Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akar velem lenni, ha minden adott, ami egy párkapcsolathoz kell? fórum

Miért nem akar velem lenni, ha minden adott, ami egy párkapcsolathoz kell? (beszélgetős fórum)

25. krisztikrisz (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 16. 21:53

"Ha meg tudja adni azt, amit szeretnék és amit megérdemlek..."


Mit szeretnél?

24. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 16. 21:52

"de valamiért nem vesz komolyan..."


Lehet hogy erről van szó?

23. 3272f5ad6f (válaszként erre: 22. - Alnisa)
2023. jan. 16. 11:23
Nem piszkálja eléggé...
22. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 16. 11:12
Piszkálod a fantáziját, ha hiánya van rád ír, de mint barátnő nem kellesz neki.
21. dfc04c70e4 (válaszként erre: 20. - Főnix3)
2023. jan. 15. 16:23
OK
20. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 15. 16:18

Egyetértek!

A ne zárjon ki mindent, sem stagnálás, az is egy lépés! :)

19. dfc04c70e4 (válaszként erre: 17. - Főnix3)
2023. jan. 15. 16:15

A 14. hsz-edre reagáltam. Abban nem azt írtad, hogy lépjen, hanem hogy ne zárjon ki mindent. 🙂


Egyébként nekem tök mindegy, komolyan. Részemről a téma lezárva.

Ez nem kapcsolat, szerintem nem is lesz az. De ha valakinek ez így jó, hát akkor legyen.

2023. jan. 15. 15:55

"Állítása szerint napi szinten vitáztak, ő mégis kellett neki nyilvánosan, én meg nem."

Látod, tudod ezt te magadtól is. Ő kellett neki, te meg nem. Jókat beszélgettek, bizsereg is egy kicsit, de annyira nem, hogy kapcsolatot akarjon veled. Keress egy másikat, és ne tölts el még 2-3 évet azzal, hogy rá vársz.

17. Főnix3 (válaszként erre: 16. - Dfc04c70e4)
2023. jan. 15. 15:50
Egy szóval nem mondtam, hogy várjon, azt mondtam lépjen!
16. dfc04c70e4 (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. jan. 15. 15:35

Könyörgöm! Meddig várjon még? Ha nem 2-3 évet írt volna, mialatt nem történt semmi, akkor adhatna még esélyt.


Mondjuk nekem aztán 8, nem én vagyok parlagon.

15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 15:33
Nem kellett volna éveket várnod. Azt, hogy eleged van a játékból meg a hülyeségeiből, már régen meg kellett volna mondanod. Rossz emberre fecséreltél éveket.
14. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 15:33

A férjem is laza szexkapcsolatnak indult!

Olyan barátság extrákkal! Úgyhogy azért ne zárj ki minden!

Egyébként is szerettem szex után dönteni a kapcsoltról, mert hiába jó vele beszélgetni, ha nem jó az ágyban! :D

13. dfc04c70e4 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 15:29

Ne viccelj már! Ha 2-3 éve nem történt semmi (1. hsz), akkor nem is fog. Ilyen nincs, hogy kíván, de „akkor ott nem jöttek össze a dolgok”. Persze azóta is egész nap kíván, mégsem jönnek össze a dolgok. Hagyjuk!

Tudod mit? Azon csodálkozom, hogy még csak most kezded elveszíteni a türelmedet.


Egyelten percet nem szenteltem volna erre az emberre. De az, hogy nem vártam volna éveket, az is biztos. Elveszett évek. Ahelyett, hogy találtál valakit, aki férfiként teszi a dolgát.

12. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 15:29
Ultimátum nem kell,,de kérdezz rá tisztán világosan.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Libikóka)
2023. jan. 15. 15:26

Ezelőtt 2 évvel volt neki valakije, akit felvállalt, mint barátnő. A csaj nagyon labilis volt, depressziós, hipochonder, meg egymás más problémái voltak. Állítása szerint napi szinten vitáztak, ő mégis kellett neki nyilvánosan, én meg nem.

Talán az lenne a legtisztább, ha ultimátumot adnék neki. Legyen elég a játékból meg a hülyeségekből. Ha meg tudja adni azt, amit szeretnék és amit megérdemlek, akkor tegye, ha pedig csak laza szexkapcsolatot akar, akkor ne keressük többé egymást.

10. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 15:15

Nézd! Nem vagyunk egyformák, én szemrebbenés nélkül megmondtam anno egy fiúnak,( mert el akart vinni randizni, étterembe,bárba,stb, ő nagyon fiatal is volt, nekem meg csak a szex kellett)hogy hagyjuk ezeket a tiszteletköröket, mind ketten tudjuk mit akar a másik,szobára! Kicsit zavarba jött, de egyik legjobb szerető volt! :P

Töketlenekkel nem érdemes foglalkozni, adj neki egy esélyt és kérdezd meg, hogy akarna e tovább lépni a vágyakozásán, vagy szereti sanyargatni a testét! Lépj te!

Ne vesztegesd az időd olyanra, aki nem gondolkodik benned!

Az, hogy mit mond valaki kevesebbet mond, mit a tettek,gesztusok!

9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 15:07

Kapcsolatot ,,ilyen hivatalosan kimondottat,,,lehet nem akar.

Csak néha összefeküdni és lazákat dumálgatni.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. jan. 15. 14:55

Rengeteget beszélünk mai napig úgy is, hogy akkor ott nem jöttek össze a dolgok. Nem tudom mi járhat a fejében, mire gondol, hogy azért beszélgetek vele, mert unatkozom.

Látom nap mint nap, hogy nem történik semmi, nem közeledik felém. Elejt egy-egy megjegyzést, hogy na ma megint egész nap kíván, de semmi. Egyszerűen nem tesz semmit azért, hogy közel kerüljünk egymáshoz, és én lassan kezdem elveszíteni a türelmemet.

7. 80ASIQ (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. jan. 15. 14:48
Sarkítottam, de ha valaki nem ért a célozgatásból... Bezzeg nekem annak idején pont olyanok célozgattak, akiktől eleve nem akartam semmit. Na, de minden ember, minden eset más és más! Jelen esetben az illető, pont azt nyilatkozza, hogy kívánja fórumtársunkat.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
2023. jan. 15. 14:37
Ez ugyan picit direkt, de aztán tényleg nincs mit félreérteni :D
2023. jan. 15. 14:35

Vagy végtelenül balfék vagy pszichés, fél a lehetőségtől, vagy nem is akarja igazán a kapcsolatot.

Tényleg! Mond neki azt, hogy figyelj, dugni akarok veled, vagy hagyjuk egymást békén!

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. jan. 15. 14:28
Fúúúú, a célozgatásoktól hülyét kapok.
2023. jan. 15. 14:21

Talán, mert mégsem adott minden!

A célozgatás a legrosszabb, amit emberek tehetnek a másikkal!

Mond meg mit szeretnél, vagy ne mondj semmit!

Én nő létemre nem értem a célozgatást, nem szeretek azon gondolkodni , mire gondolhat a másik, aki rébuszokban beszél. A tiszta egyértelmű beszéddel tudok csak foglalkozni, a többi rizsával nem szoktam törődni!

Ha ő is ilyen, akkor a célozgatás egyik fülén be a másikon ki is ment!

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 15. 14:10
Nem érdekled eléggé. Ha érdekelnéd igazán, a "falon is átmenne".
2023. jan. 15. 13:56

Régóta ismerjük egymást futólag. Az utóbbi 2-3 évben elég gyakran és elég sokat szoktunk írogatni, néha felhív. Párszor találkoztunk, de nem igazán haladt semerre a dolog, szóval abbamaradt a találkozás, ő nem említi, én meg még úgyse neki.

Gyakran említi, hogy ő kíván engem, van, hogy rám gondol…ezek részemről is megvannak. Bármiről tudunk beszélni, komolyabb dolgokról, kevésbé komoly dolgokról. Ő maga is bevallotta, hogy rajtam kívül nem volt eddig még senki, akivel ennyit tudott volna beszélgetni. Úgy érzem, hogy minden megvan, de mégse történik semmi. Sokszor célozgatok rá, hogy ideje lenne már egy másik szintre lépni, de valamiért nem vesz komolyan…

Mit lehet ilyenkor tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook