Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vesz el a Párom? fórum

Miért nem vesz el a Párom? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
25. brigibaba (válaszként erre: 1. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 19:28

Erre csak azt tudom mondani, mi április 6.-án voltunk együtt már 12. éve!! van egy 6 éves kisfiam és most fog megszületni a 2. babánk!! arra a kérdésemre , hogy elvesz-e a párom mindig az a válasz!!Nem a papír miatt szeret!!!!

ha úgy érzed minden oké amúgy , akkor felesleges erőltetni!! lehet egyszer ő fog előállni neked ugyanezzel az ötlettel!

addig örüljetek egymásnka, hiszen tényleg nem a papíron múlik!

24. ittik86 (válaszként erre: 22. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 19:23

Na tessék, akkor meg mi értelme ezzel nyaggatni, ha egyértelmű,hogy nem akar feleségül venni. Fogadd már el ezt és ne ragaszkodj foggal körömmel ehhez, fogadd el így, ha tényleg annyira szereted nem fontos, hogy hogy szólít és az a darab papír. Inkább foglalkozz azzal, hogy megtartsd ezt a szerető embert, szeressétek egymást így papír nélkül és legyetek boldogok!!!!

Sok sikert ehhez a kapcsolatohoz!!!! Hidd el nem kell az a papír!!!!

23. ittik86 (válaszként erre: 19. - Hetessycintia)
2008. júl. 24. 19:21

Nem fikáztam senkit sem, ezt azért szögezzük le, az meg hogy elmondom a véleményem, ugyan már had tegyem meg!!

Csak arról beszéltem, hogy becsülje meg amilye van és ne taszítsa el magától ezzel. Ennyi.

22. nnaagyrépa (válaszként erre: 14. - Hetessycintia)
2008. júl. 24. 16:31

Gratulálok!

Tegnap este egyszer mondtam neki, többet se fogom, nem vagyok az a nyaggató tipus, ha nem, hát nem. Mostanra megnyugodtam, jó hogy kiírtam magamból.Erőszakkal meg nem akarok a felesége lenni.

21. hetessycintia (válaszként erre: 20. - Tücsimücsi)
2008. júl. 24. 15:46
:-))))
20. tücsimücsi (válaszként erre: 19. - Hetessycintia)
2008. júl. 24. 15:42

Úgy látom azonos időben írtuk szinte ugyanazt.

Egyetértek veled teljes mértékben.

19. hetessycintia (válaszként erre: 15. - Ittik86)
2008. júl. 24. 15:40
Na ha ezért elhaggya,akkor ennyi erővel bármikor leléphet.Akkor viszont meg sem érdemli.És ha valakinek fontos a,hogy feleség legyen,azt tiszteletben kell tartani.És nem lefikázni.
18. tücsimücsi (válaszként erre: 15. - Ittik86)
2008. júl. 24. 15:40

Ha szereti, emiatt biztos nem hagyja ott...


Szerintem valószínűbb, hogy beadja a derekát.

17. ittik86 (válaszként erre: 16. - Prischilla)
2008. júl. 24. 15:37
Ezen mit vagytok annyira kiakadva?? A lényeg az, hogy van aki egyáltalán mondja, örüljön neki, hogy ilyen párra talált és ne zaklassa ilyen marhaságokkal, mert még a végén elveszíti!!!
16. Prischilla (válaszként erre: 13. - Ittik86)
2008. júl. 24. 15:35
Már ne is haragudj, de sztem igenis fontos az a "csak egy szó"..Teljesen megértem h rosszul esett neki h szimplán lebarátnőzte!
15. ittik86 (válaszként erre: 14. - Hetessycintia)
2008. júl. 24. 15:28
Ja vagy az őrületbe nem kergeti és ott nem hagyja.
14. hetessycintia (válaszként erre: 1. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 15:25
Engem sem akart elvenni feleségül a párom pedig ő még sosem volt nős.Már megszületett az első babánk,és még mindíg nem akart elvenni.Aztán rá 5-évre megszületett a kisfiunk is.És akkor aztmondta,hogy elvesz feleégül(7-év után).És idén májusban ünnepeltük az 1-éves házassági évfordulónkat.Hát előbb-utóbb csak beadja a derekát:-)))Addig kell nyaggatni még meg nem unja:-))
13. ittik86 (válaszként erre: 6. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 15:22
Ennyire sokat ér neked az, hogy éppen hogy szólít? Az isten áldjon meg az csak egy szó, de az a szeretet amit tőle kapsz szerintem mindennél többet ér!!!! Sokan irigyelnek érte, hogy ilyen szeretetben van részed, erre te meg még erősködsz? Nem értem nem veszed észre mekkora szerencséd van, erre meg egy szón lovagolsz???
12. 01c8755c79 (válaszként erre: 9. - Mendi1)
2008. júl. 24. 15:21

... ez az egyik oldal, de őneki pl. nem kellene megérteni a párját... ha szereti?... vagy az az oldal nem lényeg? :o)


Azért én is drukkolok.... csak ügyesen! :o) Egy tuti... nyafogással nem lehet elérni, hogy asszony legyen a lyányból! :o)

11. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 15:20

Elhiszem, hogy Te sem a "királylány-ruha" miatt szeretnéd. Nekem is megfelelt volna a" mi és 2 tanú", csak a szüleim ezt nem akarták. Végül is egyszem gyermekük vagyok, és azt mondták, nehogy már ne csináljanak az egyetlen lányuknak lagzit.


Neked pedig az utolsó mondatodon van a LÉNYEG!!!

10. ittik86 (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2008. júl. 24. 15:18
De azt értse meg, hogy a párja nem akarja elvenni. Akkor meg minek erőlteti? Aztán majd addig fogja nyúzni, amig ez miatt fogja otthagyni. Ha nem akarja elvenni, ne vegye, szereti az a lényeg, és nem pedig az, hogy hogy szólítja. A lényeg, hogy mellette van, szereti!!! Ez a legfontosabb, nem pedig egy hülye papír!!!
9. Mendi1 (válaszként erre: 6. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 15:18

Teljes mértékben igazad van !

Magyarázd el neki ,mindezt amit leírtál , meg kell értse ,h mit érzel , ha igazán szeret!Egyáltalán nem nagy dolog amire vágysz !Drukkolok neked ,ne add fel!

8. tücsimücsi (válaszként erre: 5. - 01c8755c79)
2008. júl. 24. 15:14

Hát igen, kinek melyik kifejezés jön be...

Mi a "párom" szót soha nem használtuk, valahogy nem jön egyikőnk szájára se...

7. 01c8755c79 (válaszként erre: 6. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 15:14

... a gyermeke anyja vagy... ennél eltéphetetlenebb szál nincs. :o)

Szeret, törődik veletek.. sokan elhanyagolt feleség szeretne ennyi tiszteletet. :o)


De persze értem én is... csak ahhoz mindkettőtöknek így kellene gondolni. Ha viszont ő másképp érzi, gondolja, akkor kár a feszültséget emiatt belevinni egy jó kapcsolatba. Még az ő hozzáállása is változhat... :o)

6. nnaagyrépa (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2008. júl. 24. 15:10
Igen, te érted mi a gondom, engem sem a papir , meg a nagyruha érdekel. Szerintem ez egészséges vágy, hogy FELESÉG legyek. Miért én fogjam vissza magam, ha eljön az ideje akkor szét megyünk, ha van papir, ha nincs papir. De szerintem annyi tiszteletet megérdemlek, hogy ne csak egy barátnő legyek, ha már úgyis úgy élünk mint egy házasságban.
5. 01c8755c79 (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2008. júl. 24. 15:07
... én nemes egyszerűséggel PÁR vagyok. A párom párja... :)) ... és ha a felesége leszek, akkor is a PÁR-ja akarok maradni. :o))
4. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Ittik86)
2008. júl. 24. 15:01

Én azért igenis megértem őt!!!

A lányok ( nők ) többsége igenis arra vágyik, hogy elvegyék feleségül.

Én szeretek házasságban élni, és egészen másképp hangzik, ha például a férjem úgy mutat be valakinek, hogy : "A feleségem". Nem szerettem volna örökké " barátnő" vagy a még rosszabb kifejezés: " élettárs" lenni.

Meg mi az, hogy "rohadt papír"? Nekem nagyon is sokat számít a papír. Én is tudom, hogy nem csak ezen múlik, de akkor is fontos.

3. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 14:56

Szerintem se erőltesd, örülj neki, hogy szépen éltek... és erősítsd meg ebben őt is, hogy boldog vagy ebben a kapcsolatban és ez neked elég. A férfi nagyon büszke tud lenni és persze boldog, ha képes boldoggá tenni egy nőt. :o))


Ha királylány-ruhát szeretnél és bulit, akkor vegyetek egy hosszú királylány-ruhát és menjetek el egy szilveszteri bálba. :o)) (Mi így csináltuk. ..... hja többször is, hogy azért csak érezzem, hogy milyen hosszú ruhában botladozni. ;))

2. ittik86 (válaszként erre: 1. - Nnaagyrépa)
2008. júl. 24. 14:28

Ezzel nagyon vigyázz. Nagyon sok kapcsolatról hallottam, hogy a házasság előtt tökéletesen megvoltak, a házasság után fél évvel meg elváltak,mert tönkrement a kapcsolat. Ezzel a pasikat nagyon könnyen az őrületbe lehet kergetni. Ne erőltesd, ha akar majd magától elvesz, ha nem meg nem.

Most mi olyan nagy dolog van a házasságban???? Az csak egy rohadt papír, nem változtat semmin. Ha szeretitek egymást, akkor szeretitek papírral vagy anélkül. Én nő létemre mondom, hogy semmi értelme!! Ne erőltesd, csak egy problémaforrás. Ha most ahogy írtad nagyon jól megvagytok akkor miért nem jó ez így ahogy van??

2008. júl. 24. 14:19

Sziasztok!

Nagyon szomorú vagyok, és nincs kivel megbeszélnem a dolgot.

32 éves vagyok, 5 éve együtt a párommal, van egy 2.5 éves kislányunk.Nagyon jó a kapcsolatunk, mindenünk megvan, most jöttünk haza nyaralásból, ami nagyon jól telt el. Este előálltam egy régi vággyammal, mi lenne ha összeházasodnánk, nem akarok nagy lagzit, csak elmenni az anyakönyvezetőhöz, két tanuval, meg a kislánnyal, utánna egy vacsi. Erre közölte a párom az hülyesség, ő már volt nős , nem jó az semmire.

Igen a párom elvált 8 éve, van egy 9 éves fia, aki most is itt van velünk, elég sok időt van itt, mert az anyja nem "ér" rá.Csunya válásuk volt, a volt felesége legalább 3 barátjával csalta meg, és a vagyona nagy részéből kiforgatta.

De ezért én nekem soha nem lehet férjem? Arra jó vagyok, hogy főzzek, mossak elássam a háztartást, neveljem a gyerekeket, még azt a fiút is akihez semmi közöm? Csak azért mert ő már volt házas?

Vagy nem is szeret? Tény még sohasem mondta , hogy szeret, de eddig ugy éreztem. Vagy ez az 5 év nem volt elég, hogy bebizonyitsam más vagyok, mint a volt asszonya.Egyszerűen nem értem, most ugy érzem teljesen elveszettem a lábam alól a talajt. Annyira összezavarodtam és most gyülölöm, nem is birtam a háloszobába aludni.

Nem is tudom mit csináljak, mennék ki a világból. A kislányt viszont imádja az a mindene. Nem érti miért akarok férjhez menni, nem érti milyen rossz mindenhol úgy emlegetni: a párom, a barátom, a gyerekem apja. Most hogy külföldön voltunk találkoztunk idegenekkel és úgy mutatott be a barátnőm, erre megszólalt a nő akkor nem ő a kislány apja,pedig,hogy hasonlít rá. Olyan kellemetlen volt, a páromnak meg fel sem tűnt.

Szerintetek nyeljem le, vagy mit csináljak? Nem veszekedtem vele, meg nem erőltettem a dolgot, ráadásul most ő van megsértődve vagyis játsza a sértetett. De én meg rá se birok nézni, meg nem tudok hozzá se szólni

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook