Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért mosod külön a babacuccokat? fórum

Miért mosod külön a babacuccokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 9. - Ducky)
2009. okt. 16. 12:42
Akkor minek mosod? (a törölközőt) :D
2009. okt. 16. 12:41
én is külön mosom, csupán a törölközőmet rakom be mellé, mert az nem koszos:)
2009. okt. 16. 12:41
Teermészetesen külön javasolt moosni mer5t az alaposabb isztitást igényel mint rgy felnőt ruha nmert a kicsik bőre sokkalm érzékenyebb
2009. okt. 16. 12:40
Én kb fél éves koráig mostam külön neki, környezet és bababarát módon, aztán áttértem, hogy az egész családra így mosok :) Meg eleinte a babacuccokat nagyobb hőfokon mostam, aztán ezt is elhagytam, mivel úgyis mindent kivasaltam utána. Szerintem csak megszokás...
6. Mókica (válaszként erre: 1. - 0bc15d9cef)
2009. okt. 16. 12:40

pl a férj malteros vagy olajos munkásruháját azért csak nem mossa össze az ember a gyerek ruháival!



A mosószer bánthatja a pici bőrét, nagyon érzékenyek!! A baby mosószerek allergia mentesek!! Lányom 1 éves és még mindig külön mosom..valószinű 2 éves koráig!:)

5. 24af5bf008 (válaszként erre: 2. - Ee50b7c391)
2009. okt. 16. 12:38
Én is külön mosom. Kb. ezekből az okokból, meg nekem úgy a "normális", így szoktam meg . :))
2009. okt. 16. 12:37

Én szinte mindenkiét külön mosom a családban, így nem volt kérdés, hogy a babáét is. A fiúknak szenzitív kell, én meg már rémesen unom a ruháimon azt az illatot.

Babónak meg pláne szenzitív kell. Vagyis első sorban az irritáció miatt. Aztán meg a fiam ruhái erősen szennyezettek, azok közé nem szívesen dobnám be. Valahogy így alakult ki..

3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - 0bc15d9cef)
2009. okt. 16. 12:37

Én sosem mostam külön. És öblítőztem is mind a három gyerek ruháját. Más dolog, ha allergiásak a gyerekek, de így, hogy nem, nem volt semmi gond.

Sok értelmét nem látom a külön mosásnak.

2009. okt. 16. 12:36
Én a gyerek ruháit is öblítőzöm de nem ezért kell külön mosni hanem mert az ő ruhái még akkor sem lesznek anniyra szennyezettek ha belefekszik az udvaron a sátba mint a tieid. Érted, most ezalatt gondolok arra hogy pl te vagy a párod leülsza abuszon metrón stb, sok baci stb az alsóneműről már nem is bezsélve. Szóval még ha koszolodnak is jobban agyerek ruhái akkor sem olyan az mint amit i felnőttek összesezdünk az utcán étterembe itt ott. Főleg gondolj bele, hogy abban alszik az ér a kis bőréhez.. hát nem tudom, szerintem jobb külön mosni.
2009. okt. 16. 12:31

Mert én nem mosom külön és állandóan sokfelől hallom, hogy külön kell mosni, de a magyarázatok nekem sántítanak...

Azt megértem, ha azért mosod külön, mert ragaszkodsz ahhoz, hogy a felnőttruhák öblítőzve legyenek (én nem)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook