Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alkalmatlan vagyok mindenféle párkapcsolatra, szerintem... fórum

Alkalmatlan vagyok mindenféle párkapcsolatra, szerintem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. jún. 29. 10:14
nemcsak a 10-en evesek elhetik ki magukat es elvezhetik az eletet!a 20-as evu fiatalok szerinted oregek mar?
2023. jún. 4. 11:46

Valóban, a szingli lét is megoldás lehet.

Ez a mostani partnered tehozzád képest konzervatív. Megemlíteni azért csak-csak szabad valami elképzelést?!

Ha ő azt rögtön magáraveszi, akkor valószínűleg eleve gyanakvó, - olyan akitől nem áll messze a féltékenység.

Baj lesz ebből, more :-)))

Te már nagyon is kikacsingatsz. Lehet, hogy előbb-utóbb észreveszi...

2023. jún. 3. 17:37
"Kinyírna" ha csak említés szintjén is szólnék holmi nyitott kapcsolatról. Közben ki tudja, ő megcsalt-e (valószínűleg nem de 100%-ig semmi nem biztos ) Az a legnagyobb baj, hogy a másik nagyon is tetszik 🤩☺️. Szerintem nekem szinglinek kellett volna maradnom. Van aki tényleg nem való kapcsolatra.
2023. jún. 2. 19:23

Szóval te csaj vagy. :-)

Abból amit korábban leírtál, ez tulajdonképpen nem derült ki, csak az utolsó hsz-dből.

Hát nem is tudom, talán neked a nyitott kapcsolat felelne meg, - már amennyiban az egyáltalán képes lenne bárkinek is megfelelni, de állítólag némelyeknek bejön.

Akkor van állandó partnered, annak a megléte a jelek szerint neked fontos. Viszont ha a nyitott kapcsolatban élve neked megtetszik valaki más, akkor nem kell a dologból lelkiismereti kérdést csinálni.

A folytonos önostorozásnál, önvádnál lehet hogy még ez is jobb. :-)

2023. jún. 2. 18:24

De, elég nagy a baj, jelenleg is kapcsolatban élek de szokás szerint más tetszik. Ő sem független, szóval próbálom "visszafogni magam" Egyébként annyira jó pasi, annyira tökéletes <3 hogy biztos körberöhögne...

Amennyi pofont én már kaptam (virtuálisan) az lenne a csoda, ha nárcisztikus lennék. Vagy ha lenne önbizalmam.


Belőlem normálisan működő ember már aligha lesz, mert úgy 20 éve romlott el minden.

2023. jún. 2. 17:18

Ebből inkább csak annyi következik, hogy zárkózott vagy és - szerinte - önző, nade aki saját magát nevezi szép szerényen balf"sznak, az aligha lehet egy magát állandóan fényező nárcisztikus. :-)

Azt az érzetet, hogy te lélekben képtelen vagy a hűségre, talán csak a nem megfelelő kapcsolatban való élés eredményezte.

Lehet hogy nem is olyan nagy a baj, mint ahogy gondolod. :-)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - L.Anikó2)
2023. jún. 2. 15:49
Arra hát. Mert nincsenek barátaim, szerinte egoista vagyok, meg amúgy is csak a saját érdekeimet nézem. Állítólag ezért vagyok nárcisztikus.
2023. jún. 2. 15:17
Miért nevezett nárci-nak?Gondolom nácisztikusra gondolt.
5. 39cb60bede (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 2. 08:14
Majd eljön a nagy Ő és a szerelem érzése akkor nem leszel alkalmatlan a párkapcsolatra, hidd el !
4. Sirga (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 2. 06:40

Annyi ismerős dolgot írsz!

"A szerelembe szerelmes" - ez én voltam/vagyok. Kövér, gátlásos - szintén. "Nem éltem ki magam" - ugyanígy. És én is úgy gondolom, hogy fontos megélnünk az életkorunknak megfelelő dolgokat.

De ettől még nem leszel alkalmatlan a párkapcsolatra. 31 éve élek házasságban. :) A volt párod beszólása túlságosan mély nyomot hagyott, folyamatosan rombolja az önbecsülésed. Megnehezíti a dolgod. :(

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. jún. 1. 19:52
Abból, hogy minden életszakasznak megvan a maga feladata, én meg ahelyett, hogy tiniként kiéltem volna magam, inkább otthon kuksoltam mert utáltam a társaságot és amúgy se hívott senki sehova. Azóta is úgy viselkedek mint egy 15 éves, pláne ha megtetszik valaki, teljesen függetlenül attól, hogy kapcsolatban élek. Lehet, a szerelembe vagyok szerelmes. Lélekben képtelen vagyok a hűségre, de persze ahhoz túl balf.sz vagyok (belül még mindig a kövér, gátlásos tini) hogy valami össze is jöjjön. Pszichológust próbáltam, nem segített, de hát egy nárcin (a volt párom nevezett így) nem is nagyon lehet...
2. Myra
2023. jún. 1. 18:24
És miböl szűrted le ezt a következtetést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook