Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vesz el a Párom? fórum

Miért nem vesz el a Párom? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
355. 14775640c4 (válaszként erre: 354. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 2. 15:03

hát nem tudom...

ahogy igy elmondtad tuti nem élnék együtt egy ilyen pasassal.

nekem csak egyszer merné azt mondani hogy az én lakásomba laksz, csomagolnék és költöznék a fenébe albérletbe,az tuti. nem értem..beleszól, megszabja..

te meg szépen hagyod magad.gratula.

én a helyedben a különköltözést szervezném, és nem azt hogy vele közös otthont,aztán majd jól megbánod

2008. aug. 2. 14:06
Nekem most elég furcsa 6 év szingliség után egy pasival élnem aki beleszól mindenbe és mindent meg kell vele beszélnem,még azt is hogy milyen bugyit vegyek.Ráadásul nála lakom,az ő lakásában,amit előszeretettel ki is hangsúlyoz.Mármint hogy az Ő lakása.És ha bár tervezzük a közös ház vételt,én még mindig elbizonytalanodom sokszor ezzel kapcsolatban.És sokat eszembejut hogy milyen volt egyedül.Bár nagyon kevés pénzem volt,de ha kicsit össze tudtam spórolni és tudtam venni valamit a lakásba,annak mindig nagyon örültem.Szeretem szépíteni az otthont.Itt valahogy más,vagy még csak nem szoktam meg .Ez nem az enyém,ehhez semmi közöm.Egy albérlet(fizetek is érte havi 25 ezret)és egy albérletet nem csinosítgat az ember.
353. 14775640c4 (válaszként erre: 352. - MelisUK)
2008. aug. 2. 13:10

rám sem a női:)))

sosem hisztizem, egyszerűen gondolkodom. régen megkaptam már nem is egyszer hogy nem is vagyok nő. mindent utálok amit a nők szeretnek, viszont minden érdekel ami a pasikat is:))

ezért nem is volt igazából barátnőm, inkább csak haverok. pasik.

akiktől jó sokat lehetett tanulni

352. MelisUK (válaszként erre: 351. - 14775640c4)
2008. aug. 2. 13:08
Nagy általánosságban a férfiak úgy vélik, hogy a nők mindenen hisztiznek. Szeretik ezzel szépen le is tudni a számukra kényelmetlen témákat. Azt mondják, h már megint csak hisztizel, fejezd be, nyugodj le. Egyszerűen csak mások vagyunk, más a két nem. Ennyi. Neked nagyon nagy szerencséd van, ezek szerint a férjedre egyáltalán nem jellemzőek az általános férfi jegyek. :D Kész áldás lehet vele élni. :D
351. 14775640c4 (válaszként erre: 350. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 2. 12:28
csak akkor ha nem megfelelő a társ.
350. 20eebe3d4c (válaszként erre: 348. - 14775640c4)
2008. aug. 1. 21:46
Az is tény,hogy a szingliségnek is megvannak az előnyei.Nekem meggyőződésem,hogy én akkor éreztem magam a legeslegjobban eddig,ha nem voltam egyáltalán szerelmes senkibe.Akkor tudtam maximálisan más dolgokra koncentrálni(munka,gyerek stb)De egy társsal azért biztonságosabb(vagy ez csak illúzió?)
349. 20eebe3d4c (válaszként erre: 345. - MelisUK)
2008. aug. 1. 21:44
Ez igaz.Ha szomorkodom és szóba kerül a dolog véletlen,azt mondja hisztizek.Elfogadom ezt a fajta együttélést,DE nem ez az egészséges!
348. 14775640c4 (válaszként erre: 347. - MelisUK)
2008. aug. 1. 13:31

nekem jó volt. én nem akartam társat. még a párom sem. mi több mindent elkövettem hogy hagyjon ,mert tudtam hogy a hosszú évekig tartó egyedüllét során ellustultam, nem éreztem azt hogy én akarok valakire főzni pl. megszoktam hogy ledobálok mindent, ha egy hétig ott hever kit érdekel. zabáltam a jó kis konzerv kaját...stb

aztán kitartó lebeszélés után beadtam a derekam. csak mert aranyosan kitartó volt.ja és ő volt az egyetlen akinek beadtam a derekam. sok pasit zavartam el mondván,hogy elment az esze ha házasodni akar.

347. MelisUK (válaszként erre: 346. - 14775640c4)
2008. aug. 1. 12:48

Nos, lehet. Ezzel nem vitatkoznék.

Csak azt tudom, h az ember alapjában véve társas lény. Tehát a szingliség nem a legjobb életünk végéig. Te vagy az élő példa, neked is meg lett a párod.

346. 14775640c4 (válaszként erre: 344. - MelisUK)
2008. aug. 1. 10:50

mi??

tök jó szinglinek lenni. én már csak tudom,, évekig éltem csak ugy egyedülállóként.

345. MelisUK (válaszként erre: 342. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 1. 10:01
Én is agyaltam ezen, de jobb inkább nem idegesíteni magam, anélkül nyugisabb az élet. Vele meg úgy se lehet megbeszélni az ilyesmit. Ilyen a nők szempontjából komolynak számító szívügyi beszélgetéserke a férfiak nem képesek...
344. MelisUK (válaszként erre: 341. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 1. 09:59

Nos, igen, nagyon sokat számít, hogy milyen mintát lát az ember és furcsa, hogy az a minta, amit a szüleinktől látunk, háttérbe szorul ahhoz képest, amit a barátai mutatnak...

A volt általános iskolai osztálytársaim közül (a szüleim ott laknak, így tudok róluk mindent) csak egy lánynak van még férje, nekik megszületett a második baba is. A többiek sehol se tartanak, a legtöbbeknek komolya kapcsolata sincs... Menő lett ez a szingli élet, sajnos. Pedig az a lány is elvégezte gyerek mellett a főiskolát levelezőn, meg lehetett oldani... Csak már most, hogy mindenki végzett az egyetemmel is, még mindig nincs semmi... Egyik barátnőmmel is úgy volt, h diploma után jön majd az esklüvő - erre szakítottak... Szingliségre vagy házasság nélküli kapcsolatokra kárhoztattunk.

343. 14775640c4 (válaszként erre: 342. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 1. 07:23
de az elején még azt irtad hogy ő csak egy dugópartner.most akkor mégsem?
342. 20eebe3d4c (válaszként erre: 334. - 63bc899e64)
2008. júl. 31. 20:52
Az az igazság hogy én is pont erre gondolok legbelül.Mármint hogy lehet azért sem akarja,mivel nem én gyaok számára az igazi.( Lehet ezt érzi legbelül és ezért tiltakozik ellene.
341. 20eebe3d4c (válaszként erre: 332. - MelisUK)
2008. júl. 31. 20:47
Na igen a környezet.Ez nálunk is hasonlóképp van,csak errefelé minden korabeli pasas szingli,nőtlen,agglegény és nincs gyereke.Eg yilyen környezetben lévő pedig automatikusan felveszi ám ugyanezeket a szokásokat.Mármint azt akarom ezzel mondani hogy ha győzködném hogy a család márpedig fontos és jó dolog,az annyi lenne mint ha árral szemben úsznék.
340. MelisUK (válaszként erre: 339. - 14775640c4)
2008. júl. 31. 18:54
Mi sem mertünk volna belevágni, ha nem ismerős útján mentünk volna. Amúgy sztem sose vágtunk volna bele. Egy skót hölgynek volt akkoriban egy munkaközvetítő irodája Mo-on, akinek a tolmácsa az egyik barátom és tankörtársam volt az egyetemről. Rengeteget beszélgettünk ezzel a hölggyel és meggyőzött, sőt, az a barátom is volt már kint, így mondhatni személyes tapasztalat is volt. :D És egyáltalán nem bántuk meg. Sokkal könnyebb idekint, mint Mo-on, persze itt is vannak leküzdendő akadályok. (A legjobb, h fizették a kiutat és a szállást az első hónapra és a depositot is, bár utólag vissza kellett fizetni, de nagy segítség volt, h 3 repcsijegyet fejenkét, plusz az akkori kb 240ezer forintos havi albi díjat plusz az ugyanennyi előleget nem a magyar pénzből kellett kifizetni. :D
339. 14775640c4 (válaszként erre: 338. - MelisUK)
2008. júl. 31. 16:49

francba, megelőztél:DDD

pont azt akartam kérdezni hogy tényleg sokat esik arra?

de most már tudom hogy nem.


azért bátor döntés volt részetekről. én nem tudom belevágtam volna-e egy külföldi letelepedésbe

338. MelisUK (válaszként erre: 336. - 14775640c4)
2008. júl. 31. 14:42
Először csak nekem volt ott munkám, de gyorsan talált a párom is. Másfél évig éltünk ott, majd a meleg után vágyakozva elköltöztünk Ciprusra, de sem a meleget, sem a ciprusiak mentalitását nem bírtuk, így újra Skóciában élünk, csak délebben és lássunk csodát, itt is nagyon jó az idő, nem olyan, mint Orkney-n volt. :D Itt minden nap süt a nap, fantasztikus. Alig esik az eső, lehet napozni, még a málna is megterem, imádom. És itt szél sincs akkora, mint Orkney-n volt. Bár a táj feledhetetlenül ott a legszebb egész Skóciában, megyünk is majd vissza látogatóba az ottani barátainkhoz, de előbb ők jönnek majd ide szeptemberben. :D
337. 01c8755c79 (válaszként erre: 333. - 14775640c4)
2008. júl. 31. 14:32
.. nah ja, de egy kapcsolat elején meg tudnak görcsölni, hogy "hjajjj, el ne szúrjam" ... és a kedvünkbe járni, meg naponta 20-szor szerelmesen telefonálni, és pontosan érkezni, ha megbeszékünk valamit... aztán néhány hónap.... és a szeretetük ugyan nem múlik el, csak kimutatni felejtik el. :o)) .. akkor jön az "egyszerűség", mert nem kell mindent túllihegni... :o))
336. 14775640c4 (válaszként erre: 335. - MelisUK)
2008. júl. 31. 14:30

hallod, tisztára az volt az érzésem mint a hegylakóba csöppentem volna :)))

jó lehet ilen helyen lakni. amúgy hogy keveredtetek pont oda?

melyikteknek volt ott munka?

335. MelisUK (válaszként erre: 333. - 14775640c4)
2008. júl. 31. 14:26

Persze, hogy le-lejátszódik azért bennem ez a helyzet, mert mélyen vágyom rá, pl. azért, mert olyan kis hercegnő voltam gyerekkoromban. :D

De ha nem, hát nem, erőltetni nem akarom, ha majd mégis úgy érzi, h eljön az ideje, akkor legyen, bár a legjobb már inkább az lenne, ha nem is lenne esküvőnk. Fura lenne ennyi év után, nem tudom, h milyen lenne összeházasodni.


Köszike a képekért, bár már azokról a gyönyörű helyekről elköltöztünk, az a sok zöld és tenger az Orkney-szigeteken volt Skócia északi részén, most pedig már a főszigeten élünk Skóciában, innen még nem tettem föl képet. De itt is nagyon szép, én imádom Skóciát.

2008. júl. 31. 12:43
Ha nekem meglenne az igazi, akkor biztos elvenném, mert szerintem ez a dolgok rendje. Csak még keresem!!!
333. 14775640c4 (válaszként erre: 332. - MelisUK)
2008. júl. 31. 12:24

igazából azért különböznek a pasik a csajoktól, mert a csajok túl sokat agyalnak, kombinálnak, a pasik meg ugy vannak vele hogy ahogy esik ugy puffan.

na

ezzel egyet is értek.

és igazat adok a pasiknak. nem kell foglalkozni vele hogy lesz. ahogy alakul majd ugy lesz jó.

én tudom hogy nem mondod neki,de ahogy látom, magadban azért le-lejátszod ezt a meccset.

hagyd.

nincs értelme kombinálni.

de viszont néztem a képeid, nagyon szép helyen laksz. irigyellek érte.

332. MelisUK (válaszként erre: 330. - 20eebe3d4c)
2008. júl. 31. 10:02
Azt nem tudom, hogy úgy gondolja-e a párom a dolgokat, mint ahogy leírtad, h "ő még 700 éves matuzsálemként is a világ legvonzóbb pasija lesz majd és minden csettintésére ugranak a lábai elé a miniszoknyás tinilányok". :D Azt tudom, h régebben nagyon komolyan gondolta a dolgokat, az eljegyzést is, de most már hallani sem akar az esküvőről, ami valójában érthető is, mivel elég felelősen gondolkozik. Albérletben lakunk és a megélhetésünk jelen pillanatban nem a legrózsásabb, megélünk, csak egy fillért sem tudunk félre tenni, nem haladunk előre, ami köszönhető annak, hogy egy ideje nem találok rendes állást, most heti 12 órát dolgozom... Ő szegény meg heti 6 napot is jár dolgozni, szóval inkább pihire vágyik, mint egy "hülye" esküvőre, amit tökéletesen meg is értek. Csupán azt nem értem, h ha minden hiper-szuperül alakulna, akkor sem venne el, esetleg csak akkor, ha babát szeretnénk, de lehet, h még akkor sem, mert a minta, amit lát, az nem épp az esküvő. A nővére is élettársi kapcsolatban él, bár baba még nincs. A munkatársa is élettársi kapcsolatban él, a baba már 13 hónapos és nincsenek összeházasodva, ráadásul állandóan veszekednek... Jajj, csak ezt a példát ne vegye el, vmelyik nap ő is rámüvöltött egyet, pedig nem szokása...
2008. júl. 30. 20:09
ittik86 minden írásából az jön le,hogy a lelke legményén ő is nagyon szeretné ha elvennék,csak a tiltakozásával mint ha manupulálni szeretné a pasiját,mert mindig az kell ami nemlehet ugye és ezt ittik is nagyon jól tudja.)Csak a pasik nem.D
330. 20eebe3d4c (válaszként erre: 305. - MelisUK)
2008. júl. 30. 20:06
Szerintem a te párod is olyasmi lehet mint az enyém,az az örök agglegény típus .Aki azt hiszi hogy ő még 700 éves matuzsálemként is a világ legvonzóbb pasija lesz majd és minden csettintésére ugranak a lábai elé a miniszoknyás tinilányok.Legalább is az én párom ilyen,szóval szerintem az ő fejében a nősülés ideje az a 60-as 70-es évei köré tolódhatott.DDD
329. 20eebe3d4c (válaszként erre: 300. - MelisUK)
2008. júl. 30. 20:02
Valóban egyformán gondolkodunk erről.Amiket leírtál igazak.Minap többet agyalogtam erről a témáról,mint sem kellett volna.Biztos a fórum hatása.Szóval arra jutottam hogy talán jobb is ez így ,mert mindig az van(magam körül is ezt látom és tapasztaltam is már,és erről szólnak a viccek is)-szóval mindig az van hogy az esküvő után valamiért a férfiak nem tisztelik úgy a nőt.Hogy is mondjam,szóval olyan mint ha 100% nyeregben éreznék magukat és akor jönnek a " jajj a nejem így és úgy ",asszonypajti" stb stb lealacsonyító nyavajgások és beszólások.Szóval jobb is ez hogy inkább így van,hiszen így számára sem olyan halálbiztos ez az egész kapcsolat.Legalább nem száll el magától,hogy alig vártam hogy elvegyen.
328. 20eebe3d4c (válaszként erre: 296. - Spinneli)
2008. júl. 30. 19:56

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

bazzeg spinell én mindig rommá röhögöm magam a beszólásaidon.D

327. 14775640c4 (válaszként erre: 326. - 0c97fbb607)
2008. júl. 29. 20:55
igy van
326. 0c97fbb607 (válaszként erre: 324. - 14775640c4)
2008. júl. 29. 19:52
Játszani csak lazán lehet és csak úgy ,ha az ember megtanúl veszíteni,nem igaz?:)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook