözni, mert én meg egyedül vállaltam és amióta meg van, annyit költöztünk, hogy már nem akarom ráncigálni, ő is sok mindenen ment keresztül. Megértem, hogy a te nagyobbikodat te sem akarod már kitenni megint valami traumának. mennyir ragaszkodik a mostani párodhoz?


A férjed mivel magyarázza, hogy maradni akar, ha egyszer te nem felelsz meg neki semmiben. Mert hogy én is sok mindenben nem feleltem meg az én páromnak is. Úgyhogy menni még nem akart, de a felszólításra, hogy már pedig csomagoljon, mégis elgondolkozott rajta, hogy talán akkor mégis neki kel csomagolni, és azt azért nem akart.


Szóva mégis mit szól a kedvesed egy határozott: KÖLTÖZZ EL-hez?



Amúgy: TE JÓ ÉG! Magymmallevelezek? Az enyémnek is azért (is) kellettem, hogy elköltözzön otthonról!

93. Sziszy74 (válaszként erre: 92. - Panna anyuja)
2013. okt. 22. 11:42
Nem én biztos nem mennék sehova hisz nincs hova nincs senkim ahova mehetnénk az utcára azért nem mehetek két gyerekkel,ő még mindig visszamehet a szüleihez csak így utólag visszagondolva azért kellettem,hogy tőlük elköltözzön.Mi is béreljük.Örülök hogy ti helyre jöttetek,nálunk sajna nincs esély,mert nem ismeri be hogy hibázott,itt csak én vagyok a hibás szerinte,mert féltékeny vagyok.Miért hagynom kéne hogy megcsaljon még aszisztáljak is hozzá?Sajna két szobánk van a nagyobbik gyerkőc van az egyikben mi hárman a picurral a másikban.Hát ő sem hajlandó elmenni.Együtt lakunk egy szobában mint két idegen.A nagyobbik gyereket nem akarom kiszedni a szobájából így is megviselte a volt férjemmel (az apjával)való válás + a kistesó születése már ez is sok volt szegénynek nem hiányzik neki még több stressz.
92. panna anyuja (válaszként erre: 90. - Sziszy74)
2013. okt. 22. 09:53

Sziszy!


Nektek kéne menni ha vége lenne? Én legutóbb, szintén egy gyerkkel, meg egyel a pocakomban, hasonló elhidegülés miatt közöltem a párommal, hogy csomagoljon. Nálunk közös az albérlet. Egyedül valóban nem tudnám fent tartani, de számoltam nagy komolyan, hogy: A következő gyerek utáni pénz ennyi, meg ennyi plussz, aztán ott a gyerek tartás, a 3 szobás lakásból egy szobába kereshetek albérlő társat. ( Pont ide költözne húgom is meg az anyum is, éppen olyan az helyzet)

Volt hogy meskáztam, készítettem kreatív dolgokat és eladtam, ez megint szóba jöhet, persze rengeteg plussz energia, mert egyedülálló szülőnek lenni nagyon nehéz.

Egy szóval eszemben sincs költözni. Itt van otthon a gyerekem is, nagy nehezen végre van a környéken ovi, meg itt van már a születendőnek is bölcsi.


Szóval azóta nagy a szerelem! Turbékolunk, mint egy szerelmes pár. Meg sikerült hirtelen beszélnünk minden problémánkat. Puszilgat, figyelmes, imád, dícsér.


A fejembe persze ott a B terv, jól kidolgozva, ha ez megválltozna.


Meg vagyok különben lepődve, hogy meg válltoznak az érzelmek ha a másik válltozik, el tud múlni a harag, meg a düh és vissza lehet szerezni a szeretetet. Soha sem gondoltam volna.



( Ú, pedig én is kaptam ám már olyat hogy lusta vagyok dolgozni! Én szoba lány vagyok egy 5 csilagos szállodában, a munka embertelen, kiírattam magam a dokimmal. Sokáig mérges volt ezért, pedig a pénzt így is megkapom. Aztán egy hete el ment sógornőm is próba munkára ugyan oda. Előtte ő fűtötte párom felyét, hogy ő bezzeg mind 3 terhességét végig dolgozta. Most pedig hoppá. Nem akar mégsem ott dolgozni, mert az iszonyat, nem fogja bírni. Tegnap meg is kaptam páromtól, hogy milyen jó neki hogy itthon vagyok!


Legyél nagyon erős, gondold át hogy mik a lehetőségeid valójában. Már egyszer maradtál egyedül gyerekekkel, én is. Tudjuk hogy nem az a világ vége.

91. forrest2010 (válaszként erre: 90. - Sziszy74)
2013. okt. 22. 09:35
Ha 4 év után itt tartotok , akkor ez túl jó nem lehetett az elején se / mondjuk ez bizony sovány vigasz ! /
90. Sziszy74 (válaszként erre: 89. - Bea7438)
2013. okt. 22. 09:06
Köszönöm!Hát szerintem ennek a házasságnak már vége.Az a baj,hogy a férjem csak engem okol,hogy féltékeny vagyok de miért is vagyok féltékeny?Mert okot adott rá!Én belátom bennem is van hiba de vele nem lehet megbeszélni.Ő tökéletes,én vagyok minden baj okozója.Szerinte az a házasság,hogy megbízzak benne és ő azt csináljon amit akar azzal akivel akar.Ja és mindenki ezt csinálja szerinte,hogy regisztrál ilyen oldalakra.Csak most jöttem rá ő azt sem tudja mi a házasság,neki csak szex (havi 4 x)jobb esetben.Az hogy simogatom a másikat és kimutatom mennyire szeretem még nem azt jelenti,hogy szex a vége.Hát érzelmi szintje 0!Vagy csak irántam!Cselédnek kellettem ő meg máshol szorakozik!Erre sajna nem vagyok vevő.Ma meg kaptam,hogy nem akarok dolgozni,mert unatkozom és azért nyomozok utána.Először nem is nyomoztam,bárkinek feltűnik hogy baj van ha minden próbálkozásnál visszautasítják.Nem nemakarok dolgozni csak a kisfiunkat nem vették fel az oviba,mert nincs hely januárban tölti a 3-at, a bölcsiben meg előjegyzésben vagyunk.Könyörgök hogy keresek munkát amikor azt sem tudom,hogy bekerül-e a bölcsibe,mert ha idén nem veszik be jövőre már nem mehet bölcsibe mert 3 évesen ovi köteles de hogy nincs hely ezért csak jövő szeptemberbe mehet oviba.Vigyem magammal a gyereket dolgozni csak hogy ne zavarjuk itthon hogy azt csináljon amit akar.Azért dolgoztam 8 hónapos terhesen,mert nem akarok dolgozni,akkor neki nem volt munkája kb.egy évig de ezt is tagadja hogy nem volt az egy év.Nem igazán zavarta,hogy a terhes felesége dolgozik ő meg heverészik az nem volt munka szerinte amit én csináltam.Na mindegy,élünk egymás mellett mint két idegen.
2013. okt. 22. 08:07

Amíg van kínálat addig kereslet is .....

Van aki csak a szex miatt ,van aki az érzelmi részét is így szeretné pótolni .

Akárhogy is ez nem megoldás , csak még jobban bonyolítja ami már így is elég nehéz.


Szerintem erre a kérdésre csak az tudja a választ aki "benne van ".


Mindkét félnek rossz és nehéz lehet egy ilyen élet helyzet , már akiben van egy kis emberség , vagy tisztelet a másik fél iránt.


Kívánom ,hogy sikerüljön rendeznetek ezt a helyzetet és jól gyertek ki belőle ,,,


Ki tartást és minden jót !

2013. okt. 21. 09:00
Sziasztok!A napokban vettem észre,hogy a férjem regisztrált egy ilyen oldalon júniusban.Négy éve vagyunk házasok,van egy két és féléves kisfiunk a másik házasságomból pedig három gyermekem van de csak a 12 éves lakik velünk..Mikor meg tudtam nagyon kiakadtam én is regisztráltam más néven,mert kíváncsi voltam mióta van fent,ráírtam,mert ki akartam deríteni,hogy mi az ami hiányzik neki de azóta nem volt fent.Mindenki azt mondja aki félre lép azért teszi,mert otthon nem kapja meg ami kell neki,hát én ezt cáfolom,itthon megkapna bármit de nem kell neki állandóan visszautasít.Először azzal jött én nem kezdeményezek pedig ez nem igaz mikor megtettem vagy fáradt volt vagy filmet akart nézni vagy pl. a nyaraláson közölte itt nem akar lefeküdni velem.Hát az önbizalmamnak nagyon jót tett meg kell mondjam.Rákérdeztem van-e valakije persze azt mondta nincs és soha nem csalna meg,de a kisördög nem alszik a fejemben és apró jelek is vannak,sztm. van valakije.Először még mikor nem láttam a regisztrációját a kolleganőjére gyanakodtam,mert valamikor később jön haza a munkából mindenféle ürügyet találva rá,most elbizonytalanodtam lehet hogy az oldalon talált valakit pedig azt írta a bemutatkozó szövegbe,hogy nem keres most senkit akkor miért regisztrál valaki?Hogy derítsem ki,hogy félre lép vagy csak túl reagálom a dolgot.Mondjuk a regisztráción nem tudok túl lépni én is irogassak,mert nem kapok itthon semmit.Beszélni sem lehet vele,hazajön le ül a gép elé játszani vagy filmet nézni még a gyerekkel sem törődik.Mondtam neki nem gond ha már nem szeret menjen a barátnőjéhez de tagadja hogy lenne neki.Nem igazán értem miért nem válalja fel a kapcsolatot és megy el,lehet neki így kényelmes de nekem nagyon rossz ez a bizonytalanság,mert ha nem lenne neki valaki akkor nem utasítana vissza gondolom.Ja és igénye van,mert magának csinálja én soha nem utasítottam vissza,ő elintézi magának de nekem is szükségem van arra hogy szeressenek.Mit csináljak szerintetek?Sajnos nem tudom elhagyni,mert nincs hova mennünk két gyerekkel nem mehetek az utcára.
2013. okt. 20. 13:21

Én is regisztráltam ilyen beszélgetős oldalakra, nem kimondottan társkeresőkre, de ilyen chates, ismerkedős oldalakra, közbe meg volt párom.

Sok nővel beszélgettem, voltak szimpatikusak is, de sose találkoztam velük, sose csalnám meg a párom, amikor éreztem, hogy a nő nyomul, akar tőlem valamit, bármilyen csinos is volt az a lány aki találkozni akart volna velem, mindig a párom jutott az eszembe és mindig mondtam hogy van párom és visszautsítottam


Szerintem vadász ösztön, jó érzés a visszaigazolás, hogy más nőket is SZEREZHETNÉK, de sose tenném meg valójában.

86. vacsa (válaszként erre: 85. - F7586d2534)
2013. okt. 20. 10:55

Tehát lehet normális egy párkapcsolat amelyben valamelyik fél nem elégedett?


Számomra a normális pont azt jelenti, hogy mindkét fél boldog, elégedett ebben a kapcsolatban.

85. f7586d2534 (válaszként erre: 54. - Vacsa)
2013. okt. 20. 10:49
aZOK AKIK ELÉGEDETTEK A PÁRKAPCSOLATUKKAL AZOK NEM TESZNEK ILYET.A " normális" túl általános megfogalmazás.
84. ina87
2013. okt. 19. 19:52
Lehet találgatni h vajon miért,de ezt azt hiszem h igazán azok tudják akik ezt müvelik,nem szép dolog az már biztos mert hát akk minek is vannak párkapcsolatba ha egyszer ezt müvelik,ha e fajta dolgot tudnák meg arol az emberöl aki álitolag szeret,kedvel,simán szakitanák vele,azért kinek van egy ilyenre szüksége...
2013. okt. 19. 19:23

Mi éppen nem rég

kezdtük a közös életet!És azon

kívűl,hogy szeretem,már anyagilag

is nagyon sokat veszítenék,és ezt

most nem tehetem meg!De

hazugsággal kezdeni egy közös

jövőt,nem csak megalázó,de

felemészt,és most pont nem vagyok

abban a helyzetben,hogy kiszálljak!

De ha nem kérdeztem volna

ezerszer mielőtt belekezdtünk,hogy

biztos akarja-e,átgondolta-e eléggé?!

És a válasz mindig az volt,hogy igen!

És most mégis ez történik! :-(

2013. okt. 18. 23:10
amiért a nők is!
2013. okt. 18. 23:07
Talán,mert mégsem olyan "normális" a párkapcsolatuk,mint szeretnék.
80. Regin_a (válaszként erre: 2. - 5674644b5d)
2013. okt. 18. 20:36

Nem is írok semmit :)

Így van ahogy mondod! Teszem hozzá, nem regiztem sehova ilyen célbol

79. Nyitnikék99 (válaszként erre: 55. - Panna anyuja)
2013. okt. 18. 20:15
Nem most kezdte,már évek óta csinálja,csak mivel az utóbbi 1 évben sokkal szorosabb letua kapcsolatunk,már többször megkértem,hogy ne csinálja!Ez az egész nem rég derült ki számomra!
2013. okt. 18. 18:12

Mert ez egy nem normális kapcsolat...

Ez a férfi nem vesz téged komolyan, azért van veled mert jó időtöltés vagy/épp nincs más/jó a szex stb., de ha talál jobbat, akkor lelép...és mint tudjuk, aki keres, talál.

A helyedben elhagynám, aztán gondolkodjon el. Legyen több önbecsülésed!

77. d71ef05a8e (válaszként erre: 75. - 7a3a05277b)
2013. okt. 18. 18:07

Minden szavaddal egyetértek.


A bizalom, és a tökéletes bizonyosság a másikban persze nem tehet senkit önhitté, főleg nem vakká, és visszaélni sem szabad azzal, hogy a társunk alapvetően ilyen beállítottságú és világnézetű.


Az ember nem abban lehet 100%-ig biztos, hogy örökké tökéletes lesz a hzassága, csak abban, hogy bármi történjék is, egymás iránti tiszteletből nem a kifelé kacsintgatás lesz a "megoldás".

2013. okt. 18. 18:02

Úgy látszik nem csak én gondolom így...

[link]

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook