Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vesz el a Párom? fórum

Miért nem vesz el a Párom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. júl. 11. 18:35
mert elorelato...hehe
2013. júl. 8. 11:47

Érdekes... Végigolvastam az írásokat és nagyon tanulságos volt.


Én is azon az állásponton vagyok, hogy egy nőnek mindenképpen fel kell venni azt a fehér ruhát (vagy legyen akármilyen színű). Ezt nem szabad kihagyni és ha valaki ennek az ellenkezőjét mondja, az menjen el és próbáljon fel egy mennyasszonyi ruhát. Utána mondja, hogy nem szeretne az oltár elé állni. :D


Én 4 hónap után mentem férjhez. Nem, nem vártam Babát. :D Elváltunk, van egy közös Gyermekünk, ami az itt leírtakkal ellentétben nem jelent szoros elszakíthatatlan köteléket.


Azt mondtam, soha többé nem megyek férjhez. Teljesen mindegy ilyen szempontból a papír, ha szabadulni akarsz egy rossz házasságból, inkább adj többet, csak hadd léphess.


Szóval elhatároztam, hogy soha többé nem leszek feleség. Ezért meg is értem azokat a férfiakat, akik már voltak nősek. De most van egy Párom, és ne nevessetek ki, de elgondolkoztam rajta, hogy lehet, mégiscsak beadnám a derakam, ha Neki fontos (és az).


Kedves Nnaagyrépa! Én szívből gratulálok és szívből kívánom, hogy boldog legyen a házasságotok! Örülök, hogy teljesült a kívánságod.

383. 171925f409 (válaszként erre: 382. - Stephenie Queen)
2013. máj. 5. 15:15
Ő már volt nős mikor megismerkedtünk ezt mondta is hogy többet nem akar nősülni csak hát mostanában azért jobban vágyok a házasságra de ő nem változik azt mondta elég volt egyszer osztozkodni,de mondtam neki ettől nem kell félni hisz csinálnánk vagyonjogi papírt de akkor sem.(Azt mondta neki így jó ha nekem nem jó akkor egyet tudok tenni lépek.
382. Stephenie Queen (válaszként erre: 381. - 171925f409)
2013. máj. 5. 14:52

hát, ennyi idő után azért érdemes meggondolni, hogy fontos e a házasság. nem véletlenül vagytok együtt ilyen régóta. mi csak 3 évesek leszünk 1 hónap múlva:)

azért ha a férjemről lenne szó szerintem én sem hagytam volna el , ha nem akar elvenni. de szomorkodtam volna:(


mit mond miért nem?

381. 171925f409 (válaszként erre: 380. - Stephenie Queen)
2013. máj. 5. 09:18
Jó neked:)Engem 11 éve után nem akar eljegyezni sem.:(
380. Stephenie Queen (válaszként erre: 378. - Nnaagyrépa)
2013. máj. 5. 01:50

én megértelek:) én is férjhez szerettem volna menni már fiatal koromtól...ez 25 évesen meg is történt..már másfél éve:)


akkor végülis kivártad ezek szerint:)


nekem várnom sem kellett:D a férjem 1 hónap után kérte meg a kezem:D jó érzés , én imádok házasságban élni:)

2013. máj. 4. 22:12
Engem sem vesz el a párom:(Ő már volt nős ez az oka állítólag:((
2011. márc. 8. 18:53
Sziasztok! Képzeljétek ápr.23.-án lesz az esküvőnk a Balatonnál,igaz szűk körű,csak családi,de akkor is nagyon boldog vagyok.Úgy látszik beértem....
377. e76e8f01ad (válaszként erre: 371. - MelisUK)
2008. aug. 19. 22:00
Nevettseges vagy.Kit erdekel mitek van,ez nem az a forum,szerintem ajtot tevesztettel.
376. 14775640c4 (válaszként erre: 375. - MelisUK)
2008. aug. 7. 16:31
ha elolvasod buxa 354.hsz-ét akkor megérted tulajdonképp miért reagáltam ugy ahogy.ez afféle üzenet is lehet
375. MelisUK (válaszként erre: 374. - 14775640c4)
2008. aug. 7. 15:47

Hasonló az elképzelésünk. Persze az embereket a hibáikkal együtt kell elfogadni, de ha van akinek extra nagy hibái vannak, akkor azzal nem lehet együtt maradni, hisz úgy se fog megváltozni... A kapcsolatok elején általában kiderülnek a hibák, tehát lehet dönteni. Az a legjobb, ha a pár hasonlít egymásra sokmindenben, akkor sok gond nem lesz. Szerintem nem igaz az, h az ellentétek vonzzák egymást. Volt barna hajú pasim én szőke vagyok, volt duci pasim, én mondhatni vékony vagyok még mindig, sorolhatnám... De egyik mellett se tudtam megmaradni.

De aki a nagy ő az életemben, na ővele élek most, kívül-belül nagyon hasonlítunk, így ezerszer jobb és könnyebb együtt lenni és élni. :D Főleg, h ő az egyik legjobb barátom is. :D A másik legjobb barátom a tesóm.

2008. aug. 7. 15:15

nézd, lehet hogy konzi vagyok, de erre csak azt tudom mondani hogy csak olyan pasit tudok, szeretni, és becsülni aki a cselekedeteivel rászolgált.felelősségteljes, és lehet rá számítani a legrosszabban is.

ha nem ilyen akkor nem tudom szeretni. ergo mehet a fenébe

373. MelisUK (válaszként erre: 372. - 14775640c4)
2008. aug. 7. 15:04
Ez tényleg túlmutat. Ha már nem értem rajongana, akkor nem lenne értelme együtt lenni, nem is lenne lehetséges sehogy sem.
372. 14775640c4 (válaszként erre: 371. - MelisUK)
2008. aug. 7. 14:46
asszem ha nálunk is uj nő lenne már rég albérletben laknék :))mert szétmennénk, ez azért túlmutat a gyerekes rajongáson.nem?
371. MelisUK (válaszként erre: 370. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 7. 14:22

Hát, ha egy új nőnek a rajongója lenne a párom, onnantól kezdve nem is lenne már a párom.

Nálunk mindig műszaki cuccokról van szó, most épp új routerről (jelenleg 3 van itthon, egy eltűnt) és a kocsihoz cuccokról van szó, nameg arról, h milyenre cseréljük le a mostani kocsit és hogy milyen lakást vegyünk, de csak olyat, ami után másik lakást is veszünk, azt meg albiba kiadjuk, stb. Ezek a rajongások mind mind pozitívak - szerintem. Én legalábbis örülök neki. Bár én imádom a kocsinkat, egy gyönyörű vw passatunk van, de ugye nem érdemes egy kocsit sokáig megtartani, igaza van a páromnak, le kell cserélni egy még jobbra. Én nagyon tudok ragaszkodni dolgokhoz, de neki van igaza. :D

370. 20eebe3d4c (válaszként erre: 369. - MelisUK)
2008. aug. 7. 13:56
Rajongás.Gyerekes rajongás.De ő ugyanígy van mindennel.Új munka,új nő az életében vagy egy új tárgy.Tökmindegy.
369. MelisUK (válaszként erre: 368. - Ittik86)
2008. aug. 7. 13:34
Ebben egyet értek, de nem feltétlenül nevezném hülyeségeknek ezeket a dolgokat. Inkább érdeklődésnek és rajongásnak. Mindig ki tudnak valamit találni, amivel lefoglalják magukat, nincs idejük unatkozni a fériak zömének. :D
368. ittik86
2008. aug. 5. 08:32
Minden pasinak vannak hülyeségei. Csak nem mindegy milyen árban:-)) Nálunk pl kitalálta, hogy vegyünk új autót. Hát mi lett a vége? Vettünk új autót:-))) Addig amíg kisebb dolgokra vágyik nincs is gond. De egyébként szerintem nem baj az, ha vannak céljai. Jobb lenne, ha egy üres céltalan semmittevő ember lenne? Ezért legalább küzd egy kicsit.
367. Franc22
2008. aug. 3. 14:13
mert még rövid ideje vagyunk együtt és mert én még nem akarom
366. 01c8755c79 (válaszként erre: 363. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 3. 08:37
...hjuj, ilyenek a férfiak... mint a gyerekek! :)))) Az én párom detto, csak most hondát akar...és ez körül forog minden gondolata. Tanuld meg szeretni a hüleségeit... imádni fog érte! ;)))) ... nálunk előtte a horgászat volt, milliókba számolhatom a kisszobát borító horgászfelszerelést.... de hát nyelek nagyokat és jópofát vágok hozzá, mert ő kereste meg az árát... :o))
2008. aug. 2. 20:48

szóval irtam privit.

de nem értelek.

2008. aug. 2. 20:30
Asszem ez még is a közösbe ment.DDDDPPP
363. 20eebe3d4c (válaszként erre: 360. - 14775640c4)
2008. aug. 2. 20:30

szia.

Nem akartam, már a közösbe beírni azt,hogy ha el is hagyom egyszer akkor sem azok miatt a dolgok miatt amiket írtam,bár azok is elég gázosak.A gyermeteg viselkedése inkább idegesít.Ilyesmik pl hogy ha valamit a fejébe vesz,akkor azután rajong hónapokig.Most pl egy fényképezőgépet vett és már a fotótanfolyamokat mondogatja,már a fotós oldalakat nézegeti stb.Ezt fogom hallani hónapokig,azán majd jön más dolog.

2008. aug. 2. 20:27
Nem szeretnék fecsegni,mert időnként ő is nézi hoxát és nemszereti ha fórumozom.
361. 20eebe3d4c (válaszként erre: 360. - 14775640c4)
2008. aug. 2. 20:26
Szeretem hisz nem lennék vele ha nem így lenne.
360. 14775640c4 (válaszként erre: 359. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 2. 20:05

értem én, de hogy lehet valakit szeretni aki az orrod alá dörgöli hogy az ő lakásában élsz, és megszab dolgokat.

nem tudom.én az ilyennek beverném a képét.nemhogy még szeretni.én sokkal büszkébb vagyok annál hogy hagyjam hogy lealázzon egy hülye farok. már bocs.te tudod, de szerintem az a baj hogy nem tudsz hova menni.inkább elhiszem mint azt hogy szereted.

ha pedig tudnál hova menni mert van vagyonod, akkor meg a helyedbe otthagynám.viszont ott a másik hogy már voltál házas.és el is váltál. miért kell ujra akkor férjhezmenni. ha én egyszer beletenyerelek a szarba,mégegyszer nem teszem.

359. 20eebe3d4c (válaszként erre: 357. - 14775640c4)
2008. aug. 2. 19:46

Ezt én nemtudtam és nem is érdekel a vagyona.Nekem is ugyanannyim van mint neki,csak más formában.Soha nem lennék élettárs.Vagy a felesége leszek vagy maradok örökké csak barátnő.Be vagyok jelentve a gyerek miatt muszáj bejelentett lakcím.Nem akarom elhagyni mert szeretem nagyon,csak a bánatom írtam ki itt.(

Ugye megérted.

Jó itt kicsit kipanaszkodni magam néha,sok itt a nő ás ők megértik a helyzetet.

2008. aug. 2. 18:47
ja és olvastam az anyós topicot, ez alapján irom amit irok
2008. aug. 2. 18:46

nos én sajnálom de a helyedbe lelépnék. te a pasinak csak cselédnek és szexpartnernek kellesz.

azért nem vesz el mert igazából csak eszköz vagy a számára. sajna ez a véleményem.

és nem vesz el azért sem mert félti a közös vagyont ugyanis a házasság során 5 év együtt élés után a fele a tiéd. persze ez az élettársi kapcsolatban is igy van, de csak akkor ha be vagy jelentve,és ezzel bizonyitod hogy 5 évet együtt életetek. be vagy hozzá jelentve?erre figyelj oda. akkor 5 évig legyél vele és utána húzd el a csíkot.

mert ez nem vezet sehova. elég nagy a tapasztalatom már, és arra mérget veszek hogy ő az életben nem fog téged elvenni. csak kihasznál.

356. 20eebe3d4c (válaszként erre: 355. - 14775640c4)
2008. aug. 2. 15:25
A legnagyobb baj még sem ez.Bár ez is nagyon rosszul esett,mármint ahogy kihangsúlyozta a dolgot és ahogy éreztette.A legnagyobb bajt az "anyósokról" c topikban találod.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook